Home News Disney+ Ujawniono datę premiery nowego sezonu świetnego serialu „Star Wars: Visions”! To już niedługo
Ujawniono datę premiery nowego sezonu świetnego serialu „Star Wars: Visions”! To już niedługo

Ujawniono datę premiery nowego sezonu świetnego serialu „Star Wars: Visions”! To już niedługo

86
0

To będzie powrót, na który czeka masa fanów! Naszym zdaniem ten serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen to jedna z najciekawszych aktualnie propozycji w tej tematyce. Świetne historie, które przyciągnęły miliony widzów przed ekrany powrócą w zupełnie nowej odsłonie. Kiedy premiera na Disney+?

Serial “Star Wars: Visions” powraca z trzecim sezonem! Znamy datę premiery na Disney+?

Antologia “Star Wars: Visions” w ciągu ostatnich lat zdobyła sporą rzeszę fanów, którzy pokochali świeże, artystyczne podejście do uniwersum Gwiezdnych wojen. Dzięki różnorodnym studiom animacji z całego świata każda odsłona przynosi coś zupełnie nowego – od eksperymentów wizualnych po odważne historie, które nie muszą trzymać się ścisłych ram kanonu. Trzeci sezon potwierdza, że ta formuła wciąż ma ogromny potencjał.

Nowa część powróci na Disney+ szybciej, niż wielu się spodziewało – już pod koniec października. Towarzyszący zapowiedzi plakat zdradza nie tylko datę premiery, ale i pierwsze spojrzenie na bohaterów, którzy pojawią się w dziewięciu przygotowanych opowieściach. Znajdą się wśród nich zarówno Jedi i Sithowie, jak i łowcy nagród, przemytnicy czy droidy – czyli cały przekrój postaci, bez których trudno wyobrazić sobie galaktykę daleko, daleko stąd.

Plakat trzeciego sezonu serialu

Szczegóły poszczególnych historii wciąż owiane są tajemnicą, ale podczas panelu na Anime NYC zaprezentowano jeden z nadchodzących odcinków. Krótkometrażówka zatytułowana “Black” to dzieło Shinyi Ohiry, twórcy z imponującym dorobkiem, który pracował m.in. przy takich klasykach jak “Akira” czy “Spirited Away”. Tym razem artysta przygotował coś wyjątkowego – psychodeliczną opowieść o walce światła z ciemnością, życia ze śmiercią i przeszłości z teraźniejszością, osadzoną w umyśle imperialnego szturmowca stojącego na granicy klęski.

Ohira podkreśla, że film opiera się na połączeniu sugestywnych obrazów z muzyką i wokalem Sakury Fujiwary, a jego interpretacja pozostaje otwarta dla widza. Twórca zdradził również, że ogromnym wyzwaniem była animacja bitewnych scen z udziałem szturmowców i Gwiazdy Śmierci, ale efekt końcowy ma być czymś, czego fani Star Wars jeszcze nie widzieli.

“Star Wars: Visions” powróci na platformę Disney+ 29 października i jeśli całość będzie równie oryginalna, jak zapowiedź, widzów czeka wyjątkowa podróż w stronę jednej z najbardziej eksperymentalnych wizji odległej galaktyki.

Logo serwisu Disney+ na ekranie - wizualizacja

Źródło: Disney+

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News


Zobacz więcej:

(86)

0 0 głos
Article Rating
Redakcja Redakcja HDTVPolska to zespół pasjonatów nowych technologii, którzy każdego dnia dostarczają najświeższe newsy ze świata telewizorów, sprzętu RTV, gamingu i rozrywki. Śledzimy dla Was najważniejsze premiery, zmiany na rynku, promocje oraz wydarzenia branżowe – zawsze z pierwszej ręki i w przystępnej formie. Nasze krótkie newsy powstają szybko, rzetelnie i z myślą o Waszej wygodzie. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię nowy model TV, aktualizacja oprogramowania, czy kolejny hit na platformach streamingowych – Redakcja HDTVPolska codziennie czuwa, by nic Cię nie ominęło!
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x