Home News Facebook: ciemny motyw pojawia się w wersji desktopowej. Kiedy w aplikacji?
Facebook: ciemny motyw pojawia się w wersji desktopowej. Kiedy w aplikacji?

Facebook: ciemny motyw pojawia się w wersji desktopowej. Kiedy w aplikacji?

129
0

Facebook udostępnił pierwszym wybrańcom ciemny motyw w wersji na komputery i laptopy. Dark mode akompaniuje odświeżonemu, modernistycznemu interfejsowi strony. Jak się prezentuje i kiedy zobaczymy go także w aplikacji najpotężniejszego portalu społecznościowego?

W ostatnich tygodniach coraz więcej użytkowników otrzymuje do dyspozycji opcję przełączenia się na ciemny motyw w mobilnej aplikacji Instagrama, który jest własnością Facebooka. Wzbudziło to nadzieję użytkowników tego drugiego portalu na rychłą premierę szalenie popularnej ostatnio funkcjonalności.

Tymczasem Facebook rozpoczął zmiany od wersji desktopowej. Na przestrzeni kilku ostatnich dni wybrani użytkownicy otrzymali możliwość przetestowania znacznie odświeżonego interfejsu strony na swoich komputerach i laptopach. Zapytano ich także o chęć wypróbowana ciemnego motywu.

Facebook: ciemny motyw pojawia się w wersji desktopowej. Kiedy w aplikacji?
Tak prezentuje się ciemny motyw Facebooka

Póki co doniesienia sugerują jednak, że jest on pełen błędów i niedociągnięć, co stanowi pewną normę na tym etapie. Jednocześnie taki ruch Facebooka wyraźnie sugeruje, że wkrótce dark mode zobaczymy zapewne również – wzorem Instagrama – w mobilnej aplikacji. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo; pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Android Police

Zdjęcie główne: Sean Gallup / Getty


Możecie również u nas przeczytać:

(129)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o