Home News Dwie świetne gry trafiły do Xbox Game Pass! Co to za tytuły?
Dwie świetne gry trafiły do Xbox Game Pass! Co to za tytuły?

Dwie świetne gry trafiły do Xbox Game Pass! Co to za tytuły?

2.90K
0

Niedawno bibliotekę usługi Xbox Game Pass zasiliły dwa ciekawe tytuły! W jakie gry możemy teraz grać na Xbox Series X|S, Xbox One, PC i w chmurze? Sprawdzamy!

Dwie gry pojawiły się w katalogu Xbox Game Pass! Co to za tytuły?

Z końcem lutego do usługi Xbox Game Pass trafiły dwie ciekawe gry! Oba tytuły można sprawdzić grając zarówno na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, jak i PC oraz w chmurze. O czym są te produkcje? Sprawdźcie poniżej!

Merge & Blade

To gra od studia Magic Cube, która zadebiutowała 28 lutego 2023 roku. “Merge and Blade to gra logiczna fantasy. Będziesz brać udział w bitwach na dużą skalę z potworami z własnym oddziałem, który jest tworzony za pomocą mechaniki łączenia.

Soul Hackers 2

Ten tytuł zadebiutował w ubiegłym roku, a dokładniej 26 sierpnia. “Wśród migoczących neonów napędzane postępem technologicznym komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. Zanosi się na wojnę między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów”. Istniejący w tajemniczym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w żywą istotę: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Tworzy więc dwie agentki, które mają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue.

Nie masz w co grać? Mega premiery w Xbox Game Pass na końcówkę czerwca! Uwaga: FIFA 22!

Źródło: Xbox Game Pass


Konsole i gry – przeczytaj więcej:

(2899)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x