Skocz do zawartości
maru

Patriot Box Office Multimedia Player

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy bios P61 w stosunku do P04, który miałem rewelka, naprawdę dużo zmian na plus np. obsługa plików flv a przede wszystkim odtwarzacz mp3, ergonomia na szóstkę, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z udostępnianiem komputera, w PBO jest dysk i w windows 7 go dodałem i jest super, wcześniej odwrotnie też było ok bo mogłem z poziomu patriota wejść na komputer na udostępnione filmy, teraz mimo że nic nie zmieniałem jak chce wejść na komputer to pyta o login i hasło, ktoś wie jak to obejść? Mam włączone konto gościa i udostępnione przydziały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka.

A ja mam pytanie odnośnie tego playera.

Jak wygląda sprawa prawidłowości skalowania zapodanych filmów z różnego rodzaju formatu do formatu 16:9. Czy player automatycznie dostosowuje na full screan dany film czy trzeba go ustawiać na pełne 16:9. Jak wyglada sprawa ustawień w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co box może w temacie zasoby internetowe? Youtuba nie chce odpalić, czy są jekieś inne serwisy ( game, info - cokolwiek )po polskiemu? jakie radyjka internetowe daje radę?

Czy to tylko taka proteza telegazety z zaszytymi zakładkami i nic ponadto?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z udostępnianiem komputera, w PBO jest dysk i w windows 7 go dodałem i jest super, wcześniej odwrotnie też było ok bo mogłem z poziomu patriota wejść na komputer na udostępnione filmy, teraz mimo że nic nie zmieniałem jak chce wejść na komputer to pyta o login i hasło, ktoś wie jak to obejść? Mam włączone konto gościa i udostępnione przydziały.

rozwiązanie kwestii znalazłem pod TYM adresem:

Edytowane przez barto0o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pewien problem z odtwarzaczem mianowicie nie czyta mi niektórych plików mkv .

Dzwięk słychać a obrazu niema , po wybraniu przycisku DISPLAY wyskakuje VIDEO info : unknown 0x0 0 fps

Pewnie brak jakiegoś kodeka ,czy można coś z tym zrobić .

Bootcode to 018 ,a FW to P0020BC18-61.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to,ze PBO nie obsluguje formatu.Sam niczego nie dograsz.Trzeba czekac na aktualizacje firmware ,ktora to poprawi.

Ja mam inne pytania:

-Czasami torenty nie dociagaja sie do konca.Powiedzy staje na 99%,troche dociaga i wraca spowrotem.Widac to wyraznie ,kiedy spojrzycie na ilosc sciagnietych danych/wielkosc pliku.

-Wylacznik sieciowy nie dziala,tzn niezaleznie czy w pozycji on/off wlaczenie wtyczki w gniazdko zaowocuje wlaczniem sprzetu.Denerwujace ,ze wlacza mi sie razem z calym sprzetem podpietym do listwy nawet jesli tego nie chce.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobić żeby przyśpieszyć transfer sieciowy na patriota bo ja mam teraz 350kb/s więc z internetu szybciej ściągam niż po sieci:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po wrzuceniu nowego softu odpala mi dzwiek DTS-HD!!! wczesniejszy soft nie pozwalal mi na to pokazyal blad!!! czy autentycznie sygnal audio z ISO BLU-RAY idzie w formacie DTS-HD czy player przerabia ten sygnal na zwykly DTS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem od niedawna posiadaczem boxa wszystko ok zapuscilem IMS-DEMO.rar ze strony producenta wszystko gra tylko jak uruchomic youtoba tylko w china chodzi po EN niechce ruszyc ?

pogoda , flickr jest ok

i w jaki sposob pilotem skopiowac plik z USB na DYSK mam przycis copy select ale sie nic nie dzieje

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob pilotem skopiowac plik z USB na DYSK mam przycis copy select ale sie nic nie dzieje

pozdrawiam

masz to wszystko w instrukcji, dokładniej na 24 stronie a link do niej jest w pierwszym poście tego wątku:

Use Up/Down (Key 25) to move the scroll bar and choose the source and destination. Press ENTER (Key 7) to proceed.

Press ENTER (Key 7) to go into folders for both Source and Destination.

Press SELECT (Key 32) to select the source file that you want to copy. Press again to cancel the selection.

