Home News Warner udostępnia nowy klip z Blade Runner 2049
Warner udostępnia nowy klip z Blade Runner 2049

Warner udostępnia nowy klip z Blade Runner 2049

225
0

Drobnymi krokami zbliża się premiera Blade Runner 2049. Wytwórnia Warner Brothers właśnie opublikowała krótki fragment filmu z wyczekiwanego thrillera science-fiction.

Do tej pory w ramach promocji filmu, Warner udostępnił kilka zwiastunów, tak kinowych, jak i telewizyjnych, jak również zamieścił kilka krótkich filmów w reżyserii Luke’a Scotta, syna sławnego Ridleya, twórcy oryginału. Tym razem wytwórnia postanowiła umieścić segment ukazujący nieprzerwanie konkretną scenę z filmu, gdzie przy okazji możemy wczuć się w ponury świat przedstawiony.

Zamiast blasku neonów i high-techowego, miejskiego krajobrazu mamy tutaj industrialne pustkowie, w którym napotykamy właściciela fabryki, wykorzystującego dzieci do przerabiania metalów i obwodów. „Pracownicy” wyglądają na sklonowanych i prawdopodobnie są replikantami. Są zmuszeni do pracy, dzięki której mogą powstawać statki kolonialne. Pieczę nad przybytkiem sprawuje postać grana przez Lenniego Jamesa, aktora znanego z The Walking Dead. Klip nazywa się „Bigger Than You” i trwa 90 sekund.

Polska premiera Blade Runner 2049 odbędzie się 6 października. Dystrybutorem jest United International Pictures Sp z o.o.

(225)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.