Home News Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – mamy najnowszy zwiastun
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – mamy najnowszy zwiastun

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – mamy najnowszy zwiastun

408
0

Disney opublikował najnowszy zwiastun filmu “Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” na YouTube. Film ukaże się w kinach 19 grudnia, a trailer wypchany jest po brzegi akcją i znanymi postaciami. Pora więc się mu dobrze przyjrzeć.

Zobacz zwiastun filmu

Prawdopodobnie najbardziej oczekiwany film tego roku ukaże się 19 grudnia w naszych kinach. Aby podgrzać atmosferę już teraz, Disney wypuścił nowy i ostatni już zwiastun przed premierą filmu. W odróżnieniu od poprzednich, raczej statycznych trailerów, ten skupiony był na akcji.

Disney opatrzył zwiastun hasłem: “Saga się skończy. Historia będzie wieczna”. Film “Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” ma bowiem zakończyć najnowszą trylogię prequeli, zapoczątkowaną przez “Przebudzenie Mocy”, a kontynuowaną z “Ostatnim Jedi”. Po drodze ukazały się również dwa spin-offy, “Łotr Jeden” oraz “Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie”.

Gwiezdne Wojny Skywalker Odrodzenie

W planach jest już oczywiście następna trylogia, a niedawno ogłoszono, że szef Marvel Studios Kevin Feige stworzy nowy projekt w tym uniwersum. Zarazem mamy też odpocząć od dotychczasowego corocznego cyklu filmów z popularnej sagi. W międzyczasie w tym roku zadebiutuje na Disney+ serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen, “The Mandalorian”

“Skywalker. Odrodzenie” wejdzie do polskich kin 19 grudnia. Film wyreżyserował (i napisał scenariusz) JJ Abrams. Główne role odgrywają Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o i Mark Hamill. Pojawi się również pośmiertnie Carrie Fisher oraz znani z oryginalnej trylogii Ian McDiarmid (Imperator Palpatine) i Anthony Daniels (C-3PO). Warto wspomnieć, że 15 listopada ukaże się również gra Star Wars Jedi: Upadły Zakon.


Możecie również u nas przeczytać:

(408)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o