Skocz do zawartości
dureń

Jaki telewizor do Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='kh29228' post='56976' date='22.08.2007, 23:32 ']Witam,
mam obecnie zamiar kupić nowy TV i PS3. Co byście mi radzili kupić: Sony KDL-40W2000 czy Sharp LC-37XD1E? A może coś innego?

Mam jeszcze jedno pytanie, w zwiazku z tym, że wiele osób pisze tutaj o problemach z połączeniem ps3 do różnych tv. Chcialbym grać na tv w jakości 1080p z jak najlepsyzm dźwiękiem. Czy jeśli podłączę ps3 to jednego z tych modeli tv i do tego jeszcze połączę kino domowe, obsługujące dźwięk 7.1, to czy faktycznie bez problemu osiągnę 1080p i 7.1? Pytam, bo gdzieś słyszałem, że ps3 daje tylko dzwięk 5.1.

Jakie kino domowe polecacie?

Pozdrawiam[/quote]

Osobiście polecam Sharp LC-37XD1E mam od pól roku Sharp LC-46XD1E i gry na nim wyglądają rewelacyjnie a i sygnał tv sd jest bardzo dobry ten tv wyświetli ci pełne 1080p czego model sonego nie uczyni. Edytowane przez halli1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='halli1974' post='57003' date='23.08.2007, 11:03 ']Osobiście polecam Sharp LC-37XD1E mam od pól roku Sharp LC-46XD1E i gry na nim wyglądają rewelacyjnie a i sygnał tv sd jest bardzo dobry ten tv wyświetli ci pełne 1080p czego model sonego nie uczyni.[/quote]

Dzisiaj słyszałem opinię, że do zwykłego sygnału tv (włączając wszystkie platformy cyfrowe - poza hdtv) lepszy będzie telewizor hd ready niż full hd. Przyczyną miałby być fakt, że przy zwykłej telewizji (nie hd) full hd wyświetla kiepskiej jakości obraz i że full hd jest dobry tylko to filmów w blue-ray i do ps3.
Czy ktoś słyszał o czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kh29228' post='57204' date='25.08.2007, 15:11 ']Dzisiaj słyszałem opinię, że do zwykłego sygnału tv (włączając wszystkie platformy cyfrowe - poza hdtv) lepszy będzie telewizor hd ready niż full hd. Przyczyną miałby być fakt, że przy zwykłej telewizji (nie hd) full hd wyświetla kiepskiej jakości obraz i że full hd jest dobry tylko to filmów w blue-ray i do ps3.
Czy ktoś słyszał o czymś takim?[/quote]

Bzdura. Dziękuję.

Ps. Możesz kupować to łykaj Full HD. Chodzi o to, że ogólnie obraz SD na płaskich TV prezentuje się badziewiasto. Ale nie ma to znaczenia czy HD Ready czy Full HD. Pewno byś nawet nie zobaczył różnicy jakbyś nie wiedział, który tv to jest HD Ready a który aż Full HD. Taka wielka różnica.... chyba, że wielka przekątna (46>) to różnice widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kh29228' post='56976' date='22.08.2007, 23:32 ']Witam,
mam obecnie zamiar kupić nowy TV i PS3. Co byście mi radzili kupić: Sony KDL-40W2000 czy Sharp LC-37XD1E? A może coś innego?

Mam jeszcze jedno pytanie, w zwiazku z tym, że wiele osób pisze tutaj o problemach z połączeniem ps3 do różnych tv. Chcialbym grać na tv w jakości 1080p z jak najlepsyzm dźwiękiem. Czy jeśli podłączę ps3 to jednego z tych modeli tv i do tego jeszcze połączę kino domowe, obsługujące dźwięk 7.1, to czy faktycznie bez problemu osiągnę 1080p i 7.1? Pytam, bo gdzieś słyszałem, że ps3 daje tylko dzwięk 5.1.

Jakie kino domowe polecacie?

