Skocz do zawartości
dureń

Jaki telewizor do Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telewizora do Playstation 3, moge na niego przeznaczyc 3000-3500pln tutaj moje pytanie czy da rade kupic TV z odtwarzaniem MKV, albo czy PS3 da sie jakos zrobic na ten format?

Myslalem nad telewizorem Sony, interesuje mnie 40-42 cale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam telewizora do Playstation 3, moge na niego przeznaczyc 3000-3500pln tutaj moje pytanie czy da rade kupic TV z odtwarzaniem MKV, albo czy PS3 da sie jakos zrobic na ten format?

Myslalem nad telewizorem Sony, interesuje mnie 40-42 cale

LCD Sony KDL-40W5720 - ja mam taki ale nowego raczej nie dostaniesz z tego typu. Następcy to KDL-40Exxxx. Ceny to średnio 3.100 PLN

Sam używam PS3 i jakość obrazu na tym TV jest bardzo dobra.

MKV na bank nie odtwarza (szczerze nie znam TV który by odtwarzał). Możesz skorzystać z Media Server i po LAN/Wifi odtwarzać MKV prosto z kompa (dekodowany będzie w locie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Decodowany przez zasoby z PC?

Nie bedzie tak ze jak pojde do sklepu wybiore TV z Sony za 3-3.5 tysiaca zloty to kazdy bylby odpowiedni? (porownujac ceny internetowo) Kupic dobry TV to jedno ale jeszcze musi pasowac do reszy mebli itd. (porownujac ceny internetowo)

Bylbym wdzieczny jakby ktos podal model Sony w cenie 3-3.5k pln

Chyba kupie Sony Bravia 40W5740 za 2971pln z sklepu ktory jest pozytywny

Edytowane przez kaggar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Decodowany przez zasoby z PC?

Bylbym wdzieczny jakby ktos podal model Sony w cenie 3-3.5k pln

Chyba kupie Sony Bravia 40W5740 za 2971pln z sklepu ktory jest pozytywny

5740 to praktcznie to samo co 5720 jaki posiadam. Zdjęcia znajdziesz - niczym się nie różnią :o

Odnośnie dekodowania to wszystko odbywa się poprzez sieć LAN lub Wifi. Na kompie instalujesz Media Server, odpalasz go, konsola go wykrywa i z menu konsoli masz możliwość korzystania z udostępnionych zasobów komputera. I właśnie w taki sposób idzie odczytywać MKV :rolleyes: Innego nie znam.

Minusem tego jest że musi chodzić i konsola i komp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko wlasnie chodzi o to ze to Komp Decoduje PS3 jest posrednikiem do TV co zzera zasoby z PC a laptop ktory posiadam jest slaby i prawdopodobnie nie da rady, no ale jesli tylko tak sie bedzie dalo to kupie innego lapka ktory da rade, Router Wifi i bedzie elegancko. Dzieki wybor TV jak i kwestii MKV ^^

Edytowane przez kaggar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź pod uwagę że po WIFI b/g (to max obsługuje karta PS3) materiały 1080p czasami ścinają (zależy od bitrate). z 720p nie zaobserwowałem problemów.

Natomiast po kablu wszystko leci bez ścinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No faktycznie, ale film w 720p a DVD to i tak duza roznica, z 1080p jak sprawdze napisze w topicu ^^ (2tyg :D()

Wywnioskowalem ze Playstation bym mogl miec podpiete na kabel, a lapek z WiFi b/g/n kupie i bedzie bez problemu dzialalo ;p

Edytowane przez kaggar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki telewizor mi polecicie do xboxa 360 a zarazem do ps3 i oglądania filmów? cena to 2500-3000zł. myślałem o sony kdl-40ex500 ale może doradzicie mi coś lepszego czy ten brać?

PS ten tv stanieje w wakacje czy raczej nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5740 to praktcznie to samo co 5720 jaki posiadam. Zdjęcia znajdziesz - niczym się nie różnią :)

Odnośnie dekodowania to wszystko odbywa się poprzez sieć LAN lub Wifi. Na kompie instalujesz Media Server, odpalasz go, konsola go wykrywa i z menu konsoli masz możliwość korzystania z udostępnionych zasobów komputera. I właśnie w taki sposób idzie odczytywać MKV :angry: Innego nie znam.

