Home News Destiny 2 w natywnym 4K i HDR już na Xbox One X
Destiny 2 w natywnym 4K i HDR już na Xbox One X

Destiny 2 w natywnym 4K i HDR już na Xbox One X

306
0

Wreszcie posiadacze Xbox One X doczekali się łatki wprowadzającej rozdzielczość 4K oraz HDR do Destiny 2. Ponadto dzisiaj debiutuje dodatek Curse of Osiris.

Jeśli posiadacie grę na Xbox One X w bibliotece gier, to powinna ona być widoczna w zakładce tytułów Xbox One X Enhanced. Po zainstalowaniu stosownej aktualizacji, uzyskacie obraz w natywnym 4K wraz z HDR. Czyli to, czym do tej pory mogli zachwycać się tylko gracze na PC.

Bungie nie wyjawiło czy dokonało jeszcze jakichś innych usprawnień wizualnych – na pewno będzie można liczyć na analizę Digital Foundry. Dzisiaj będzie miało miejsce także inne, wielkie wydarzenie związane z Destiny 2 – premiera Curse of Osiris, czyli pierwszego dodatku do gry.

Destiny 2 Xbox One X 4K

Właśnie teraz powinny się skończyć prace konserwacyjne, a gra od teraz będzie nosiła oznaczenie 1.1.0. Poniżej można obejrzeć zwiastun do wspomnianego wyżej dodatku:

(306)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.