Pozdrawiam[/quote]

GMERU czy mozesz odpowiedziec na to pytanie???Sam stoje przed takim wyborem i nie wiem co wybrac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio porownywalem na dwoch ekranach - moim PDP Panasa PV60 42 cale i telewizorze LCD serii S 40" Sony (odpowiednik cenowy!). Szczerze - na plazmie wszystko bylo cacy na Soniaczu slabizna (kolory, katy, czas reakcji). Powiem tak - jak tani ekran do PS3 to:
1. plazma (Samsung albo Panas)
2. tylna projekcja (pyszny obraz na tylnoprojekcyjnych Soniaczach - znakomitosci)

Ekran drogi (znaczy przekraczamy bariere co najmniej 7-8k zl ale do maks 11-12 tysi):
1. dobry projektor 720p
2. LCD full HD szczegolnie jakis najnowszy model z "wszystkim"
3. Kuro

Wymog dodatkowy - LCD nawet te najlepsze ponizej 37" to jednak znacznie mniejszy fun factor - duze w takiej sytuacji jest piekne i nie warto zenic Pleja z malym ekranem... Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE

Piszę taką wiadomość informacyjną która uformowała sie w moich przemyśleniach przez czas testowania różnych TV HD READY na konsoli PS3 przy grach, filmach Blu-Ray i na PC. Tak więc sam jestem na kupnie TV do w/w konsolki i testuje właśnie różne modele LCD i PDP o rozdzielczości HD READY (tata prowadzi firme RTV/AGD wiec moge do domu zabierać na weekend dowolny model:P). Sprawdzałem takie marki jak Samsung, Sharp, Panasonic, Philips, LG i SONY. Moje wrażenia są takie, że mamy tu do czynienia z kilkoma rankingami, tj. jakość matrycy, wykonanie urządzenia (wraz z pilotem), łatwość obsługi itd. Nie będę się rozpisywał co jak wyglądało w moim małym rankingu ale napisze tylko dwa słowa na temat zwycięscy. A rozchodzi się manowicie o LCD SONY KDL-40U2520. Do plusów można zaliczyć np. najładniejszy obraz które poza ostrością wyróżnia się wyjątkowym systemem (nie znam nazwy ale pisze na podstawie tego co widziałem) który WYGŁADZA kontury (taki Anty-Alsing) z którym nie spotkałem się na innych modelach, na TV jest tylko naklejka jakoby był on przeznaczony do współpracy z PS3 i Blu-Ray przy którym także spisuje się na medal;). Naprawde przestrzęnny dzwięk w systemie "VIVA HD3D SOUND BBE" i bas który nie pierdzi ale bije naprawde dobrze (jak na głośniki w TV). Bardzo łatwa obsługa menu za pomocą wygodnie zaprojektowanego pilota (dodano kilka bardzo przydatnych klawiszy). Fajną ciekawą bajerą jest równierz możliwość zmiany kolejności przełanczanych kanałów AV, tzn. zamiast AV1 (SCART), AV2 (SCART 2), AV3 (S-Video) itd można ustawić sobie np. AV1 (HDMI), AV2 (SCART) jak tylko nam pasuje. Ale nie obeszło się również bez wpadki :). Pierwsza sprawa to kolor TV, mnie osobiście nie odpowiada popielaty tak więc dla mnie ten model odpada. Druga sprawa jest już troszke bardziej poważna, mianowicie pojawił się problem podczas obsługi PC. TV nie wyświetla rozdzielczości np BIOS'u w PC w efekcie czego wciskając DEL przy starcie systemu mamy ciemny ekran:).
I to by było na tyle. Sam jednak po tym jak dowiedziałem się o przyszłym spadku cen LCD i PDP w końcówce br czekam z zakupem i rzucam sie na jakis 42 FULL HD ponieważ zdarza mi się grać z odległości 1,5M :unsure:.

