Skocz do zawartości
maru

Patriot Box Office Multimedia Player

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.patriotmemory.com/products/manu...fficeManual.pdf

http://www.patriotmemory.com/products/specs/PCMPBO25.pdf

http://www.patriotmemory.com/products/deta...895&type=20

cena jaką widzę u dystrybutora (i jest dostępne sporo sztuk) to około 340 PLN netto, więc całkiem ciekawa, możliwości poprzez montaż dysku też większe niż WD, ciekawe tylko jak będzie z softem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze juz ktos ma? ;) cos szczegolow urzadzenia nie moge sie doczytac i ciekawe jak wyswietla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jest to klon Arivy 110/Egreat EG-R1. Do tej pory wyszla jakas beta firmware, ktora wprowadzila:

- support HDMI dual/ multi channel audio out

- added language supports

- Blu-Ray/ HDDVD ISO

- minor fixes

Test poprawek wprowadzonych przez bete:

http://www.legitreviews.com/article/1147/1/

Test odtwarzacza:

http://www.legitreviews.com/article/1136/1/

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, sprawuje się dobrze, nie narzekam, no może gdyby ten wentylator był cichszy ale na razie go wyłączyłem całkowicie bo nie zainstalowałem dysku w środku więc mam cichutko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań w sprawie tego odtwarzacza gdyż zastanawiam się nad zakupem tego lub WD Live.

- Czy po wykonaniu ostatniego update'a firmware'a jest możliwość ustawienia polskiego MENU?

- Czy w napisach do filmów są wyświetlane polskie znaki (ogonki)?

- Czy po podpięciu odtwarzacza kablem HDMI bezpośrednio do telewizora (bez używania amplitunera) filmy z dźwiękiem DTS mają dźwięk (stereo) - pytam bo pierwszy model WD Media player nie puszczał wówczas żadnego dźwięku - zmieniono to dopiero przy wersji drugiej oraz wersji Live.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wlasnie kupilem patriota i mam problemy z filmami iso blu ray. jak mam zainstalowac nowe Firmware jak sie to robi? i 2 sprawa jak z menu pezeskakuje na filmy i np klikam na film to w kolumnach nagle pojawia sie taki glos dziwny tak jagbym kabel wyciagal i wkladal do amplitunera. mam dzwiek optyka. dziwne to jest takie piergniecie w kolumnach. czy to idzie jakos w ustawieniach wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem jak na tej stronie ale mam 2 filmy miecz przeznczenia full HD 1920X1080 i G.I.J i dalej mi to nie lata. wgralem ten soft i dalej nic. a co z tym piergnieciem w kolumnach jak zmieniam na filmy z listy. tez tak masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PBO podłączony do TV przez HDMI, nie mam aplitunera, więc dźwięk mam tylko stereo. Pierdnięcia nie mam. Ogólnie polecam forum Patriota, bardzo dobre wsparcie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. wrzucilem iso filmu blu ray i na 3 wwidzi tylko !1 gladiatora w tym tylko jedena scene ok 25 minut. dlaczegotak jest? jak mam zrobic by widzial wilm blu ray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka pytań w sprawie tego odtwarzacza gdyż zastanawiam się nad zakupem tego lub WD Live.

- Czy po wykonaniu ostatniego update'a firmware'a jest możliwość ustawienia polskiego MENU? nie a po co?

- Czy w napisach do filmów są wyświetlane polskie znaki (ogonki)? tak

- Czy po podpięciu odtwarzacza kablem HDMI bezpośrednio do telewizora (bez używania amplitunera) filmy z dźwiękiem DTS mają dźwięk (stereo) - tak

Mam ten odtwarzacz od tygodnia i ani jednej zwiechy, mkv/divx/wmv do 1080p włącznie chodzą płynnie, iso z bluraya do testów nie mam ale wg testów dostępnych w sieci chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Xtreamer jest lepszy od Patriota ?

Co do Patriota to martwi mnie tylko brak aktualizacji (nie wychodzą od listopada 2009).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A co tam nowego wnosi firmware P-04 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to między innymi masę nowych błędów.

Najlepsze, że producent nie zamieścił żadnego changelog'a i użytkownik [beeep] wie co zostało zmienione.

Na oficjalnym forum użytkownicy sami próbują wychwycić co zostało zmienione - http://patriotmemory.com/forums/showthread.php?t=3098

P.S.

Pytanie do użytkowników Patriota, którzy wsadzili do środka urządzenia dysk twardy.

Jak dużej pojemności był to dysk?

Pytam bo na oficjalnym forum wyczytałem że jeśli chodzi o dyski zewnętrzne to posiadając bootcode w wersji 16 to tutaj jest ograniczenie do 500GB. Zastanawiam się jak ma się to do dysków wewnętrznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam wsadzony do śrotka 500 gb , a czasami używam zewnętrzny 640 gb i wszystko ładnie smyra.

Z tego co zauważyłem to nadal nie widzi plików txt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriota mam od tygodnia, jestem zadowolony. Dysk 500GB od dwu dni i też nie napotykam na kłopoty. Przegrywam z kompa po usb. Bardzo podoba mi się natomiast forma przyłaczenia do sieci. Zaznacza się 'automatycznie' i po kilku sek Patriot jest widoczny w sieci. Nie wiem jak sprawdzić 'bootcode ' nie mówiąc jak potwierdzić wersję FW. Jeżeli ktoś wie to prosba o info. Dysk który wsadziłem to HDD SEAGATE 500GB 2,5" 7200 ST9500420AS sataII bufor 16Mb, i nie wiem czy w tej kategorii sa większe pojemności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak sprawdzić 'bootcode ' nie mówiąc jak potwierdzić wersję FW. Jeżeli ktoś wie to prosba o info.

