Home News Następne Call of Duty to Black Ops 4 – znamy datę premiery
Następne Call of Duty to Black Ops 4 – znamy datę premiery

Następne Call of Duty to Black Ops 4 – znamy datę premiery

178
0

Choć nie jest to zbyt szokujący fakt, Activision właśnie ogłosiło nową część Call of Duty, tym razem wracając do współczesnego i lekko futurystycznego świata, czyli Black Ops 4. Gra ukaże się także wcześniej niż większość dotychczasowych odsłon tego cyklu.

Nie mamy w tym momencie zbyt wielu szczegółów, ale jedno jest pewne – w tym roku Activision stawia na Treyarch, które to studio właśnie pracuje nad Call of Duty: Black Ops 4. Tym samym dopełni się obecny, trzy-letni cykl deweloperski trzech różnych studiów (Treyarch, Infinity Ward, Sledghehammer Games). W ostatnią część Black Ops, inspirowaną Titanfallem trójkę, mieliśmy okazję ogrywać w listopadzie 2015 roku.

W lutym portal Eurogamer donosił, że według wielu źródeł, Black Ops 4 miałoby nieco stonować elementy sci-fi, a zamiast tego odznaczać się większym realizmem. Takie podejście jest reakcją na negatywny odbiór Infinite Warfare w 2016. Tak czy inaczej, o najnowszych Black Opsach więcej dowiemy się podczas specjalnego wydarzenia 17 maja 2018, a gra zadebiutuje 12 października – dwa tygodnie przed kolejnym szlagierem Red Dead Redemption 2, a decyzja o zmianie daty wydania może być podyktowana uniknięciem rywalizacji z produkcją Rockstar.

Podobały się wam poprzednie Black Opsy? A może woleliście COD WWII? Macie zamiar kupić Black Ops 4?

(178)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.