Home Gry na PC Call of Duty: Black Ops 4 | RECENZJA | Xbox One X 4K HDR
Call of Duty: Black Ops 4 | RECENZJA | Xbox One X 4K HDR

Call of Duty: Black Ops 4 | RECENZJA | Xbox One X 4K HDR

597
9

Podsumowanie i rekomendacja

Black Ops 4

Wobec Call of Duty: Black Ops 4 mam ambiwalentne, ale znacznie lepsze odczucia aniżeli po becie. Brakuje mi kampanii dla pojedynczego gracza, zwłaszcza że WW2 miało moim zdaniem naprawdę solidny tryb singleplayer i na pewno to może odrzucić niemałą część osób. Co do reszty – tryb Blackout (battle royale) jest naprawdę dobrze zrealizowany i choć mnie dawał frajdę jedynie w drużynach, to uważam go za godną polecenia wariację na dobrze znany (ale nowy dla CoD) temat. Tak samoż Zombies to kawał dobrego, klimatycznego co-opa z dużą ilością początkowej zawartości i interesującym klimatem. Niestety nie przekonuje mnie większość standardowych trybów rozgrywki multiplayer, zwłaszcza w obliczu tego, że WW2 było bardziej różnorodne w kwestii map oraz zróżnicowania gameplayu, a sam preferuję albo wolniejszą, bardziej taktyczną rozgrywkę a’la R6 Siege albo totalnie dynamiczną i pełną akrobatyki a’la Titanfall 1 / 2. Zawiedziecie się także, jeśli oczekujecie graficznych wodotrysków, bo z racji całkowicie multiplayerowego charakteru gry ich nie uświadczycie. Mimo wszystko Blackout i Zombies oferują naprawdę wyśmienitą rozgrywkę i dzięki właśnie nim moja ocena najnowszego Call of Duty jest ostatecznie pozytywna. To też jest ogromny plus gry – ma tak dużo zawartości, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.


Plusy:

 • Bardzo dobry tryb Blackout, który bardzo wydajnie działa (dynamicznie skalowane 4K, 60 FPS)
 • Rozbudowany tryb Zombies z dużą ilością początkowo dostępnej zawartości
 • Rozgrywka split-screen
 • Dużo zawartości – każdy znajdzie coś dla siebie
 • Dobre zmiany w postaci mechaniki ręcznego leczenia

Minusy:

 • Brak kampanii singleplayer
 • Brak odpowiednika War Mode, tradycyjny multiplayer nie dla każdego
 • Nie jest to graficzny benchmark ale im lepszy telewizor macie tym odbiór będzie lepszy

Cena: 249 zł

Kopię gry dostarczyła agencja Kool Things (Data premiery 12.10.2018)
Gra testowana na telewizorze Ultra HD 4K HDR Samsung Q7C + soundbar Samsung MS6501

(597)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(9)

 1. Gra bez single player za 249zł WOOOOW😂Za kilka lat wyjdzie nowy COD bez singla i z jedną mapą za 249zł i pewnie sprzeda się ładnych milionów sztuk kopii😂Szkoda że jest pozwolenie na takie praktyki.BARDZO POLECAMY za 249 bez singla,no to ładnie😂😭

 2. Decyzja o rezygnacji z singleplayera była podyktowana modą na Battle Royale. Moim zdaniem poszli w słusznym kierunku bo single w CoD był fajny ale nie należał do najdłuższych :)

 3. W słusznym co widać po tym co się dzieje na YouTube itd. Czy to początek końca PUBG?

 4. gangi007 - Nie ma rekomendacji \"bardzo polecamy\" w tej recenzji, jest po prostu \"polecamy\", w moim odczuciu to odpowiednik 7/10. Brak singla krytykuję, ale doceniam tryby Blackout i Zombie. Trochę się to równoważy, ale przez to nie poleciłbym tej gry każdemu bo wielu lubi grać w kampanię, a jej nie ma.
 5. Administratorzy i moderatorzy robią wiele ale HDTV Polska skręca wg. mnie zdecydowanie za mocno w kierunku recenzji gier i filmów a szkoda. To nie jest zarzut tylko smutne stwierdzenie faktu bo ten rodzaj tematów jest dla mnie akurat zbyt ciężką strawą.
 6. w końcu po to się kupuje TV by na nim oglądac filmy i grać - dla mnie to plus - a czytanie wszystkich tematów nie jest obowiązkowe

 7. A ja odkąd kupiłem PS4 to odszedłem od trybu multi player.
  Tylko single player.
  Na PC był ciągle cod i bf.
  Wystarczy.

 8. Dnia 25.10.2018 o 14:38, Gmeru napisał:

  W słusznym co widać po tym co się dzieje na YouTube itd. Czy to początek końca PUBG?

  Myślę, że tak. Sporo ludzi którzy grali w PUBG i Fortnite przesiądzie się na nowe tytuły.