Home Fachowa publicystyka i artykuły Jaki flagowy smartfon wybrać do Netflixa? TOP 5 październik 2019
Jaki flagowy smartfon wybrać do Netflixa? TOP 5 październik 2019

Jaki flagowy smartfon wybrać do Netflixa? TOP 5 październik 2019

2.19K
1

Żyjemy w idealnych czasach dla wielbicieli filmów i seriali. Tej rozrywce można się dziś oddawać na tak wiele sposobów, że zwykły telewizor wyposażony w kablówkę wydaje się już reliktem przeszłości. Oglądamy na komputerach, oglądamy na laptopach i tabletach, oglądamy też na smartfonach.

Partnerem wpisu jest:

Idealny smartfon do Netflixa

Te ostatnie stały się standardem w autobusach, tramwajach czy pociągach. A wiadomo, że jak już podróżujemy – czy to do pracy czy na wypoczynek poza miasto – to często włączamy Netflixa. Oferta amerykańskiego giganta streamingowego jest tak oszałamiająco bogata, że wybór filmów i seriali wszelkiej maści mamy niemal nieograniczony.

Ale czy smartfon może z powodzeniem zastąpić duży ekran topowego telewizora będącego centralnym punktem salonu? Rozmiarami i wygodą użytkowania zapewne nie, ale już jakością wyświetlacza i najnowszymi technologiami telefony wcale nie pozostają w tyle – szczególnie te topowe. Dokonaliśmy zatem selekcji wśród flagowych urządzeń największych producentów i podjęliśmy próbę ustalenia, na których z nich pochłanianie netfliksowych treści sprawi użytkownikowi najwięcej satysfakcji.

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Najlepsze smartfony do Netflixa wybraliśmy według następującego kryterium: przede wszystkim musiały to być urządzenia dostępne obecnie na rynku. Nie wzięliśmy pod uwagę tych, które są jeszcze przed premierą, albo na temat których posiadamy już sporo informacji, ale nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone. Po drugie musiały być flagowymi telefonami w portfolio branych pod uwagę producentów. Po trzecie – posiadać wyświetlacz OLED lub AMOLED o jak największej przekątnej i jak najwyższej rozdzielczości. Wreszcie musiały cechować się pełnym wsparciem dla treści HDR od platformy Netflix i pokaźnym ładunkiem baterii, na wypadek gdybyśmy chcieli obejrzeć np. wszystkie pięć sezonów Breaking Bad pod rząd.

Wybrane telefony ułożyliśmy w kolejności alfabetycznej, nie sugerujcie się więc ich kolejnością w tym tekście. Każdy z nich zapewni najwyższą jakość doznań. Przedstawiamy zatem 5 high-endowych smartfonowych propozycji dla tych z Was, którzy w żadnych okolicznościach nie wyobrażają sobie dnia bez Netflixa.

Jaki flagowy smartfon wybrać do Netflixa? Top 5 październik 2019
fot. Amrit Pal Singh / Dribbble

Możecie również u nas przeczytać:

(2191)

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o