From the Home (bootup) screen: on your remote, press the STOP button, let go, and then quickly press the PAUSE button.

It will bring up an info page, including your bootcode and firmware "system revision".

Prosiłbym zarówno Ciebie jaki Erica o sprawdzenie wersji bootcode.

Dodatkowo prosiłbym o zamieszczenie informacji gdzie zakupiliście odtwarzacz (dokłądna nazwa sklepu/sklepu internetowego/sprzedawcy z allegro).

Jak mocno odczuwalny jest dźwięk wentylatorka (pytanie wiąże się z tym, że w starszych wersjach odtwarzacza był on bardzo głośny)?

Pytanie tylko dla użytkowników z dyskiem wewnętrznym - Czy dysk, który wsadziliście do wewnątrz odtwarzacza był nowy (tzn. czysty fabrycznie bez żadnych wcześniej utworzonych partycji)? Jesli tak to czy odtwarzacz sam go przystosuje użytku? Czy dostępna jest cała przestrzeń dyskowa czy może odtwarzacz tworzy jakieś partycje systemowe?

Edytowane przez Maniaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj@Maniaczek,

a więc: System Revision: P020P04

Bootup: 18,

Bootcode: 0000.0202.0018

Region Code: 0

HW: RTD1073-DEMO

i jeszcze kilka innych pozycji. Choć przyznam że tak jak cieszy mnie RC:0, to nie wiem co oznacza HW:R...-DEMO, ?

Pytasz o miejsce zakupu, jako ze jestem z Warszawy i bywam na giełdzie elektronicznej gdzie znalazłem własnie PB. A siedziba tego sklepu jest w podziemiach koło GUS'u, i tam też następnego dnia kupiłem. Natomiast znalazłem w internecie w Piasecznie pod Warszawą o 30 zł tańsze urządzenie po nazwą PBO Media Tank. Może Media Tank to starsza wersja? Pan niestety nie umiał mi wytłumaczyc na czym polega różnica pomiędzy ..Media Tank, a ..Media Player. Z wyglądu zewnętrznego są chyba takie same.

Dysk włozyłem nowy. Formatowanie trwa bardzo krótko. Nie zauważyłem abym miał możliwość wyboru systemu plików, czy w tym momencie zakładania partycji. Natomiast po podłączeniu PB do kompa przy pomocy gniazda mini USB z tyłu PB, dysk w PB jest widoczny jako zewnętrzny dysk z systemem plików NTFS. I robisz z nim co chcesz. Jeżeli chodzi o foldery systemowe, to zauważyłem, że utworzył dwa: System Volume Information oraz RECYCLER. Można je zobaczyć po odptaszkowaniu UKRYJ CHRONIONE PLIKI SYSTEMU... do RECYCLER'a trafiają wszystkie śmiecie, czyli można tam zaglądać. Dysk 500Gb jest widoczny jako 465Gb. Jezeli idzie o głośność PB, to gdy w pomieszczeniu jest cicho to minimalnie słychać. Porównałbym to odbiornika tv 'n' z twardym dyskiem. Natomiast gdy coś się ogłąda, czy rozmawia to na pewno nie przeszkadza, po prostu nie słychać tego 'szumku'.

Dzięki za fajny myk serwisowy. Prośba oczywiście o dalsze (?DEMO, no i co wynika z BC..18. Acha, dane które podaję są po update do P04. Co było wcześniej nie wiem)

pozdrawiam janulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się cieszyć, że masz bootcode 18. To oznaka, że masz go z tej nowszej partii.

Czy firmware wgrywałeś sam czy po prostu masz je od nowości?

Ile zapłaciłeś za ten sprzęt w tym sklepiku? Możesz mi podać nazwę tego sklepiku? Może mógłbyś przy okazji zapytać czy prowadzą sprzedaż wysyłkową? (chodzi mi o to, że skoro mają oni wersję z bootcode 18 to chętnie bym się u nich w taką zaopatrzył).

Edytowane przez Maniaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, że nie umiałem sprawdzić wersji FW jaki mam to FW wgrywałem sam licząc że nadpisanie w razie czego nie zaszkodzi, i tak się stało. Jako pierwszy wgrałem P02 ze strony Patriota. Gdy po 2 czy 3 dniach pojawił się P04 to też natychmiast go wgrałem. Może liczyłem troche na polskie menu. Niestety baza jezyków nie została powiekszona. Robiłem to w ciągu pierwszych dni po zakupie. Ze sprzętu ciągle jestem zadowolony. Namiary na sklepy, ceny i moje sugestie chętnie przekażę. Zastanawiam się tylko czy nie jest to sprzeczne z regulaminem, pkt 6, 10, 11 ze wstępu, ewentualnie na priv. Co na to Admin?

ps: czy wiesz co dokładnie poprawia-zmienia BC18?

Edytowane przez janulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Namiary na sklepy, ceny i moje sugestie chętnie przekażę. Zastanawiam się tylko czy nie jest to sprzeczne z regulaminem, pkt 6, 10, 11 ze wstępu, ewentualnie na priv.
Więc poprosze namiary na priv. Zalezy mi na wiedzy czy sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową - czy ma swoją strone etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...