Skocz do zawartości
dureń

Jaki telewizor do Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o 23r82 samsunga?? znajdzie cos lepszego w tym przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze zamierzam sprawic sobie jakiegos tv do Ps3, Xboxa 360 i filmow BR bo granie na 19' monitorze...no nie do konca mnie satysfakcjonuje ;) Zastanawiam sie nad Samsungiem LEM87BD lub Toshiba Z3030D Regza seria Z (ktorej tutaj jest test). Jednakze sklanialbym sie w strone Samsunga z jednego powodu:jest troche tanszy. Pytanie czy smuzy bo w tescie REGZY pisali ze ona nie. Wiec jakie macie zdanie odnosnie Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos latwiejszego bo ciezko tutaj troche o odpowiedz :angry: (no offence) Czy moze ktos odesle mnie na strone, na ktorej znajde test Samsunga LE40M87BD? Zalezy mi na tescie w jezyku angielskim bo znalazlem tylko w niemieckim (bleh). Oczywiscie bylbym wdzieczny jezeli tutaj ktos by znalazl troche czasu i opisal mi ten model (wady i zalety), a w szczegolnosci jak jest ze smuzeniem. Jak pisalem wczesniej mam zamiar uzywac tv wraz z Ps3, X360 i do filmow BR.

Z gory dziekuje za przekierowanie/odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar kupic sobie PS3 i nie wiem czy dobrze bedzie dzialal na plazmie jaka mam w domu
[url="http://www.xga.pl/telewizory-plazmowe/LG_42_PT_85.php"]http://www.xga.pl/telewizory-plazmowe/LG_42_PT_85.php[/url]

Prosze o szybka odpowiedz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W marcu będę kupował nowy TV do PS3 i prosiłbym o jakieś rady albo konkretne modele.
TV musi być:
- LCD
- 32 cale
- HD Ready
- przynajmniej 1 HDMI
- no i oczywiście jak najlepiej nadawać się do gier (w drugiej kolejności do filmów HD)

Polecano mi Sony Bravia V2500, co o tym sądzicie? Edytowane przez Sixers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jutro będę prawdopodobnie kupował telewizor LCD do PS3. Dzisiaj rozglądałem się już po sklepach i obejrzałek kilkanaście (kilkadziesiąt) modeli. Większość jest podobna, ma podobne parametry, więc chciałbym was prosić o pomoc w wyborze.

Warunki jakie telewizor musi spełnić:
- rozdzielczość [b]HD Ready[/b]
- przekątna [b]32-37 cali[/b] (ze wskazaniem na [b]37[/b])
- oczywiście musi jak najbardziej nadawać się do gier :)
- [b]cena do 4000 zł[/b]

W związku z tym mam pytania:
[b]a)[/b] na modele której firmy zwrócić uwagę, a które pominąć
[b]:)[/b] który parametr jest najważniejszy, czy lepszy będzie np. TV z [b]kontrastem 8000:1[/b] i [b]jasnością 450[/b] czy ten z kontrastem [b]5000:1[/b] i [b]jasnościa 500[/b]? (przykład)
[b]c)[/b] na co jeszcze zwrócić uwagę

No i prosiłbym (jeśli można) o jakieś [b]konkretne propozycje[/b].

Liczę na szybką i fachową pomoc :). Nie znam się na tym zbytnio i mam nadzieję że pomożecie w dobrym, udanym zakupie (tym bardziej że to spory, jednorazowy wydatek)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Mam prośbę i pytanie. Otóż mam PS3 i chce zmienić TV z Sony KDL-32 V2500 na 42 cale do 3500zł ze względu na to że potrzebny mi po prostu większy TV na niedługi okres (około rok bo chce potem zmienić na Bravie X). Robię remont w pokoju i jak zawieszę TV na ścianie to 32 cale zniknie. Miałem okazję przyjrzeć się takiemu modelowi plazmy...

