Skocz do zawartości
dureń

Jaki telewizor do Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pleya podpialem do SONY Bravia 55" tylna projekcja i powiem ze obraz powala. Full HD na tylu calach przy odleglosci okolo 2,4m to to co tygryski lubia najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kamon' post='45985' date='28.04.2007, 19:35 ']Mam juz monitor. Zycie jest sztuka kompromisow wiec kupilem Samsunga 206 BW. PS3 podpieta kablem hdmi->dvi smiga elegancko w trybach 720p i 1080p (nie wyswietla obrazu przy 1080i). Monitor obsluguje HDCP. To tyle w kwestii informacyjnej.
Pozdrawiam[/quote]

Ja niestety najwcześniej za miesiąc kupie monitorek lcd do ps3. Na razie się męcze z telewizorem crt...
Moimi faworytami wśród lcd są Samsungi 206BW i 225BW.
206BW ma 20 cali i nieco lepszą specyfikacje a 225BW 22 cale i troche gorszą specyfikacje.
Różnica cenowa jest niewielka, więc zastanawiam się co wybrać? Jakieś rady? ;)
Więc mówisz, że monitorek spisuje się nieźle, cieszę się :)
Jego rozdzielczość to bodajże 1680x1050. To da się wybrać 1080p? A przy 720p obraz nie jest jakiś rozciągnięty, lub nie ma żadnych ''czarnych pasków'' przy brzegach?
Jeśli można, to też chetnie bym zobaczył fotki tego cacka w akcji :rolleyes:
Albo na maila ( frogger4@poczta.onet.pl ) albo może tu wrzucisz, żeby sobie inni też pooglądali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jaki telewizorek Sharp 42XD1E Toshiba 42C3030D czy może jakiś inny telewizorek FullHD rozmiar 40-42" do 8000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Terminator' post='46532' date='05.05.2007, 23:03 ']Ja niestety najwcześniej za miesiąc kupie monitorek lcd do ps3. Na razie się męcze z telewizorem crt...
Moimi faworytami wśród lcd są Samsungi 206BW i 225BW.
206BW ma 20 cali i nieco lepszą specyfikacje a 225BW 22 cale i troche gorszą specyfikacje.
Różnica cenowa jest niewielka, więc zastanawiam się co wybrać? Jakieś rady? :mellow:
Więc mówisz, że monitorek spisuje się nieźle, cieszę się :)
Jego rozdzielczość to bodajże 1680x1050. To da się wybrać 1080p? A przy 720p obraz nie jest jakiś rozciągnięty, lub nie ma żadnych ''czarnych pasków'' przy brzegach?
Jeśli można, to też chetnie bym zobaczył fotki tego cacka w akcji :)
Albo na maila ( frogger4@poczta.onet.pl ) albo może tu wrzucisz, żeby sobie inni też pooglądali :)[/quote]

Nie ma zadnego rozciagniecia obrazu. Jedynie w trybie 1080p pojawia sie po wlaczeniu konsoli info na monitorze, ze nie jest to tryb "recommended". Wystarczy wcisnac przycisk menu na monitorze i znika.
Postaram sie pstryknac jakies fotki, choc nie wiem czy aparat z kom. (K800i) pokaze to co Was interesuje.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he sam mam K800i powinno być ok :) Czekam na fotki.
Jak to możliwe, że obraz nie jest rozciągnięty skoro 720 p ma chyba 1280x720 a rozdzielczość monitora jest większa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Terminator' post='46679' date='07.05.2007, 15:53 ']He,he sam mam K800i powinno być ok :) Czekam na fotki.
Jak to możliwe, że obraz nie jest rozciągnięty skoro 720 p ma chyba 1280x720 a rozdzielczość monitora jest większa?[/quote]


Oto fotki:

[url="http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00270sg0.jpg"][img]http://img172.imageshack.us/img172/8687/dsc00270sg0.th.jpg[/img][/url]

