Skocz do zawartości
dureń

Jaki telewizor do Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

SONY Polska pracuje nad promocjami dla klientów którzy kupią PS3 razem z telewizorem Bravia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko: Mój TV do SAMSUNG LE32R71B i właśnie mam preorder na PS3 w Empiku. Niestety po przeglądnięciu paru tematów odnośnie HDMI oblał mnie zimny pot. Konsola ma HDMI 1,3 mój TV zapewne 1,2 (nie jestem do końca pewien). Czy będę mógł bez problemu podłączyć PlayStation 3 do mojego TV przez kabel HDMI do PlayStation? Czy będzie problem związany z różnymi gniazdami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='adaroth' post='42272' date='19.03.2007, 23:26 ']Witam, mam pytanko: Mój TV do SAMSUNG LE32R71B i właśnie mam preorder na PS3 w Empiku. Niestety po przeglądnięciu paru tematów odnośnie HDMI oblał mnie zimny pot. Konsola ma HDMI 1,3 mój TV zapewne 1,2 (nie jestem do końca pewien). Czy będę mógł bez problemu podłączyć PlayStation 3 do mojego TV przez kabel HDMI do PlayStation? Czy będzie problem związany z różnymi gniazdami?[/quote]

Spoko nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='albz74' post='42273' date='19.03.2007, 21:41 ']Spoko nie będzie problemu.[/quote]
Dzięki - kamień spadł mi z serca. Teraz szukam nowego lokum bądź miejsce w garażu robię, bo w piątek żona wyrzuci mnie z domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!
Mam zamiar kupić PS3 i platformę cyfrową "N"
Niestety nie stać mnie na telewizor full HD.
Upatrzyłem sobie ten model LG LCD 42LB2R ponieważ mogę go kupic w cenie hurtowej czyli poniżej 6000 zł.


[url="http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=0102&categoryId=0102&parentId=01&modelCodeDisplay=42LB2R&model=NOTHING"]http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actTy...p;model=NOTHING[/url]

N'kę chce podpiąć przez composite a PS3 przez HDMI.
Słyszałem różne opinie na temat lcd LG ale jest to ich topowy model więc może bedzie nienajgorszy.

Myśłałem tez o Sony 40`` KDL-40V2000AEP ale cena jak dla mnie niestety zaporowa.

Jeśli ktoś ma jakąś praktyczną wiedze na temat tego modelu to proszę o opinię bo do 6000 zł to chyba nie kupie nic lepszego 42 calowego.
Pozdrawiam.
Viaderny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja znowu z pytankiem odnośnie mojego TV - SAMSUNG LE32R71B, czy jak kupie kabel HDMi ver 1.3 i za jego pomocą połączę mój tv z konsolą to nie będzie problemów z obrazem? W chwili obecnej połączyłem playaka za pomocą kabla hdmi (koszt 86 zeta) jaki kupiłem do n-ki (teraz n'ka leci po scarcie- zona się nie zczaiła:)) i nie wiem czy ten kabel jest wystarczająco dobrej jakości - do obrazu i dźwięku po nim nie mam zastrzeżeń.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adaroth' post='42926' date='25.03.2007, 20:26 ']Witam, ja znowu z pytankiem odnośnie mojego TV - SAMSUNG LE32R71B, czy jak kupie kabel HDMi ver 1.3 i za jego pomocą połączę mój tv z konsolą to nie będzie problemów z obrazem? W chwili obecnej połączyłem playaka za pomocą kabla hdmi (koszt 86 zeta) jaki kupiłem do n-ki (teraz n'ka leci po scarcie- zona się nie zczaiła:)) i nie wiem czy ten kabel jest wystarczająco dobrej jakości - do obrazu i dźwięku po nim nie mam zastrzeżeń.
Pozdrawiam![/quote]

Nie ma czegoś takiego jak wersja kabla. Kabel to kabel i jest tylko jednak wersja: HDMI ;p

Wersje dotyczą samego złącza HDMI. W PS3 masz 1.3 ale jest oczywiście wstecznie kompatybilne. Twój TV ma pewno 1.2. I tyle. Masz wszystko dobrze podłączone. Kabel jest ten sam czy do 1.3 czy 1.1 czy 1.2, A najlepiej kup kabel component : będziesz miał lepszą jakość obrazu na Samsungu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='42991' date='26.03.2007, 14:45 ']Nie ma czegoś takiego jak wersja kabla. Kabel to kabel i jest tylko jednak wersja: HDMI ;p

Wersje dotyczą samego złącza HDMI. W PS3 masz 1.3 ale jest oczywiście wstecznie kompatybilne. Twój TV ma pewno 1.2. I tyle. Masz wszystko dobrze podłączone. Kabel jest ten sam czy do 1.3 czy 1.1 czy 1.2, A najlepiej kup kabel component : będziesz miał lepszą jakość obrazu na Samsungu.[/quote]

Dzięki, kabel kupię jak tylko pojawi się w moim mieście. Czy filmy HD również będą dobrej jakości na tym kablu, tzn czy wszystko co puszczę po tym kablu będzie w hd jakości???

