Home News 3 nowe kanały od dziś w sieci Vectra! Jeden z nich nadaje w 4K! Gdzie je znaleźć?
3 nowe kanały od dziś w sieci Vectra! Jeden z nich nadaje w 4K! Gdzie je znaleźć?

3 nowe kanały od dziś w sieci Vectra! Jeden z nich nadaje w 4K! Gdzie je znaleźć?

3.12K
0

W ofercie operatora Vectra pojawiły się 3 nowe kanały dostępne w jakości obrazu HD oraz 4K! Co oferują i na jakich pozycjach można je oglądać?

Nowe kanały w sieci TV kablowej Vectra! Co można już oglądać w HD i 4K?

Sieć Vectra powiększyła swoją ofertę o kolejne kanały! Tym razem dodano stacje: CANAL+ 4K Ultra HD, TVP ABC HD oraz TVP Nauka HD. Jakie są ramówki tych programów i na jakich pozycjach można je odbierać?

TVP ABC HD to stacja skierowana dla najmłodszych odbiorców, z transmisjami bajek, filmów animowanych i programów edukacyjnych. W ofercie operatora mogliśmy już oglądać ten program, lecz w jakości SD. Teraz HD można znaleźć go na pozycji 130.

TVP Nauka to nowy kanał Telewizji Polskiej prezentujący treści oparte na faktach i dowodach naukowych, budujący stałą i lojalną widownię, realizując misję mediów publicznych. Podzielony będzie na pasma tematyczne emitowane każdego dnia, skierowane do odbiorcy powyżej 14 roku życia. Kanał popularyzuje wiedzę z zakresu przyrody, technologii i technologii kosmicznych, biologii, medycyny, astronomii, fizyki, matematyki, chemii, ekologii, ekonomii i nauk społecznych, kierując się mottem Stefana Żeromskiego: „Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”. Stację można znaleźć na pozycji nr 160.

CANAL+ 4K Ultra HD prezentuje programy o charakterze uniwersalnym – filmy, seriale, dokumenty, programy rozrywkowe i transmisje sportowe. Kanał można oglądać posiadając pakiet CANAL+ Prestige, na pozycji nr 375.

logo canal plus 4k ultra hd

Źródło: https://satkurier.pl/news/221784/vectra-canal-w-4k-tvp-abc-hd-i-tvp-nauka-hd.html


Telewizja – przeczytaj więcej:

(3117)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x