Home News Wojna o Planetę Małp ukaże się na Ultra HD Blu-ray w październiku
Wojna o Planetę Małp ukaże się na Ultra HD Blu-ray w październiku

Wojna o Planetę Małp ukaże się na Ultra HD Blu-ray w październiku

945
1

Wojna o Planetę Małp ukazała się w kinach pod koniec lipca, tymczasem wiemy już kiedy ukaże się na nośnikach domowych.

Premiera ostatniej części trylogii filmów o Planecie Małp Matta Reevesa na BD, UHD 4K BD oraz DVD i w formie cyfrowej odbędzie się 24 października. Co więcej, wtedy też do sprzedaży wejdzie specjalny zestaw z całą trylogią w postaci Genezy Planety Małp, Ewolucję Planety Małp oraz Wojnę o Planetę Małp. Najnowszy obraz z tego uniwersum będzie także dostępny 2 tygodnie wcześniej w formie cyfrowej. Co ciekawe wersja Digital Download, DVD, jak i Blu-ray będą zawierać innego rodzaju dodatki. Przyjrzymy się im poniżej.

Trylogia Planeta Małp Blu-ray

W cyfrowej edycji Wojny… znajdziemy porównanie 10 scen pokazujących je przed nałożeniem efektów post-produkcyjnych, jak i po. W wersji na DVD otrzymamy mini-dokument „All About Caesar”, komentarz audio Matta Reevesa, a także galerię grafik koncepcyjnych. Natomiast, czego można było oczekiwać, najbardziej obfite w zawartość jest wydanie BD / UHD BD. W jego ramach otrzymamy wycięte sceny wraz z opcjonalnym komentarzem Matta Reavesa (Graveyard, Turncoats, Barrier Wall, „I Owe You One”, „A Great Man”, „Do Not Lose Hope”, Snowfall, The Colonel’s Speech, Malcolm and the Dinosaurs, „I Am Like Koba”. Ponadto znajdziemy tam film dokumentalny „Waging War for the Planet of the Apes” zza kulis kręcenia filmu, a także „All About Caesar”, „WETA: Pushing Boundaires”, „Music for Apes”, „Apes: The Meaning of it All”, „The Apes Saga: An Homage”. Całość uzupełniają galeria grafik koncepcyjnych oraz komentarz audio reżysera.

Wojna Planeta Małp Blu-ray

20th Century Fox planuje uruchomić kampanię promocyjną celem popchnięcia Akademii Filmowej do nominowania filmu do Oscara za najlepszy film, najlepszą reżyserię, najlepszy scenariusz adaptowany oraz wszelkie statuetki dotyczące technicznych osiągnięć. Ponadto pod koniec tego roku ma ukazać się film interaktywny w formie gry wideo, wypełniający fabułę pomiędzy Ewolucją a Wojną o Planetę Małp.

(945)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Comment(1)