Home News Informacje prasowe Rewolucyjne telewizory Samsung Micro LED w nowych rozmiarach w Polsce! Ile to kosztuje?
Rewolucyjne telewizory Samsung Micro LED w nowych rozmiarach w Polsce! Ile to kosztuje?

Rewolucyjne telewizory Samsung Micro LED w nowych rozmiarach w Polsce! Ile to kosztuje?

5.51K
1

Kolejne telewizory Samsung Micro LED weszły do sprzedaży w Polsce! Teraz są dostępne w aż 5 rozmiarach, zaczynając od 76 cali. Ile kosztują dane warianty? Jeszcze daleko do momentu, w którym będziemy mogli mówić o opłacalności.

Nowe telewizory Samsung Micro LED już dostępne! Jakie rozmiary można kupić w Polsce? Ile kosztują?

Telewizory Micro LED to bez wątpienia najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe ekrany dostępne na polskim rynku. Oferują niezwykle spektakularne wrażenia wizualne – imponującą głębię, żywe barwy oraz niezwykłą wyrazistość i kontrast. Można je już zamawiać w pięciu rozmiarachod 76 przez 89 aż do 101, 110 i 114 cali za pośrednictwem sklepu Audio Color.

fot. materiały prasowe

Minął już ponad rok od sprzedaży pierwszego telewizora Micro LED w Polsce. Luksusowy model o przekątnej ekranu 110” oferowany w cenie 675 tys. złotych wtedy po raz pierwszy został zainstalowany w polskim domu. To bezprecedensowe wydarzenie potwierdziło, że w naszym krają mieszkają osoby o wysokich wymaganiach, chcące cieszyć się niezwykłymi wrażeniami i jakością obrazu, co jest w stanie zapewnić tylko ta najbardziej zaawansowana technologia.

Samsung rozszerza ofertę telewizorów Micro LED o kolejne przekątne ekranu – są już dostępne aż w pięciu rozmiarach: 76, 89, 101, 110 i 114 cali. Pojawią się w ofercie „na zamówienie / made-to-order” sklepu Audio Color, który jest ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Można je kupić w zależności od rozmiaru w przedziale cenowym od 399 999 do 675 000 złotych. Poszerzenie portfolio Micro LED świadczy o rosnącym zainteresowaniu telewizorami superpremium. Te luksusowe modele odpowiadają na potrzeby klientów poszukujących dużych ekranów, niezrównanej jakości obrazu i najnowocześniejszej technologii.

fot. materiały prasowe

Niezwykła jakość obrazu telewizorów Micro LED

Czym właściwie jest technologia Micro LED? Jak sama nazwa wskazuje, w wyświetlaczach tych stosowane są samoemisyjne diody LED o wielkości zaledwie 100 ㎛, czyli cieńsze od ludzkiego włosa. Jeden piksel RGB składa się z trzech osobnych diod: czerwonej, niebieskiej i zielonej, co pozwala na osiągnięcie w pełni nasyconych i bardzo naturalnych barw. Przykładowo 110 calowy ekran Samsung Micro LED tworzy 25 milionów diod, z których każda indywidualnie generuje światło i kolor, co z kolei przekłada się na niezwykle wciągające wrażenia wizualne – imponującą głębię, żywe barwy oraz podwyższoną wyrazistość i kontrast. Sterowanie jasnością obejmuje ponad milion poziomów, co przekłada się na niezwykle realistyczne wrażenia. Niezwykłej jakości obrazu towarzyszy Design Monolitu, który oznacza, że ramki są niewidoczne, a obraz wydaje się być zawieszony w powietrzu.

Co więcej, nieorganiczne samoemisyjne diody Micro LED typu RGB są wolne od efektu wypalenia oraz zapewniają wyjątkową jasność i jakość obrazu przez prawie 100 000 godzin czyli blisko 70 lat typowego wykorzystania w środowisku domowym (ok 4h dziennie).

fot. materiały prasowe

“Micro LED to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie wyświetlaczy konsumenckich, które na nowo zdefiniuje wrażenia wizualne na różnych urządzeniach. Ta najnowocześniejsza technologia pozwala stworzyć hiperrealistyczne wrażenia wizualne.”
– powiedział Tae-yong Son, Wiceprezes Zespołu Micro LED w Wydziale Wyświetlaczy spółki Samsung Electronics

Telewizory Micro LED, podobnie jak inne modele firmy Samsung, bazują na bezpiecznym systemie operacyjnym Tizen zabezpieczonym rozwiązaniem Samsung Knox. Platforma Samsung Knox, spełnia rygorystyczne wymagania stawiane przez rządy oraz organizacje na całym świecie i zapewnia bezpieczeństwo rodziny urządzeń mobilnych Samsung Galaxy. Samsung nieustannie powiększa listę certyfikatów przyznawanych platformie Knox przez najbardziej prestiżowe instytucje.

Telewizory MICRO LED można zamawiać za pośrednictwem sklepu Audio Color.

fot. materiały prasowe

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(5505)

0 0 głos
Article Rating

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Yayo
Yayo
4 miesięcy temu

Zastanowię się jak będą 42 cale. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba 😀

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x