Home Co oglądać w TV Kanał Zero ruszy u kolejnego operatora! Klienci nie będą dopłacać
Kanał Zero ruszy u kolejnego operatora! Klienci nie będą dopłacać

Kanał Zero ruszy u kolejnego operatora! Klienci nie będą dopłacać

2.54K
0

Kanał Zero ma pojawić się w ofercie kolejnego operatora, i to bez dodatkowych opłat dla klientów. Choć start stacji został przełożony, operatorzy ujawniają kolejne szczegóły dotyczące dystrybucji kanału. Szczegóły w tekście.

Start Kanału Zero wstrzymany, ale dystrybucja się rozszerza

Wczoraj informowaliśmy, że planowany na 1 lutego start Kanału Zero TV został wstrzymany. Krzysztof Stanowski przekazał, że uruchomienie stacji zostanie opóźnione z powodów formalno-biznesowych, na które twórcy projektu nie mieli wpływu.

Mimo przesunięcia terminu debiutu, pojawiają się kolejne informacje dotyczące dostępności Kanału Zero u operatorów płatnej telewizji. Stacja, która miała wystartować 1 lutego wieczorem, sukcesywnie trafia do ofert dystrybutorów jeszcze przed faktycznym uruchomieniem emisji.

Krzysztof Stanowski na scenie podczas Kongresu Zero w grudniu 2025 roku, w tle napis "Zero TV"

Kanał Zero w T-Mobile. Bez dodatkowych opłat

Kanał Zero TV trafi do oferty T-Mobile, gdzie będzie dostępny dla klientów korzystających z usługi MagentaTV. Jak poinformował operator, stacja pojawi się na pozycji 44 i będzie dostępna już od pakietu S, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

To kolejny operator, który zdecydował się włączyć Kanał Zero do swojej oferty. Wcześniej potwierdzono obecność stacji m.in. u Canal+, Orange, Play, Toya oraz w CDA Premium. Twórca Kanału Zero, Krzysztof Stanowski, zapowiadał, że kanał w emisji satelitarnej ma trafiać na pozycję 0 na pilotach, jednak — jak podkreślano — nie wszyscy operatorzy mają obecnie techniczne możliwości, by to rozwiązanie wdrożyć.

T-Mobile przerywa milczenie w sprawie 5G. Zapowiada wprowadzenie usługi w pięciu miastach.

Ramówka Kanału Zero. Co zobaczą widzowie?

Pierwszym planowanym programem Kanału Zero TV miał być „Launch Day Live”, zapowiedziany na godzinę 20:00 i trwający do 22:20. W kolejnych dniach ramówka obejmuje m.in. poranne pasma publicystyczne, programy komentujące bieżące wydarzenia oraz formaty tematyczne.

Zgodnie z opublikowaną ramówką, w ofercie znalazły się m.in. „Mazurek & Stanowski”, „Technologiczne Zero”, „Gospodarcze Zero”, „Godzina Zero” czy wieczorny magazyn „0 do 0”. W nocy emitowane mają być programy takie jak „Zero presji”, „Zero znieczulenia”, „Militarne Zero”, „Drogowe Zero” oraz „Debata”. Ramówka ma obowiązywać po faktycznym uruchomieniu stacji, którego nowy termin nie został jeszcze oficjalnie podany.

kanał zero tv

Źródło: Wirtualne Media

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Zobacz więcej:

(2538)

5 2 głosy
Article Rating
Redakcja Redakcja HDTVPolska to zespół pasjonatów nowych technologii, którzy każdego dnia dostarczają najświeższe newsy ze świata telewizorów, sprzętu RTV, gamingu i rozrywki. Śledzimy dla Was najważniejsze premiery, zmiany na rynku, promocje oraz wydarzenia branżowe – zawsze z pierwszej ręki i w przystępnej formie. Nasze krótkie newsy powstają szybko, rzetelnie i z myślą o Waszej wygodzie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nowy model TV, aktualizacja oprogramowania, czy kolejny hit na platformach streamingowych – Redakcja HDTVPolska codziennie czuwa, by nic Cię nie ominęło!
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x