Minusem tego jest że musi chodzić i konsola i komp.

Witam

Nowa wersja Ps3 MS 1.20 nie potrzebuje miec wlaczonej konsoli, ostatnio przeszukalem neta i znalazlem wersje beta. Stabilna i wykrywa nie tylko tv sony ale inne modele

Tutaj link http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list?can=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie, jest to moje pierwsze rozruchowe pisanie. Gorąco polecam telewizor Samsunga PS50C7000 do PS3. Trójwymiar po prostu wymiata, nawet w kiepskich dodatkach jak na Ridge Racer 7. Miodzio jest w nowym Call of Duty Black Ops. A to co się będzie działo w Killzonie 3 to ... już się nie mogę doczekać. Ogólnie super obraz na cyfrowym TV, HD, a na USB filmy nie do poznania. Nie jestem najarany zmianą ze zwykłej plazmy w 42`, gdyż, jak to mówią inni "szajsunga" mam od sierpnia zeszłego roku i miałem czas się nim pobawić. Jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKUTKI UŻYWANIA PLAYSTATION :)

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zabil-mlotkiem-matke-bo-zabrala-mu-playstation,1,4187746,wiadomosc.html

Nastolatek z Filadelfii zabił matkę używając młotka i nogi od krzesła, bo zabrała mu Playstation, konsolę do gier. Teraz żałuje – donosi dailymail.co.uk.

Jak ustaliła policja, 16–letni Kendall Anderson najpierw przez trzy godziny zastanawiał się, czy powinien zabić matkę. Zaatakował ją podczas snu i zadał 20 ciosów młotkiem. Potem próbował spalić ją w piekarniku, a gdy to nie skutkowało, dobił ją nogą od krzesła. Zwłoki ukrył w uliczce za domem.

Chłopiec sam przyznał się do winy i zgłosił do sądu. Dziś żałuje i zapewnia, że drugi raz by czegoś takiego nie zrobił. – Tęsknie za mamą, była jedyną osobą, która się o mnie troszczyła – mówi.

Kendall został oskarżony o zabójstwo, posiadanie narzędzia zbrodni i zbezczeszczenie zwłok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawują sie podpiete do ps3 tv sony kdl-32ex301 kdl-40ex400 i kdl-40ex500? z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowym uzytkownikiem tego portalu.Planuje zakupic telewizor do kompa i ps3.Mam dwa typy

1.[philips-32-led-32pfl5605 2.sony-32-lcd-bravia-kdl-32ex500

mam twardy orzeszek do zgryzienia.Sony wiadomo znakomicie współpracuje z ps3 ale czytałem o cloudingu i input lagu.Natomiast Philips Full LED o ile sie orientuje,ale malo znam ta markę.

Dodam jeszcze ze mam już Bravie40v5500 i jakosc czy na N czy na ps3 jest znakomita.Z powodu okupowania tego telewizora przez moja rodzine zmuszony jestem kupić drugi i chcialbym zeby jakosc była CONAJMNIEJ TAKA SAMA jak na tej bravii co mam.Pomózcie

w grę wchodza tylko tv 32.No i co jest wazne żeby dobrze sie sprawowal jako monitor do komputera

Edytowane przez drummer1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jakiś dobry lcd powyżej 42 cali i już gra się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam TV pod ps3 (w przyszłośći moze też ps4 do niedzielnego grania)
najlepiej 40 cali, budżet to 1000-1300 zł maks. Co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem monitora Iiyama Prolite XB2779QS. Ma on mi służyć przede wszystkim do pracy ale chciałbym również go sparować z PS4 (ma wejście HDMI, więc można). Mam pytanie następujące. Rozdzielczość natywna monitora to 2560x1440, PS4 podaje obraz w 1080. Czy przez upscaling monitora nie stracę na jakości grafiki? Na stronie producenta jest napisane, że po złączu HDMI można puścić tylko sygnał w 1080. Czy to znaczy, że obraz będzie ostry czy to tylko taka informacja, żeby się nie zdziwić że nie widzimy 1440?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...