Home News Days Gone: prace ukończone, gra idzie do tłoczenia
Days Gone: prace ukończone, gra idzie do tłoczenia

Days Gone: prace ukończone, gra idzie do tłoczenia

191
0

Wyczekiwany tytuł ekskluzywny na PS4, Days Gone, właśnie został ukończony. Tym samym gra zostanie wysłana teraz do tłoczenia. Premiera już 26 kwietnia.

Deweloperzy survival horroru Days Gone, studio Sony Bend, właśnie ogłosili, że ich produkcja uzyskała status „gold”. Tak naprawdę nie oznacza to całkowitego ukończenia prac. W końcu praktycznie każdy tytuł w tych czasach otrzymuje premierowe patche. Jednak w terminologii twórców gier oznacza to, że kod źródłowy jest w dostatecznie dobrym stanie aby można go wytłoczyć na płycie. Proces ten odbywa się z reguły na miesiąc (czasami wcześniej) przed premierą, tak aby fizyczne kopie mogły być na czas wysłane do sklepów.

Days Gone

Wersja gry, którą mogliśmy ograć na wydarzeniu przedpremierowym wydawała się kompletna – był tam działający HDR i możliwość jego ustawienia. Sam fakt wysłania gry do tłoczenia na 1,5 miesiąca przed premierą raczej dobrze świadczy o jej stanie. Tytuł był w przygotowaniu od 2014, a został ogłoszony w 2016. Nasze wstępne wrażenia były bardzo pozytywne. Gra trafi do sprzedaży 26 kwietnia i obsługuje HDR oraz rozdzielczość 4K (via rendering szachownicowy).

Źródło: IGN

(191)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.