Skocz do zawartości
dureń

Jaki telewizor do Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem spytac czy ktos jest w stanie chociaz orientacyjnie doradzic mi w co mierzyc w segmencie 32" calowych telewizorow do PS3 ? Samsung, Sony czy moze Sharp, o ktorych słyszę ostatnimi dobre rzeczy ?

Google'uje tu i tam w poszukiwaniu jakichs sensownych informacji, ale jakos nie moge znalezc niczego co w dostatecznym stopniu pomogloby mi w wyborze. Oczywiscie mam swiadomosc, ze i tak wszystko sprowadzi sie do sprawdzenia sprzetu w sklepie, ale gdyby ktos mogl chociaz zasugerowac na ktore modele zwracac szczegolna uwage, bylbym bardzo wdzieczny.

Bym zapomnial - cenowo do 2000zl. Edytowane przez 4lko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='johny_85' post='110041' date='17.07.2008, 10:35 ']No i mam to cudeńko od paru dni. Z konsolą PS3 działa idealnie żadnych zastrzeżeń, z TV SD również wszystko ok. Do pokoju nie większego jak 10m2 jak znalazł. Dziś podłączyłem TV do PC i żadnych problemów nie ma (po kablu HDMI-DVI). Tylko naprawdę minimalnie jest ścięty obraz na krawędziach ale około 1-2mm. Mam parę pytań:

1) Czy najlepszy efekt uzyskamy przy opcji w TV "bez overscanu"?
2) Lepiej działać na 720p czy na 1080i?[/quote]


Jesli gra do PS3 jest przystosowana do 720p to lepiej odpalac ja pod 720p. Up/downscaling ponoc pogarsza nieco obraz ale sam nie testowalem, wiec nei wiem czy jest jakas razaca roznica. Jesli gra ma opcje odtwarzania obrazu w 720p, 1080i,1080p to smialo ustawiamy 1080p o ile mamy tv full hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam na oku samsunga ktorego chcem kupic pod swoja czarnulke i chcialbym abyscie mi doradzili czy to dobry zakup
a oto jego opis
Product Height
27" with stand (24-7/10" without)
Product Width
39-1/5"
Product Weight
61.5 lbs. with stand (54.5 lbs. without)
Product Depth
11-4/5" with stand (3-3/5" without)
TV Type
LCD Flat-Panel
Screen Size
40"
Aspect Ratio
16:9
Display Type
Flat-panel LCD
Built-In_DVR
No
Digital Cable Ready
No
Maximum Resolution
1920 x 1080
Vertical Resolution
1080p
Contrast Ratio
30,000:1
Brightness
500 cd/m?
Media Card Slot
No
USB Slot
Yes
Picture-In-Picture
Yes
HDMI Inputs
3
DVI Inputs
No
S-Video Inputs
1
Component Video Inputs
2
Composite Inputs
2
PC Inputs
1
RF Antenna Input
2
Headphone Jacks
Yes
Watts/Channel
10
Speakers
2
Speaker Location
Bottom
Simulated Surround
Yes
Sound Leveler
Yes
Language Options
English, French, Spanish
V-Chip
Yes
Sleep/Alarm Timer
Sleep timer, yes; alarm, no
Remote Control Type
Standard
ENERGY STAR Qualified
Yes
Screen Refresh Rate
60Hz
czas reakcji 5 ms
Wide 178° horizontal and vertical viewing angles make every seat the best in the house
Ultraslim (3-3/5" deep), lightweight design is ideal for wall mounting (with optional mounting kit, not included)
Entertainment mode allows customized picture settings that can be optimized for different content Edytowane przez shearerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wystarczy to cudeńko [url="http://www.sony.pl/product/t15-v-series/kdl-26v4000"]http://www.sony.pl/product/t15-v-series/kdl-26v4000[/url] :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Jak ktoś chce coś fajnego do PS3 i jednocześnie na wysokim poziomie to albo V albo W4000. Może i $ niemała ale.... za jakość się płaci a satysfakcja gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglby mi ktos pomoc w wyborze?
tv planuje kupic za ok. 3 miesiace.
pokoj nie duzy, prostokatny, a siedze przed tv z odleglosci 2-3m. wiec chyba wiekszy niz 40cali odpada:/
widzialem, ze sa FULL HD, ktore maja np. 37 cali, ale czy jest jakas roznica miedzy HD READY?
planuje wydac jakies 2500-3000zl. im mniej, tym lepiej:)
aha drazni mnie jeszcze dlugie przelaczanie kanalow:p w moim samsungu 26' jak chce wybrac kanal dwucyfrowy, to mam takie kreseczki na pilocie:) i chcialbym, zeby takie cos mial nowy tv:)
bardzo prosze o pomoc w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam SONY BRAVIA KDL-32W4210... W połączeniu z PS3 działa idealnie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum i chcialbym sie was poradzic jaki kupic telewizor LCD(nie monitor) do mojego pokoju.

