Home News Netflix: ten film za chwilę może się wedrzeć do TOP 10 wszech czasów! Zaskoczenie?
Netflix: ten film za chwilę może się wedrzeć do TOP 10 wszech czasów! Zaskoczenie?

Netflix: ten film za chwilę może się wedrzeć do TOP 10 wszech czasów! Zaskoczenie?

192
0

Czy czeka nas spora niespodzianka? Marcowa nowość na Netflix, film “Dama”, radzi sobie nadzwyczajnie dobrze i ma spore szanse na znalezienie się w rankingu TOP 10 filmów na Netflix! To byłoby nie lada zaskoczenie patrząc na mieszane opinie wśród widzów i krytyków.

Film “Dama” to nowy hit na Netflix! Wejdzie do TOP 10 wszech czasów?

Tej nowości nikt nie spodziewał się na listach TOP 10 wszech czasów! Jak się jednak okazuje, marcowa nowość “Dama” na dobre zagościła w zestawieniach najchętniej oglądanych produkcji w ostatnich tygodniach, ale również jest na dobrej drodze do listy TOP 10 wszystkich filmów w historii na Netflix! Jak dokładnie poradził sobie ten tytuł w ciągu pierwszych tygodni od premiery na Netflix? Zobaczmy:

W ciągu pierwszych 14 dni od premiery film “Dama” osiągnął globalnie 99,1 milionów wyświetleń, co stanowi szósty najlepszy wynik wśród filmów na Netflix wydanych od czerwca 2021 roku! Po trzech tygodniach przebił barierę 100 milionów wyświetleń i jest na dobrej drodze, aby wygryźć film “Tyler Rake: Ocalenie” z listy TOP 10 filmów wszech czasów. Czasu na to ma do 91 dni od premiery.

O czym jest film “Dama”? Tak fabułę opisuje serwis: “Posłuszna podwładna zgadza się poślubić przystojnego księcia. Jednak okazuje się, że rodzina królewska zwerbowała ją jako ofiarę, aby spłacić starożytny dług. Wrzucona do jaskini z ziejącym ogniem smokiem musi polegać na swoim sprycie i woli przetrwania.”

Oglądaliście ten tytuł?

Źródło: https://twitter.com/whatonnetflix/status/1772931872802140604


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(192)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x