[url="http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00271ph3.jpg"][img]http://img172.imageshack.us/img172/7048/dsc00271ph3.th.jpg[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Oto fotki:[/quote]
Wielkie dzieki. Mi tez się przydadzą :lol: Czyli mozesz powiedziec z czystym sumieniem ze polecasz ten monitor do PS3 bo wszystko jest ok z obrazem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak o podlaczaniu sprzetu do ps3 - czy sprawdzal ktos czy po ostatniej aktualizacji softu dziala wyjscie optyczne dzwieku w momencie jak tv jest podlaczony poprzez hdmi?
czy ma ktos film ze sciezka w hd dts i czy da sie to odtworzyc uzywajac ps3 poprzez optyka, na glosnikach bez dekodera (ja mam logitech z 5500 - jest w nich dekoder dts, ale czy zadziala hd dts? {np: kingdom of heaven blu-ray}).... sam nie mam okazji sie pobawic a w sklepach oczywiscie wogole nie wiedza o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='megadrech' post='48962' date='30.05.2007, 20:51 ']a tak o podlaczaniu sprzetu do ps3 - czy sprawdzal ktos czy po ostatniej aktualizacji softu dziala wyjscie optyczne dzwieku w momencie jak tv jest podlaczony poprzez hdmi?
czy ma ktos film ze sciezka w hd dts i czy da sie to odtworzyc uzywajac ps3 poprzez optyka, na glosnikach bez dekodera (ja mam logitech z 5500 - jest w nich dekoder dts, ale czy zadziala hd dts? {np: kingdom of heaven blu-ray}).... sam nie mam okazji sie pobawic a w sklepach oczywiscie wogole nie wiedza o co chodzi...[/quote]

Z tego co mi wiadomo (test w ostanim A/V) to niestety PS3 zdekoduje zapisany na plycie dzwiek hd do formatu 5.1 dd/dts. Trzeba by miec odpowiednio wyposazony zewnetrzny dekoder/ampli i puscic z konsoli strumien przez optyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to by mi wystarczylo - przezyje 5.1 dts - balem sie tylko czy nie bede mial ciszy...albo koniecznosci przelaczenia na jakas sciezke 2.0 z vietnamskim lektorem czy czyms takim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam kupic tv do PS3 i Polsatu Cyfrowego i pytanie moje brzmi jaki model bylby lepszy czy Samsung SAMSUNG LE26R87BDX/XEU [url="http://www.comet.co.uk/cometbrowse/product.do?sku=385883"]http://www.comet.co.uk/cometbrowse/product.do?sku=385883[/url]

Czy moze Sony KDL26S2030

Czesto gram na konsoli w nocy tv mam odwrocony od okna a odleglosc jakies 1,5m za odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestesm pierwszy raz na forum ;) i mam male pytanie mianowicie mam samsunga 206BW i chce kupic PS3 czy granie na 1080p nie obciazy monitora zabardzo bo to jest nie rekomendowana rozdzialka dla tego samsunga :) poprostu mam obawy czy nie siadzie mi monitor przy czestym i dlugim graniu a jak wiadomo gry wciagaja:) czy moze lepiej grac na 720p ale na 1080p o wiele ladniej wyglada prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P
Czesc wszystkim. mam problem z polaczeniem ps3 z lcd toshiba 42el67z. konsola ma trudnosci z odkryciem polaczenai hdmi. jesli ktos wie w czym jest problem lub ma jakies pomysly prosze pomozcie. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki wybrac tv najlepszy do ps3 pytam fachowców mam pare typów:
1 Samsung LE32N71B 2800zl
2 Samsung LE32R81B ponoć ten jest dobry cena okolo 2800zl
3 Samsung LE32M87B D czy lepiej doplacić do tego 100hz 3500zl jezeli nie ma duzej roznicy to nie chcial bym przeplacac niepotrzebnie
4 Sony KDL-32V2500 cena 3500zl wiecej niz 3500zl nie wyloze to jest i tak za duzo na mnie. tv chce nabyc za 2 TYGODNIE bede sledzil co radzicie z góry dziekuje za opinie pozdrawiam licze na was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='diablodaro' post='56167' date='15.08.2007, 12:18 ']Jaki wybrac tv najlepszy do ps3 pytam fachowców mam pare typów:
1 Samsung LE32N71B 2800zl
2 Samsung LE32R81B ponoć ten jest dobry cena okolo 2800zl
3 Samsung LE32M87B D czy lepiej doplacić do tego 100hz 3500zl jezeli nie ma duzej roznicy to nie chcial bym przeplacac niepotrzebnie
4 Sony KDL-32V2500 cena 3500zl wiecej niz 3500zl nie wyloze to jest i tak za duzo na mnie. tv chce nabyc za 2 TYGODNIE bede sledzil co radzicie z góry dziekuje za opinie pozdrawiam licze na was[/quote]

M87. Czemu? Bo tak ; ) Uwierz na słowo :) Seria M to seria M. O reszcie zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM