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zastanawiam się nad 42 lub 46 xl2e od szarpa, lub nad którąś z nowych tosiek o podobnej przekątnej. Ale muszę jeszcze poczekać aż wyjdą te sprzęty. Swoją drogą jestem ciekawy czy na odległość 3 metrów brać 42 czy 46 cale. W sklepach typu nie dla idiotów mówili goście, żebym na 3 metry kupił sobie 32 cale maks 37, ale chyba coś knują przeciwko mnie :( Ogólnie potrzebuje TV FullHD z szybką matrycą do PS3, piłki nożnej z Nki i BR z plajawki. Dobrze byłoby jeszcze PC podpiąć co by divxa zapuścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='diablodaro' post='56167' date='15.08.2007, 11:18 ']Jaki wybrac tv najlepszy do ps3 pytam fachowców mam pare typów:
1 Samsung LE32N71B 2800zl
2 Samsung LE32R81B ponoć ten jest dobry cena okolo 2800zl
3 Samsung LE32M87B D czy lepiej doplacić do tego 100hz 3500zl jezeli nie ma duzej roznicy to nie chcial bym przeplacac niepotrzebnie
4 Sony KDL-32V2500 cena 3500zl wiecej niz 3500zl nie wyloze to jest i tak za duzo na mnie. tv chce nabyc za 2 TYGODNIE bede sledzil co radzicie z góry dziekuje za opinie pozdrawiam licze na was[/quote]


[quote name='Gmeru' post='56169' date='15.08.2007, 11:38 ']M87. Czemu? Bo tak ; ) Uwierz na słowo :blink: Seria M to seria M. O reszcie zapomnij.[/quote]

Gmeru a co powiesz o SAMSUNG LE32M71B duzo jest gorszy od tego M87 czy mozna go smialo brac? zastosowanie PS3 i kablowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko chce kupic Play station 3 a mam Tv Sony Trinitron 25 cali co wy na to bedzie to dobrze wszystko chodziło ???? da sie podłączyc ps3 do tego TV ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wpłaciłem zaliczkę na zakup w promocji SONY PS3+ KDL-40W2000 (plus pilot i dwa filmy br) za 7600 zł
Z powyższych Waszych wypowiedzi wynika, że ten TV nie wykorzysta maksymalnych możliwości PS3. Trochę mnie to przeraża czy ten tv nie wpuści przez wejście HDMI 1080p/60p z konsoli ?
Proszę odpowiedzcie w miarę szybko to się zdążę jeszcze wycofać i wyjdę z samą konsolą. Edytowane przez TomaStas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz taniej
[url="http://www.allegro.pl/item261543015_beiko_sony_kdl_40w2000_5lat_ps3_film_pilot.html"]http://www.allegro.pl/item261543015_beiko_...film_pilot.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to już ten PS3 40G a ten zamówiony to starter pack 60G i jeden film więcej. na to samo wychodzi u mnie smyczy nie ma :)))
Czy warto kupić inny telewizor? ze złączem HDMI 1.3 ? czy żadna różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey
Mam zamiar kupić ps3 i lcd Sharp 37XD1E, i chciał bym sie dowiedzieć co sądzicie o tym telewizorze.
Czy to jest dobry wybór, czy polecacie jakiś inny TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!
Planuje na dniach kupic jakis tv lcd do mojego ps3.
Telewizor ma sluzyc mi jedynie do ps3 i ma kosztowac do 2000tys.
Jestem juz prawie zdecydowany na KDL26u2000,ale moze ktos z was doradzi mi cos lepszego w tej cenie.

Prosze o POMOC!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich na forum , chcialem sie zapytac jaki tv polecacie do ps3 do 2600 zl , pamietam ze ktos mi sharpa jakiego polecal ale nie pamietam modelu ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Drodzy Rodacy, wyobraźcie sobie taką sytuacje:
1) macie w portfelu 2 000 zł
2) pod choinką czeka już na Was nowiutka Sony Playstation 3
3) i brak pomysłu na nowy telewizor

Bardzo prosze o propozycje paru egzemplarzy telewizorów.
a i jeszcze bym prosił o skomentowanie tej propozycji: PHILIPS 26" 26PFL5322
[url="http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/philips-26pfl5322-lcd.bhtml"]oto ten PHILIPS do oceny[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" o [beeep]Ę " można rozbić też taki budżet...

poniżej 5K nie ma co się wychylać, IMO.

