Home News Co nowego na Amazon Prime Video? Maj 2019
Co nowego na Amazon Prime Video? Maj 2019

Co nowego na Amazon Prime Video? Maj 2019

1.10K
0

Amazon Prime Video nie wprowadza co miesiąc dużej liczby nowych produkcji, ale duża część nowych tytułów dostarczana jest w 4K i z HDR. W tym miesiącu będzie m.in. premiera nowego serialu, “Dobry omen” z Michaelem Sheenem.

31 maja zadebiutuje nowy serial “Dobry omen“. Główne w nim role zagrają Michael Sheen (“Masters of Sex”), David Tennant (“Jessica Jones”) i Jon Hamm (“Mad Men”, “Baby Driver”). To adaptacja powieści Terry’ego Pratchetta i Neila Gaimana. Traktuje ona o perypetiach anioła Azirafala i demona Crowleya. Po zaznaniu życia na Ziemi, chcą nie dopuścić do nadejścia Antychrysta i Armageddonu.  Głosu Szatanowi udzielił Benedict Cumberbatch, a w obsadzie jest także w mniejszej roli Nick Offerman.

Amazon Prime Video
Michael Sheen i David Tennant w serialu “Dobry omen”

Poza tym, w maju zadebiutuje także trzeci sezon “Sneaky Pete” (współtwórcą jest Bryan Cranston, znany z “Breaking Bad”). To historia Mariusa (Giovanni Ribisi), oszusta, który usiłuje odciąć się od kryminalnego światka. W tym celu podszywa się pod swojego towarzysza z celi aby uciec od niebezpiecznego gangstera, którego niegdyś obrabował (w tej roli Cranston).

Oprócz tego, pojawi się drugi sezon serialu “Fleabag“, stworzonego i odgrywanego przez Phoebe Waller-Bridge w roli głównej. W obsadzie jest także Olivia Colman, nagrodzona Oscarem za “Faworytę”. To serialowa adaptacja sztuki autorstwa Waller-Bridge, która toczy się w Londynie i przedstawia usłane problemami życie młodej kobiety w Londynie, która stara sobie poradzić w obliczu niedawnej osobistej tragedii. Pierwszy, sześcioodcinkowy sezon został bardzo dobrze przyjęty, ze 100% aprobatą na Rotten Tomatoes i średnią ocen 8,5/10.


ZOBACZ TAKŻE: Co nowego na HBO GO? Maj 2019


Oto pełna lista premier nowych seriali i nowych sezonów seriali Prime Original Series w Amazon Prime Video na maj 2019. Podano tutaj również daty wprowadzenia do oferty i adnotacje o 4K i użytym standardzie HDR.

Nowe seriale Prime Original Series

Tytuł data premiery dodatkowe info
Dobry omen 31/05/2019 4K HDR/HDR10+

Nowe sezony seriali Prime Original Series

Tytuł data premiery dodatkowe info
Sneaky Pete (sezon 3) 10/05/2019 4K HDR/HDR10+/Dolby Vision
Fleabag (sezon 2) 17/05/2019 4K HDR/HDR10+

(1102)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.