Zadam standardowe pytanie w poniższym poście.
Jaki telewizor do PS3?
Ale teraz zaczynają się schody, bo po pierwsze jaki jest NAJTAŃSZY FULL HD i czy kupno takiego TV ma sens skoro jest to najniższy model? Czy może lepiej zaopatrzyć się w jakis lepszy HD Ready i śmigać na 720p? Jeśli tak to jaki konkretnie model jest ciekawy w tej płaszczyźnie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie na Sony KDS-70R2000 BRAVIA do PS3 chodzi mi nie tylko o granie ale tez ogladanie filmow blu-ray

Czy to ze ten telewizor jest tylno projekcyjny nie bedzie ujmowalo jakosci gier i filmow na PS3? Edytowane przez mothafck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mothafck' post='56443' date='18.08.2007, 16:40 ']Co powiecie na Sony KDS-70R2000 BRAVIA do PS3 chodzi mi nie tylko o granie ale tez ogladanie filmow blu-ray

Czy to ze ten telewizor jest tylno projekcyjny nie bedzie ujmowalo jakosci gier i filmow na PS3?[/quote]

Telewizor ten ma użytkownik pmcomp i jest naprawdę rewelacyjny. Miałem okazje parę razy na nim pograć, potestować różne Blu-raye i HD DVD. Jeżeli masz miejsce i możliwości na ten telewizor to śmiało go kupuj. Poszukaj na forum są tematy, zdęcia i opisy tego tv właśnie przez pmcompa. 70 cali daje radę!

[quote name='buchi86' post='56343' date='17.08.2007, 15:37 ']WITAM

Zadam standardowe pytanie w poniższym poście.
Jaki telewizor do PS3?
Ale teraz zaczynają się schody, bo po pierwsze jaki jest NAJTAŃSZY FULL HD i czy kupno takiego TV ma sens skoro jest to najniższy model? Czy może lepiej zaopatrzyć się w jakis lepszy HD Ready i śmigać na 720p? Jeśli tak to jaki konkretnie model jest ciekawy w tej płaszczyźnie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.[/quote]

Ile masz kasy? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mothafck' post='56443' date='18.08.2007, 15:40 ']Co powiecie na Sony KDS-70R2000 BRAVIA do PS3 chodzi mi nie tylko o granie ale tez ogladanie filmow blu-ray

Czy to ze ten telewizor jest tylno projekcyjny nie bedzie ujmowalo jakosci gier i filmow na PS3?[/quote]

Mam KDS'a 55" i powiem ci ze w polaczeniu z PS3 ka to strzal w dziesiatke.
70' tka bedzie idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='buchi86' post='56343' date='17.08.2007, 14:37 ']WITAM

Zadam standardowe pytanie w poniższym poście.
Jaki telewizor do PS3?
Ale teraz zaczynają się schody, bo po pierwsze jaki jest NAJTAŃSZY FULL HD i czy kupno takiego TV ma sens skoro jest to najniższy model? Czy może lepiej zaopatrzyć się w jakis lepszy HD Ready i śmigać na 720p? Jeśli tak to jaki konkretnie model jest ciekawy w tej płaszczyźnie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.[/quote]

Pytanie brzmi jak blisko tego tv bedziesz siedzial bo jak kupisz sobie 40" lub mniej i siadziesz 3m od telewizora to i tak nic ci po tym fullhd bo nawet nie zobaczysz roznicy.
Full hd z 3 m ma sens powyzej 50". Ja mam 55" i ogladam tv z odleglosci 2,5m i to ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='56449' date='18.08.2007, 17:08 ']Ile masz kasy? : )[/quote]

Kasa... hmmm właśnie o to chodzi że nie wiem ile warto przeznaczyć dlatego zadałem takie pytanie. Zdaje sobie sprawe z tego ze aby miec dobry TV trzeba wydac od 5kzł w górę, ale mimo wszystko mnie interesuje coś z niższej pułki. Byłem nastawiony na zakup do marnych 3kzł ale jeśli okaże się że za 4kzł jest cos o niebo lepsze to może się zdecyduje, a to oznacza że będe musiał poczekać z zakupem aż nazbieram rerszte kasy.