Samsung PS-42Q91H

...i byłem bardzo miło zaskoczony obrazem. Niestety widziałem tylko jak ten TV śmiga pod n tv bo nie było okazji podłączyć do PS3. Dlatego chciałem zapytać jak ta plazma sprawuje się pod PS3 i czy nie ma problemu z wypalaniem się loga bo model Samsung PS42C91H miał ten feler. Zapodałem filmik pokazowy Daewoo i logo tej firmy po paru godzinach pozostało na matrycy lekko widocznie w rogu. Bardzo proszę o opinie na temat modelu PS-42Q91H gdyż jestem w kropce. LCD do 3500zł dobrego nie kupie więc pozostaje mi wybrać coś z plazmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, jaki polecacie telewizor do 3500zł, chodzi mi głównie o gry, najlepiej jakby miał 40 cali,dzięki za wszelkie rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Sixers' post='86425' date='17.02.2008, 21:17 ']W marcu będę kupował nowy TV do PS3 i prosiłbym o jakieś rady albo konkretne modele.
TV musi być:
- LCD
- 32 cale
- HD Ready
- przynajmniej 1 HDMI
- no i oczywiście jak najlepiej nadawać się do gier (w drugiej kolejności do filmów HD)

Polecano mi Sony Bravia V2500, co o tym sądzicie?[/quote]
Ja Ci polecam jeszcze Philips 32PFL7862D. Właśnie zbieram się do zakupu LCD32 i chodzą mi pogłowie tylko te 2 modele Sony V2500 i ten Philips :P Po kilku miesięcznych poszukiwaniach i przeczesania morza pełnego postów mogę śmiało stwierdzić, że na polu bitwy z pośród 20 TV zostały tylko te 2 LCD-ki. Teraz jest pytanie za 100 punktów :) który wybrać ? Dodam jeszcze, że brat ma właśnie tą Bravie 32V2500 i wybieram się do niego z konsolą X360 na mały test :) No ale ja znowu jestem za tym Philipsem, a on mnie namawia na Bravie. Bądź tu mądry i wydaj te 3000zł tak żeby później nie żałować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję wstrzymać się jeszcze kilka tygodni i kupić nowego Panasonica viera tx-32LZD85.

Tutaj test: [url="http://www.trustedreviews.com/tvs/review/2008/04/19/Panasonic-Viera-TX-32LZD85-32in-LCD-TV/p3"]Panasonic 32LZD85[/url]

W skrócie najlepszy na rynku LCD 32' 100Hz i FullHD. Matryca IPS - super kąty. Cena - w UK za 3500pln !!! (po przeliczeniu z funtów na pln), a to dopiero pierwszy tydzień sprzedaży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poważny - mam ten sam dylemat :blink:

Jak na razie rozważałem:

TOSHIBA 42Z3030 (tylko nie moge namierzyc gdzie daja w necie gwarancje 100%PL a ceny w MM=Saturn wyzsze o ok 1200)

SONY 40X3500 :o (moj faworyt ale cena nie wiem czy jest sens tyle zapłacić za tv?)

a z tańszych :huh:

LG42LY99 - dostępny od około 4500 w MM=Saturn
Samsung LE40F86BD - okolo 5000

Teraz zainteresował mnie ten Panasonic LZD85 w wersji 37 w autoryzowanym sklepie internetowym 4900 wiec pewnie za chwile gdzie indziej okolo 4400 - tylko nie wiem czy dla mnie nie za mały (jak pisałem ma być także do kina...) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie wszytskich,mam małe pytanko odnośnie podłączenia ps3 do monitora.Upatrzylem sobie lcd hp W2207h [url="http://www.ceneo.pl/976531"]http://www.ceneo.pl/976531[/url] gdyż taki w zupełności mi wystarczy ale nurtuje mnie jedno pytanie czy monitor lcd musi mieć funkcje progresive scan zeby poprawnie wyświtlic powiedzmy tryb 720p czy wystarczy ze bedzie "obsługiwał" tą rozdziałkę.Ten hp-ek ma rozdzielczość 1680x1050 i jeszcze jedno,nie wiem czy ktoś robił już takie porównanie monitora 22" z tv lcd 23" -na czym można uzyskać lepszy obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wenez' post='99237' date='29.04.2008, 15:24 ']prosze cie..... prosste ze na monitorze...[/quote]