P.S. Jaki kabel najlepiej kupić?? Jakiej firmy i czy są jakieś specjalne?? Edytowane przez adaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adaroth' post='43079' date='27.03.2007, 14:39 ']To co z tym kablem jaki component kupić (jakiej firmy i za ile)??[/quote]

Za ile to zależy od wielu rzeczy, np. jaki ma być długi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam miraia 63V200 vella i zamierzam do niego dokupic ps3, niewiem jaki ten tv ma wersje wejscia hdmi. Mam nadziej że tylko jak podlcze to wykryje połączenie i nie bedzie problemu.Orientuje sie ktos jaką ten tv ma wersjie hdmi Edytowane przez damiah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam ten sam problem dzisiaj kupilem ten tv a jutro mam zamiar isc po ps3 i teraz mam zabitego cwieka napisalem meila do producenta w pracy zobacze co odpisza cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie dokładnie model kabla component do PS3 (jak najlepszej jakości), producent i gdzie mogę go nabyć, bo kompletnie się nie orientuje. Widziałem parę na necie ale nie wiem czy są odpowiedniej jakości ? Możecie mi cos polecić i czy np w media markt go kupię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adaroth' post='43153' date='28.03.2007, 08:08 ']Interesuje mnie dokładnie model kabla component do PS3 (jak najlepszej jakości), producent i gdzie mogę go nabyć, bo kompletnie się nie orientuje. Widziałem parę na necie ale nie wiem czy są odpowiedniej jakości ? Możecie mi cos polecić i czy np w media markt go kupię?[/quote]

moze najpierw powiesz jakie widziales...? po co mamy mowic o tych samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bischoop' post='43159' date='28.03.2007, 10:33 ']moze najpierw powiesz jakie widziales...? po co mamy mowic o tych samych.[/quote]
Wszystkie jakie widziałem oparte były o standardowe wyjście AUDIO/VIDEO, takie jak w PS2/PS, czyli z tego co rozumie to wyjście SDI w konsoli PS3. Nazw producentów w tej chwili nie mogę przytoczyć. Chce po prostu was prosić żebyście mnie nakierowali na jakieś konkretne modele, które wg was są bardzo dobre. Ewentualnie z dopiskiem gdzie można je nabyć ;)
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='damiah' post='43098' date='27.03.2007, 17:53 ']s?uchajcie mam miraia 63V200 vella i zamierzam do niego dokupic ps3, niewiem jaki ten tv ma wersje wejscia hdmi. Mam nadziej ?e tylko jak podlcze to wykryje po??czenie i nie bedzie problemu.Orientuje sie ktos jak? ten tv ma wersjie hdmi[/quote]


wersja hdmi jak pisze dystrybutor 1.2 ps3 dziala kupilem dzisiaj tylko szkoda filmy albo w 1080i albo 480p szkoda troche 720p bylo by lepsze Edytowane przez SCORPIOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adaroth' post='43153' date='28.03.2007, 08:08 ']Interesuje mnie dokładnie model kabla component do PS3 (jak najlepszej jakości), producent i gdzie mogę go nabyć, bo kompletnie się nie orientuje. Widziałem parę na necie ale nie wiem czy są odpowiedniej jakości ? Możecie mi cos polecić i czy np w media markt go kupię?[/quote]


Każdy kabel jaki kupisz np. na allegro będzie okej. Jak np. kupiłem kabel na hdtvsupply.com i jest super.

