Home News Cyberpunk 2077: Keanu Reeves w grze CD Projekt RED. Wiemy, kiedy premiera
Cyberpunk 2077: Keanu Reeves w grze CD Projekt RED. Wiemy, kiedy premiera

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves w grze CD Projekt RED. Wiemy, kiedy premiera

885
2

Keanu Reeves pojawił się w trakcie prezentacji Cyberpunk 2077! Hollywoodzka gwiazda będzie jedną z postaci w grze. Wiemy również, kiedy tytuł CD Projekt RED trafi do sprzedaży.

Konferencja Microsoftu nie musiała na każdym zrobić wrażenia. Trudno jednak w jej trakcie o jaśniejszy punkt aniżeli pojawienie się znanego i lubianego aktora w trakcie największego gamingowego show. I to na dodatek w trakcie prezentacji chyba najbardziej wyczekiwanej gry obecnej generacji konsol, czyli Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077

Keanu Reeves najpierw w wersji cyfrowej zagościł na samym końcu materiału wideo, jaki przygotował CD Projekt RED dla Microsoftu. Będzie on jedną z postaci w grze.


Cyberpunk 2077 – ZOBACZ ZWIASTUN Z KEANU REEVESEM


Chwilę później – we własnej osobie, wskoczył na scenę. Aplauz osiągnął taki ekstatyczny zenit, że aktor długo musiał „wpraszać” się, aby wreszcie coś powiedzieć. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, kiedy gra trafi na sklepowe półki. Będzie to 16 kwietnia 2020 roku – na Xbox One, PS4 oraz PC.


ZOBACZ TAKŻE: Microsoft: Xbox Project Scarlett – 8K, 120 FPS, ray-tracing, SSD | wiemy, kiedy zadebiutuje nowa generacja konsol


Źródło: Xbox

(885)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(2)

  1. Johny Mnemonic wraca :)

  2. On 6/10/2019 at 8:48 AM, klaus71 said:

    Johny Mnemonic wraca :)

    Ja jestem mega podjarany. Nie ma nikogo, kto bardziej pasuje tam niż on :D