Home News W Walentynki otwarcie kina Helios w Warszawie
W Walentynki otwarcie kina Helios w Warszawie

W Walentynki otwarcie kina Helios w Warszawie

420
1

Już niedługo poza sieciami Cinema City i Multikinem, w Warszawie będzie dostępne inne duże kino – Helios. Zostanie ono otwarte w Walentynki w centrum handlowym Blue City. Ucieszy ono na pewno kinomanów- wyposażone jest w technologię projekcyjną 4K wraz z udźwiękowieniem Dolby Atmos.

Kino Helios w galerii Blue City oferuje 8 sal o łącznej liczebności 860 osób, wraz z projektorami Christie RealLaser 4K (pierwsze w Polsce) oraz nagłośnieniem Dolby Atmos. W salach przy ostatnich rzędach umieszczone są kanapy (dla dwojga) a trzy kameralne sale Helios Dream zapewnią także rozkładane, skórzane fotele.

Helios

Helios w Warszawie to jednak nie tylko nowoczesność. Każda z sal jest nazwana po nieistniejącym już warszawskim kinie: Relax, Femina, Palladium, Skarpa, Moskwa, Bajka, Capitol, Polonia. Wystrój ma być utrzymany w stylu nowojorskim, a kawiarnia Helios Cafe stylizowana jest na amerykańskie bary. W warszawskim Heliosie będą odbywały się także seanse 3D, dzięki technologii DepthQ 3D. Oprócz tego będą mieć miejsce także specjalne cykle tematyczne.

(420)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(1)

  1. Jaram się, że będę miał takie kino 5 min od domu :D