Uzasadnienie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, powiedzmy ze zdecydowalem sie na TV. Moim wyborem jest Samsung LE40A656. Czy ktos ma doswiadcznie z tym TV? Mam obawy zwlaszcza co do Panelu Ultra Clear, ktory powoduje moim zdaniem efekt lustra. Czy to nie bedzie przeszkadzac? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam wszystkich

Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o tym modelu sony bravia ktory chcem zakupic pod ps3 interesuje mnie to czy nie bedzie zadnych problemow ze sniezeniem obrazu oraz czy obraz nie bedzie mi przeskakiwal przy niektorych grach [url="http://www.circuitcity.com/ssm/Sony-32-Bravia-L-Series-LCD-HDTV-KDL-32L4000/sem/rpsm/oid/209058/catOid/-12867/rpem/ccd/productDetail.do"]http://www.circuitcity.com/ssm/Sony-32-Bra...roductDetail.do[/url] Edytowane przez shearerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='shearerr' post='103266' date='22.05.2008, 03:52 ']Witam wszystkich

Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o tym modelu sony bravia ktory chcem zakupic pod ps3 interesuje mnie to czy nie bedzie zadnych problemow ze sniezeniem obrazu oraz czy obraz nie bedzie mi przeskakiwal przy niektorych grach [url="http://www.circuitcity.com/ssm/Sony-32-Bravia-L-Series-LCD-HDTV-KDL-32L4000/sem/rpsm/oid/209058/catOid/-12867/rpem/ccd/productDetail.do"]http://www.circuitcity.com/ssm/Sony-32-Bra...roductDetail.do[/url][/quote]


Dołączam się do posta kolegi, dle mnie drugim kryterium będzie cena max 2800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś doradzić wybór najlepszego 26 calowego lcd'ka ? Oczywiście kupowałbym go głównie pod kątem ps3, reszta nie jest jakaś bardzo ważna, aczkolwiek żeby kupy nie było ;p czy model Panasonica TX-26LX70P daje radę ? Polecono mi go forum psxextreme i się zastanawiam. Czekam na odpowiedz za którą z góry dziękuje :( Co do ceny to myślę że nie będzie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Panasonic ma pochlebne opinie. Ja do PS3 kupuje Samsunga LE-26A451. Rynek 26" Tv jest bardzo zaniedbany a przecież ludzie mają małe pokoiki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale co lepsze ? Ten panas czy ten samsung ? Ostatnio widziałem Sony kdl 26v4500. Co uważacie ? Lepszy od panasonica ? (na pewno mega droższy ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w sklepie i Samsung ma na pewno lepsze kolory, kontrast od Sony. Jutro jadę kupić tego samsunga jak podłącze i sie pobawię to napiszę co i jak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mam to cudeńko od paru dni. Z konsolą PS3 działa idealnie żadnych zastrzeżeń, z TV SD również wszystko ok. Do pokoju nie większego jak 10m2 jak znalazł. Dziś podłączyłem TV do PC i żadnych problemów nie ma (po kablu HDMI-DVI). Tylko naprawdę minimalnie jest ścięty obraz na krawędziach ale około 1-2mm. Mam parę pytań:

1) Czy najlepszy efekt uzyskamy przy opcji w TV "bez overscanu"?
2) Lepiej działać na 720p czy na 1080i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planuje zakup Toshiby R3500. Czy uważacie,że będzie dobrze sprawowała się z PS3 ? Z góry zaznaczam,ze telewizorek będzie używany nie tylko do PS3,ale także dvd i sygnału SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...