Home Konferencje, szkolenia, seminaria Konferencje producentów Bowers & Wilkins w Philips TV 2019 | WYWIAD WIDEO | Najlepszy dźwięk na rynku?

Bowers & Wilkins w Philips TV 2019 | WYWIAD WIDEO | Najlepszy dźwięk na rynku?

4.65K
1

W czerwcu 2018 firma Philips ogłosiła rozpoczęcie ekskluzywnej współpracy z brytyjską firmą Bowers & Wilkins, legendą wśród producentów kolumn głośnikowych. Efektem miało być stworzenie produktów, które ustanowią nowe standardy wizualne i dźwiękowe na rynku. Partnerstwo okazało się jednym z najważniejszych wydarzeń w branży RTV w ostatnim czasie. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Już podczas IFA 2018 pokazano najwyższy model telewizora OLED+ 903, którego walory dźwiękowe zostały zaprojektowane przez specjalistów z Bowers & Wilkins. Telewizor w naszych testach okazał się ogromnym zaskoczeniem pod względem reprodukowanego dźwięku, który był często lepszy od sporej części tanich soundbarów jakie często dokupujemy jako uzupełnienie telewizora. Dodatkowo podczas naszych wykładów i pokazów na Audio Video Show 2018 wielu słuchaczy nie wierzyło, że tak może zagrać… telewizor. Okazuje się, że to dopiero początek tego co czeka nas w tym roku w najnowszych telewizorach OLED i LCD pod względem dźwięku.

8804_bowers_wilkins_test
Najnowszy LCD Philips 2019 – 8804 z głośnikami Bowers & Wilkins

Podczas konferencji i warsztatów w Amsterdamie mieliśmy okazję słuchać m.in pierwszego w ofercie telewizora LCD (8804), który został zaprojektowany od podstaw z Bowers & Wilkins. Powyżej bardzo ciekawa rozmowa z Piotrem Herodem z Philipsa – Product Managerem na Europę, który opowiada wiele na temat współpracy z brytyjską marką.

(4652)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)