Pozdrawiam i życzę zmiany nastawienia i...planów. Wiem, wiem, kasa to trudny i drażliwy temat.

Ps. Szczerze, nie żyw urazy, ale z taką kasą nic nie zwojujesz. Przykro mi. Jeśli chcesz wycisnąć max z konsoli, potrzebujesz panelu LCD Full HD o szybkiej matrycy. O rozmiarze nie będę się nawet wypowiadał. Widziałem jak najdroższe modele SONY wykładają się na szybkich scenach (np.Spiderman 3). Telewizorka za 2K nawet bałbym się podłączać...

Chcesz być kontent, poniżej Sharpa XD 1 E nie schodź. Edytowane przez dienekes_shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja gram na samsnungu 40'' R82B i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Spiderman 3 ogląda się bardzo miło, nic nie smurzy, wszystko pięknie wygląda.

Ostatnio byłem u kumpla, który ma również PS3 i TV sony 40' W3000 i różnicy w obrazie nie zauważyłem.

Moim zdaniem, jeśli grasz z 2-4 metrów od TV to żadne Full HD ci nie potrzebne, no chyba, że posiadasz TV 52'' w zwyż to wtedy bym się zastanawiał nad Full HD, ale do 50'' spokojnie wystarczy HD Ready.

Pozdrawiam:):lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam na dniach kupic PS3 i zastanawiam sie jaki tv bedzie mi potrzebny. Aktualnie mam zwykly TV LCD, chcialbym zainwestowac w cos lepszego. Czy to MUSi byc tv full hd? czy wystarczy HD Ready? i generalnie czym to sie rozni? Bo niestety nie stac mnie na TV za 10000. Jestem tylko biednym studentem :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o HD Ready czy full HD to powyżej 46" polecam full HD, poniżej nie ma sensu inwestować w full, szkoda kasy, nie zauważysz różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie... Czy podłączenie PS 3 do monitora [url="http://www.gvcnet.pl/?mod=5&id=178"]Fujitsu Siemens P19-2[/url] przez ten [url="http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=7196&szukana=vga%box#"]VGA BOX[/url] jest możliwe? Monitor ten nie jest panoramiczny, a sam vga box działa w trybie 1080p tak więc obawiam się, że mogą być problemy z wyświetleniem obrazu (jak zmieniam rozdzielczość na 720p ikony na pulpicie są wąskie i jakieś takie niewyraźne). Mam autentycznie dosyć grania na standardowym TV ;) a TV z full hd kupuję najwcześniej w marcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!
Przymiezam sie do kupna telewizora : Sony Bravia 32" 32u3000. Mozecie mi cos wiecej powiedziec o tym TV?? Bo niewiem jak obraz na nim wyglada ;/ Prosze o odpowiedzi !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Petro' post='76502' date='31.12.2007, 00:18 ']Witam.

Mam pytanie... Czy podłączenie PS 3 do monitora [url="http://www.gvcnet.pl/?mod=5&id=178"]Fujitsu Siemens P19-2[/url] przez ten [url="http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=7196&szukana=vga%box#"]VGA BOX[/url] jest możliwe? Monitor ten nie jest panoramiczny, a sam vga box działa w trybie 1080p tak więc obawiam się, że mogą być problemy z wyświetleniem obrazu (jak zmieniam rozdzielczość na 720p ikony na pulpicie są wąskie i jakieś takie niewyraźne). Mam autentycznie dosyć grania na standardowym TV :) a TV z full hd kupuję najwcześniej w marcu.[/quote]


Radze poczekac do marca.
Sam mam ten monitor, podlaczalem do niego kiedys x360, ale niestety do gier on sie nie nadaje, poniewaz smuzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...