Ich pracownicy muszą już zacierać ręce. Jeśli jest coś, czego mogą chcieć bardziej od śpiewających wniebogłosy klientów multipleksów, to z całą pewnością są to śpiewający k-popowe piosenki wniebogłosy klienci multipleksów!
Warner Bros i Helios nadal żyją ze sobą w zaskakująco udanych warunkach, przez co przyszła pora na powtórzenie akcji, do której doszło ostatnio przy okazji premiery serialu To: Witajcie w Derry. Innymi słowy - już za chwilę będziecie mogli zapoznać się z nowym serialem ze świata Gry o tron na wielkim ekranie!
Premiera It: Welcome to Derry zbliża się wielkimi krokami. Serial zadebiutuje na HBO Max już 27 października. Jeśli preferujecie banie się w większym towarzystwie, to jedna z sieci kin właśnie wyszła wam na przeciw.
Kinowa rewolucja nadciąga do Polski. Helios, największa sieć kin w kraju, ogłosiła strategiczne partnerstwo z IMAX® – światowym liderem technologii kinowej. Już wkrótce widzowie w Gdyni i Szczecinie obejrzą „Avatara: Ogień i Popiół” w zupełnie nowym, spektakularnym wydaniu. Więcej szczegółów w poniższym tekście.
Pandemia oraz izolacja społeczna spowodowały, że kina z dnia na dzień przestały funkcjonować. Branża zamarła, bo to przecież one stoją na pierwszym froncie, jeśli chodzi o premiery nowych filmów. Niektórzy zdecydowali się na debiuty online w serwisach VOD premium, gdzie oczywiście obowiązują ceny premium. Wielokrotnie przekładany termin premiery “Tenet” Christophera Nolana pozwala sądzić, że i końcówka sierpnia może nie być ostateczną datą. Tymczasem kina gotowe są już na przyjęcie widzów, a w repertuarach czekają nas nie lada niespodzianki.
Już niedługo poza sieciami Cinema City i Multikinem, w Warszawie będzie dostępne inne duże kino – Helios. Zostanie ono otwarte w Walentynki w centrum handlowym Blue City. Ucieszy ono na pewno kinomanów- wyposażone jest w technologię projekcyjną 4K wraz z udźwiękowieniem Dolby Atmos.