Home News Masz telefon Sony Xperia? Sprawdź, czy dostaniesz Androida 10
Masz telefon Sony Xperia? Sprawdź, czy dostaniesz Androida 10

Masz telefon Sony Xperia? Sprawdź, czy dostaniesz Androida 10

2.68K
0

Pojawiła się lista smartfonów Sony Xperia, dla których producent szykuje systemową aktualizację do Androida 10. Są to urządzenia dostępne w ofercie japońskiego operatora DoCoMo. Lista jest krótka i zawiera kilka modeli wydanych od początku 2018 roku.

Sony szykuje się do aktualizacji swoich topowych telefonów do aktualnego systemu Android. Do sieci trafiła na razie lista udostępniona przez japońskiego operatora DoCoMo. Znalazły się na niej jedynie flagowe urządzenia wydane w bieżącym i ubiegłym roku:

  • Xperia 1
  • Xperia 5
  • Xperia XZ2
  • Xperia XZ2 Compact
  • Xperia XZ2 Premium
  • Xperia XZ3
Masz telefon Sony Xperia? Sprawdź, czy dostaniesz Androida 10
Sony Xperia 1

Pozostałe, wydane wcześniej smartfony Xperia, nie dostaną prawdopodobnie najnowszej wersji systemu. Należy przy tym pamiętać, że samo Sony nie wydało jeszcze w sprawie planowanych aktualizacji żadnego komunikatu.

Źródło: Telepolis


Możecie również u nas przeczytać:

(2682)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o
Ty MMM on
Gość
Ty MMM on

Aktualizacje…aktualizacje…tylko czy one wnoszą coś konkretnego?Rozumiem że ok jeżeli naprawiają błędy z wcześniejszych wersji np. niwelują dystorsję beczkową w aparacie czy dodają jakieś istotne funkcje.Ale podniecanie się nową wersją dla samego faktu posiadania jej w telefonie to nawet nie jest śmieszne.