Home News Velvet Buzzsaw – nowy horror Netflix w gwiazdorskiej obsadzie
Velvet Buzzsaw – nowy horror Netflix w gwiazdorskiej obsadzie

Velvet Buzzsaw – nowy horror Netflix w gwiazdorskiej obsadzie

270
0

Jake Gyllenhaal będzie główną gwiazdą najnowszej filmowej produkcji Netflix, Velvet Buzzsaw, która ma ukazać się w tym roku. Będzie to horror w reżyserii Dana Gilroya (Wolny strzelec), a jego dalsza obsada jest niemniej doborowa. Czekacie na premierę?

Obok Gyllenhaala zobaczymy Rene Russo, która występowała z nim razem w Wolnym strzelcu, a także nominowani do Oscarów John Malkovich i Toni Collette, jak również zwycięzców i laureatów nagrody Tony, Daveeda Diggsa i Toma Sturridge’a, Zawe Ashton, czy też znaną ze Stranger Things Natalie Dyer. Reżyserem jest wspomniany wyżej Dan Gilroy.

Velvet Buzzsaw
Dan Gilroy, Rene Russo i Jake Gyllenhaal na premierze filmu Wolny strzelec

Obecnie film znajduje się w produkcji i jest to horror. Variety podając zarys fabuły, wyjawiło, że dotyczy ona ekstrawaganckich artystów i kolekcjonerów sztuki, którzy płacą wysoką cenę gdy sztuka zderza się z komercją.

Film ma ukazać się jeszcze w tym roku i jesteśmy ciekawi efektu końcowego, zważywszy na świetny efekt końcowy współpracy Gilroya, Gyllenhaala i Russo przy Wolnym strzelcu.

(270)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.