Home News Czym Panasonic zaskoczy nas w tym roku? Nowe telewizory i odtwarzacze Ultra HD Blu-ray 2018!

Czym Panasonic zaskoczy nas w tym roku? Nowe telewizory i odtwarzacze Ultra HD Blu-ray 2018!

2.91K
7

Kilka tygodni temu mieliśmy okazję uczestniczyć w pokazie najnowszych produktów japońskiej firmy Panasonic, który odbył się na słonecznej Majorce. Miejsce nie było przypadkowe gdyż firma świętowała tam także 100-lecie istnienia. Przyjrzyjmy się temu co czeka nas w najbliższych tygodniach oraz co będziemy dla Was testować w najbliższych miesiącach.

Przypominam także o wywiadzie, który przeprowadziłem na miejscu z Laurent Abadie – CEO Panasonic w Europie oraz Yasushi Murayama – Director TV Business Unit Panasonic. Wywiad dostępny tutaj.

(2905)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(7)

 1. Panasonic wycenił w UK nowego FZ950 na 4 tys funtów...., szczerze nie widzę tego w PL to będzie z naszym \"radosnym\" VAT około 24 tys jak nic...., cena \"super\"...
 2. Coś wiadomo na temat DP-UB820,kiedy,ile $.???????????

 3. A zapytam gdzie jest w sprzedaży, bo nie widac na zadnych stronach,..ani u nas ani w Niemczech ani w Uk..jak cos wiesz to podaj konkrety gdzie i jak i jaka cena a nie tylko review..

   

 4. Nie wiem gdzie sprzedają, bo chwilowo nie jestem zainteresowany tematem i w zwiazku z brakiem czasu nie sledze aktualnych wydarzen. Czytany po łebkach "review", niekomercyjnie pozyskanego egzemplarza , nie przykuł mojej uwagi ale mimo wszysyko podlinkowalem go dla osób niecierpliwie wyczekujacych jakichkolwiek informacji na ten temat. Natomiast na informacje o tym, że playery są już rozsylane do zamawiających, natrafiłem na brytyjskim avforums.

   

  Ok doczytałem John Lewis ATM dostępne 2 szt

  Screenshot_20180518-041702_Samsung%20Internet_zpstgj1hwp2.jpg

  https://www.johnlewis.com/panasonic-dp-ub820ebk-smart-3d-4k-uhd-upscaling-blu-ray-dvd-player-with-high-resolution-audio-ultra-hd-premium-certified/p3551256?searchTerm=Panasonic+ub820

 5. dzięki za wieści.. ja jednak poczekam do sierpnia lub września jak pokarze się następca mojego UB900- najnowszy UB 9000....bo to tylko 3 miesiące wiec myślę ze warto poczekać niż kupować niższy model..