Na allegro chyba są nawet orginały do PS2 > to ten sam kabel. Wiec można łykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko co za TV najlepiej kupować nie tylko pod PS3 ale też pod zwykłe użytkowanie?? Czy Amoi Elite 42T1E czy może Sharp LC-42XD1?? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='d3v1l' post='43718' date='02.04.2007, 17:08 ']Pytanko co za TV najlepiej kupować nie tylko pod PS3 ale też pod zwykłe użytkowanie?? Czy Amoi Elite 42T1E czy może Sharp LC-42XD1?? Z góry dzięki.[/quote]
Kupuj Amoi'a przyjmuje 1080p po każdym łączu HDMI, Component, VGA.
P.S
Sharp duża ilośc wadliwych egzemplarzy (buczenie, banding)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są plazmy HD. [url="http://plazma-lcd-fakty.pl/"]Strona Panasonic. Porównanie LCD vs. Plazma[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coście się tego Sharpa czepili, mój 42XD1 jest co prawda wolny od wyżej wymienionych wad. Wygląda na to że oglądacie bez głosu lub całkiem cicho .tak czytając te wasze posty mam wrażenie że tu sami dystrybutorzy się wypowiadają faworyzując lub ganiąc jakąś firme. A jak się nie myle to właśnie Sharp jako jeden z pierwszych właśnie wprowadził w swoich lcdekack 1920x1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dosyć niedawna głośno o wprowadzeniu nowej Toshiby 42X3030 FullHd. Jak widać po specyfikacji tv jest bardzo nowoczesny, spełniający wszystkie aktualne trendy i standardy telewizji HD(Full) . Ma 2 Hdmi w wersji 1.3(z tego co wiem wersja 1.3 pozwala na przesyłanie dżwięku w 7.1 TrueHd), poza tym 1080P po HDMI i 1080i po komponencie czyli wręcz idealny sprzęt pod Ps3 i blue ray oczywiście. Sam wstrzymałem się nawet z zakupem LGKa w podobnej cenie 6000zł do czasu wyjaśnienia "sprawy". Dostępność na digitalo ok 17 kwietnia w cenie 5990zł.
Po więcej info:
Forum:
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=4939&st=0"]Link do tematu Toshiba[/url]

Owy tv:
[url="http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id2_0_id3_165_id4_5.aspx"]Toshiba X3030[/url]

Specyfikacja Hdmi 1.3:
[url="http://www.hdmi.org/resourcecenter/index.asp"]Hdmi oficjalna strona[/url]
[url="http://pclab.pl/art22801.html"]Artykuł na Pc-Lab[/url]

A co do monitora to ciekawą pozycją jest 22'calowy BenQ z HDMI (rozdz. 1680/1050)w cenie 1300 zł
[url="http://sklep.gral.pl/preview/BenQ/Benq22_cali_LCDFP222WHWIDE8msHDMIDVI_60.php"]Link[/url]

kurde za reklamę mi powinni zapłacić :lol:

Edytowane przez PlaYA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja juz sie troche pogubilem.

Myslalem ze kupno PS3 to bedzie prosta sprawa a tu nie.

Nie kupuje sie auta bez kół, tak wiec przy kupnie PS3 aby traktowac ja jako kompletny towar nalezy sie zaopatrzec w TV z Full HD. Tu dochodzi jeszcze sprawa infterfejsu 1.3 i 1.2 co znowy wyklucza czesc produktow. Full HD w TV z tego co zauwazylem jest od 40 cali wiec aby w pelni cieszyc sie ta konsolka trzeba wydac nie 2,5tysia tylko 12,5. Czy to torche nie za duzo jak na kieszen Polaka? Kupilby bym z checia PS3 ale bez TV z 1080p i 60kl/s nie mam jakos ochoty. Dlatego szkoda mi trzoche Sony bo duzo na tym straca. To tak jak z PC. Kupujesz gre I aby ci ladniej wygldala zminiach grafike, czy procek. I choc zawsze twierdzilem ze Kosnole sa lepsze nic PC bo nie trzeba nic w nich zmieniac , tu sie zaczolem wachac. I jakie jeszcze do tego koszta dochodza. Naczytalem sie jeszcze ze LCDeki mja duzo mniejszy czas reakcji niz PLAZMY. Co teraz wybrac. Potrzebuje TV Z FULL HD do PS3. 40 cali wiecej m nie trzeba. Czekac jeszcze? Tylko ile mozna jak sie poczeka to sie zaraz okaze ze wejdzie 2160p :-) . A jak sie zdenerwuje w koncy to kupie zwykly TV z 720p i Xboxa360. Bo Tak chyba zroblio najwiecej graczy na swiecie. Uwazam zaztem ze SONY znalazlo znakomity sposob na wylansowanie FULL HD i BLUE-RAy-a . TYLKO PANOWIE jakim kosztem. Nas Polakow po porstu na to nie stac. POMOCY KTO MI POMOZE W WYBORZE. JAKI TV Z FULL HD i gdzie warto kupic za dobra cene. A moze olac i czekac na obnizki.

Pozdrawiam wszystkich niezdecydownaych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekanie poplaca, ceny caly czas spadaja, mam wielu znajomych ktorzy juz pieniadze trzymaja od 3 lat (rok przed premiera x360), graja na 21" TV lub 17" monitorach i czekaja bo ceny leca w dol, oczywiscie nie kupuja, bo mimo ze by im juz starczylo na dobry nowy LCD to dalej czekaja bo przeciez za rok bedzie lepszy w tej samej cenie.

Ja bym poczekal :)

kup Pana pv60 lub 70 i ps3 lub lepiej x360 jak chcesz glownie do gier, i nie czekaj, tylko najwyzej sprzedasz za rok czy dwa i kupisz lepszy (ja 4 razy w ciagu 3 lat TV zmienialem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...