Press RIGHT (Key 25) to COPY the file to the chosen destination. Choose “OK” or “MOVE”, to copy or move to move the selected file(s).

If you choose TRASH CAN as a destination, the file(s) will be deleted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam boxa od paru dni wszystko było by pięknie tylko mam jeden problem o, którym nik nie pisał w związku z tym moje pytanie:

po zmianie napisów z txt na srt,sub przy użyciu większości programów do przerobki jak i zmianie samej nazwy pliku txt. Odtwarzacz czyta napisy jednakże albo dużo za wcześnie jak i z opuźnieniem je odtwarza, nie zdażyło mi się aby chociaż raz się zgadzało. Mowie tu o filmach MKV. Prosił bym o pomoc bo zabrakło mi pomysłów..???????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rovin:

Ja co prawda nie sprawdziłem z mkv,ale mam bardzo prosta metode.Uruchamiam film w bestplayer'ze ,ktory sciaga napisy.Patrze czy sa poprawne i daje eksport do srt.Cała operacja trwa pół minuty.

przemko201

Na oficjalnej stronie mozna przeczytac ,ze nie ma jeszcze wsparcia do youtuba en.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięk iza pomoc animavili tylko że ja mam napisy do wszystkich filmów które mam. I właczając je na komputerze wszystko jest w porządku dopiero po wrzuceniu do playera wszystko się wali, próbowałem zmieniać ustawienia czasu wyświetlania napisów w czsie filmu ale odstępy czasowe są za duże. Probowałem best playerem i wszystko wychodziło ok jednakże po wżuceniu do playera znowu to samo grrrrrrrrrrrrrr..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przygotowaniu nowy firmware,z takimi zmianami:

Release Notes: P62 (for Patriot Box Office/ PBO Core)

1. Added Photo Player AP

2. Photo Thumbnail mode/ Projection mode

3. Renew MKV decode library

4. Renew JPEG decode Code

5. Setup -> MISC: Add Music, Photo Movie Repeat Mode Setting

6. Setup -> MISC: Add Default Subtitle Switch

7. Setup -> System: System HDD Space

8. IMS: Added Video Podcast -> Movies and Video Podcast -> Music

9. IMS: Added MetaFeeds and PBO Core Favorites

Jak zapatrujecie sie na nowy soft.Trzeba przyznac ,ze teraz menu PBO wyglada duzo lepiej.W dalszym ciagu jednak sporo brakuje do konkurencji.Zamiast isc w strone serwisow internetowych,ktore sa coprawda ciekawe ,ale na kilka razy ,wolalbym otrzymac opis filmu,okladke itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! pudełko sprawuje się świetnie ale mam problem z filami z kodekiem dźwięku AC3 (głównie rmvb) , a mianowicie brakiem dźwięku :| w ustawieniach wyświetla mi się ze jest 6CH co zrobić żeby zatrybiło na stereo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizuje boxa co tylko wyjdzie nowy soft z nadzieją ze pomoże ale dalej zipadumna :( znalazłem podobne posty na forum Patriota pozostawione bez odpowiedzi trochę dziwna sprawa :blink: Czy próbował ktoś odtwarzać filmy w formacie rmvb z dźwiękiem AC3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ThX fuzzy80 ;) sofcik naprawdę fajny ale niestety nie pomogło :( narzazie jadę na chinchach i starym tv ale jak wrócę do domu to obczaję co powie hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rovin mógłbyś napisać jak rozwiązałeś problem z synchronizacją napisów bo mam ten sam problem i nijak nie moge sobie z tym poradzić,dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak sciągałem napisy do filmu przykładowo przy pomocy Napi project i odtwarzałem go przez win playera wsztstko grało, jednakże po zgraniu na patriota nic się nie zgadzało. poprostu tylko zmieniałem w subtitul workshop na srt ale nie sprwadzałem spujnosci w tym programie a on właśnie pokazuje czy napisy chodzą ruwno czy nie. Więc w moim wypadku wystarczyło znaleźdź takie napisy, które by pasował do filmu w/w programie przerabiam wrzucam do patriota i wszystko gra. Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuzzy80 : czy te softy zostaly przetestowane przez Ciebie.Kusi mnie ten soft od Meddera (nie wiem czy tak sie pisze).?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...