POkoj jest maly i ciemny, telewizor bedzie sluzyl mi tylko do ps3.

Telewizor ma miec 22" do 900zl HD ready.

Z gory dziekuje i pozdawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli wyświetlacz ma służyć tylko do PS3 to czemu chcesz TV a nie monitor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle najlepiej Monitor do kompa a Tv do konsoli. Mam sam Tv do konsoli i kompa i nie jest to nazbyt komfortowe :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co jemu TV jeśli chce używać wyświetlacza tylko do PS3, jeśli tylko i wyłącznie będzie używał go do plejki to na cholerę mu tuner telewizyjny w LCD? nie lepiej kupić monitor LCD bez tunera? chyba wyjdzie taniej :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od razu uprzedzam, że w tych tematach jestem wybitnie ciemna.

Mam LCD-ka Panasonic Viera 20" TX-20LA80 i nie wiem, czy będzie on obsługiwać PS3, zakup nowego telewizora absolutnie nie wchodzi w grę. Jeśli playak na nim pójdzie, to jaka będzie jakość obrazu: do przeżycia czy potwornie żałosna?

Edytowane przez Feenka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten TV nie ma żadnych złącz HD a do tego jest 4:3. Będzie bardzo słabo.... ale widać coś będzie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :(

Jakość będzie fatalna nawet jeśli na PS3 odpalę gry z PS2 czy PSX? (mowa oczywiście o wersji 60GB, bo taką sobie upatrzyłam)? Zresztą chyba na tak małym telewizorze nie będzie się to wszystko rzucało w oczy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, grać się da ale będzie trzeba pobawić się z formatem itd. W grach na PS3 może być problem z odczytaniem czcionki w niektórych pozycjach. Ogólnie da radę . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam PS3 na Plazmie Samsunga PS50A756.

Spisuje się wyśmienicie więc mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, polecono mi to forum, więc piszę. Planuję kupno PS3, mając telewizor LG 26LC51. Szczegóły techniczne są dostępne tutaj: http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...p;model=NOTHING

Czy to dobry telewizor? Na razie nie mam żadnych problemów, obraz jest dość dobry. Czy będę mógł grać w 1080p i 1900x1200?

Ma ktoś podobny telewizor? Jeśli tak to proszę o opisanie wrażeń z gry. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie Ci wszystko działać ok. Masz telewizor HD Ready (ale z HDMI który przyjmie 1080p) więc 1080p będziesz miał ale zeskalowane do rozdzielczości twojego ekranu. W rezultacie nie zobaczysz i tak różnicy ; ) - przy 26 calach. Gry i tak chodzą w 720p (97%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Przymierzam sie do zakupu nowego tv. Zastanawiam się nad sprzętem z ambilightem. Jakie macie doświadczenia z tą funkcjonalnością w grach?

Ogólnie jaki polecacie tv 37''? Cena tak do 5000 zł. Obraz ma miażdzyć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi obraz ma miażdżyć -to na 100% nie kupuj LCD , kup plazmę a najpierw idź do jakiegoś sklepu gdzie możesz porównać podłączone do ps3 plazme i lcd - zrozumiesz od razu dlaczego plazma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Sony Bravia 100Hz i jestem zadowolony. Model to KDL-52w5500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...