Home News Wiemy, kiedy Microsoft pokaże swoje gry na Xbox Series X. To będą tytuły w pełni korzystające z mocy nowej generacji!
Wiemy, kiedy Microsoft pokaże swoje gry na Xbox Series X. To będą tytuły w pełni korzystające z mocy nowej generacji!

Wiemy, kiedy Microsoft pokaże swoje gry na Xbox Series X. To będą tytuły w pełni korzystające z mocy nowej generacji!

1.28K
0

Microsoft zapowiadał to wydarzenie na lipiec i faktycznie mamy potwierdzenie – Xbox Games Showcase, podczas którego gigant z Redmond zaprezentuje gry na konsolę Xbox Series X tworzone przez studia partnerskie, odbędzie się w czwartek 23 lipca. Z gier wykorzystujących w pełni moc nowej generacji spodziewamy się zobaczyć m.in. Halo Infinite.

Gry tworzone bezpośrednio na Xbox Series X zobaczymy już za dwa tygodnie

Pierwsze tytuły zmierzające na Xbox Series X zobaczyliśmy jeszcze w maju, podczas konferencji Inside Xbox. Ogłoszono wtedy takie tytuły jak Assassin’s Creed Valhalla czy DIRT 5, a poza nimi jeszcze kilka innych, były to jednak w komplecie gry szykowane przez studia niezwiązane bezpośrednio z Microsoftem.

Gracze wyczekujący nowego poziomu jakości w grach na konsole nowej generacji najwięcej obiecują sobie właśnie po pozycjach tworzonych przez deweloperów zrzeszonych wokół Xbox Game Studios. W tym przypadku twórcom zależy przede wszystkim na maksymalnym wykorzystaniu mocy oferowanej przez podzespoły Series X.

 

Co zatem spodziewamy się zobaczyć? Większość tytułów, które zobaczymy 23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego jest objęta tajemnicą, natomiast na pewno wśród nich znajdzie się zapowiadane już wcześniej Halo Infinite czy reboot Fable. Przypomnijmy, że wcześniej pracownicy Microsoftu odpowiedzialni za Xboxa obiecywali potężną ilość gier na start nowej konsoli. Ich lista ma być “zbyt długa, by nawet marzyć o jej ograniu”.

Już nie możemy się doczekać Xbox Games Showcase. Jak Amerykanie odpowiedzą na pokaz Sony The Future of Gaming?

Źródło: https://www.ppe.pl/news/147515/xbox-games-showcase-microsoft-data-xbox-series-x.html


Więcej na temat gier i konsol:

Advertisement

(1280)

0 0 głos
Article Rating

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x