[quote name='madmacpl' post='56459' date='18.08.2007, 17:45 ']Pytanie brzmi jak blisko tego tv bedziesz siedzial bo jak kupisz sobie 40" lub mniej i siadziesz 3m od telewizora to i tak nic ci po tym fullhd bo nawet nie zobaczysz roznicy.
Full hd z 3 m ma sens powyzej 50". Ja mam 55" i ogladam tv z odleglosci 2,5m i to ma sens.[/quote]

Jeśli chodzi o odległość to wynosi ona 3M. Edytowane przez buchi86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='buchi86' post='56540' date='19.08.2007, 14:27 ']Kasa... hmmm właśnie o to chodzi że nie wiem ile warto przeznaczyć dlatego zadałem takie pytanie. Zdaje sobie sprawe z tego ze aby miec dobry TV trzeba wydac od 5kzł w górę, ale mimo wszystko mnie interesuje coś z niższej pułki. Byłem nastawiony na zakup do marnych 3kzł ale jeśli okaże się że za 4kzł jest cos o niebo lepsze to może się zdecyduje, a to oznacza że będe musiał poczekać z zakupem aż nazbieram rerszte kasy.
Jeśli chodzi o odległość to wynosi ona 3M.[/quote]

Hm ja jestem zdania, że do konsol, gier itd najlepszy jest LCD (tak jak w kompie). Ale za 3,5-4tys masz plazmę Panasonica PV70 (HD Ready) ale ona naprawdę daje rade : ) 42 cale. Ja mimo wszystko brałbym właśnie ten TV. To, że nie jest Full HD nic nie zmienia. Ja masz taką gotówkę to kupuj tego Panasa albo jakiegoś LCDeka ale max do 26-32 cale (zobacz Samsungi, Sharpa). W sumie do 3m też by było w miarę okej. Zainteresuj się tym panasem na forum było o nim dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='56541' date='19.08.2007, 14:40 ']Hm ja jestem zdania, że do konsol, gier itd najlepszy jest LCD (tak jak w kompie). Ale za 3,5-4tys masz plazmę Panasonica PV70 (HD Ready) ale ona naprawdę daje rade : ) 42 cale. Ja mimo wszystko brałbym właśnie ten TV. To, że nie jest Full HD nic nie zmienia. Ja masz taką gotówkę to kupuj tego Panasa albo jakiegoś LCDeka ale max do 26-32 cale (zobacz Samsungi, Sharpa). W sumie do 3m też by było w miarę okej. Zainteresuj się tym panasem na forum było o nim dużo.[/quote]

Mam o tyle wygodną sytuacje że mój tata prowadzi firme RTV i mam możliwość sprawdzania TV na miejscu. Jak narazie z konsola sprawdzilem dwa a mianowicie LG 32 HD Ready (nie pamietam modelu ale emitujacy sygnał 1080p) i aktualnie szarpie na Sharp'ie :) LC-32ADFE-BK i niestety ale Sharp wypada dość miernie, zwłaszcza pod kwestią menu, łatwością obsługi, wykonaniem pilota i oczywiście obrazu. Pozytywnie zaskoczył mnie ten LG, przepiekne menu, pilot, sterowanie i przedewszystkim obraz który wedłóg mnie był o wiele ładniejszy. W następny weekend będe sprawdzał SONY KDL-32U2530 a w puźniejszy jakiegoś SAMSUNGA.
Swoją drogą jeśli miał bym wydać 4kzł to juz chyba lepiej dolożyć sobie 500zł i kupić LCD Pioneer'a 32 FULL HD. Chodzi o to że chyba jednak wolę coś zaoszczędzić i na taki TV z prawdziwego zdarzenia jeszcze sobie chwilke poczekam.
Tak więc myslę teraz bardziej o zakupie czegoś do PC jak i PS3 o wielkości 32 cale (wydaje się być najbardziej optymalna) i w cenie raczej wole nie przesadzać. Więc jeśli można to prosił bym o podanie jakiś konkretnych modeli do 3kzł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
mam ciekawostke;
pan w media markt powiedział że jak podłącze ps3 do plazmy ( full hd) to się popsuje i tyle-------jak to?
jakaś bzdura czy prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
mam obecnie zamiar kupić nowy TV i PS3. Co byście mi radzili kupić: Sony KDL-40W2000 czy Sharp LC-37XD1E? A może coś innego?

Mam jeszcze jedno pytanie, w zwiazku z tym, że wiele osób pisze tutaj o problemach z połączeniem ps3 do różnych tv. Chcialbym grać na tv w jakości 1080p z jak najlepsyzm dźwiękiem. Czy jeśli podłączę ps3 to jednego z tych modeli tv i do tego jeszcze połączę kino domowe, obsługujące dźwięk 7.1, to czy faktycznie bez problemu osiągnę 1080p i 7.1? Pytam, bo gdzieś słyszałem, że ps3 daje tylko dzwięk 5.1.

Jakie kino domowe polecacie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...