Home News Uwaga abonenci sieci Vectra: podwyżka! Od 1 kwietnia drożej – to nie Prima aprilis
Uwaga abonenci sieci Vectra: podwyżka! Od 1 kwietnia drożej – to nie Prima aprilis

Uwaga abonenci sieci Vectra: podwyżka! Od 1 kwietnia drożej – to nie Prima aprilis

2.26K
0

Klientów operatora Vectra – dystrybuującego między innymi telewizję kablową – ponownie czeka podwyżka! Kto będzie musiał płacić więcej, o ile i od kiedy?

Telewizja kablowaVectra podwyższa ceny! Kolejni klienci zapłacą więcej

Tym razem podwyżki w Vectra będą dotyczyć klientów, którzy posiadają umowę na czas nieokreślony. Platforma poinformowała, że od 1 kwietnia 2023 roku opłaty za Internet wzrosną o 7 zł! Kolejna już podwyżka jest usprawiedliwiana inflacją oraz wzrostem kosztów produkcji. Czy można z tego powodu rozwiązać umowę?

Jak informuje operator: “Jak większość przedsiębiorców na rynku mierzymy się ze stale rosnącymi kosztami działalności i świadczenia usług. Jedną z przyczyn są wspomniane inwestycje w nowocześniejsze i wydajniejsze technologie, a także znaczący wzrost kosztów energii, wynagrodzeń, obciążeń społeczno-podatkowych, nabywanych usług oraz materiałów i urządzeń technicznych. Dlatego informujemy Cię, że Twój miesięczny abonament za usługę internet wzrośnie o 7 zł. To działanie pozwoli nam nadal świadczyć usługi na najwyższym poziomie.”

Tym razem, jeśli nie akceptujesz nowego cennika, możesz rozwiązać umowę! Pomimo, że zmiana może wydawać się pozornie mała, to dla niektórych może być to zbyt duży cios w domowy budżet.

telewizja kablowa vectra kara uokik awaria

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/podwyzka-vectra-jak-zrezygnowac


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(2262)

1 1 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x