Home Promocje Fantastycznie niska cena za świetny telewizor Samsung OLED! Okazja na 65 cali – gdzie?
Fantastycznie niska cena za świetny telewizor Samsung OLED! Okazja na 65 cali – gdzie?

Fantastycznie niska cena za świetny telewizor Samsung OLED! Okazja na 65 cali – gdzie?

1
0

W sieci Media Expert aktywna jest znakomita akcja obejmująca aktualny wciąż telewizor OLED marki Samsung! Z ekranem 65″ model S90C kupimy w super niskiej cenie, a decydując się na raty będziemy mogli odroczyć ich spłatę! Samsung OLED S90C to jeden z najlepszych modeli tego producenta z matrycą QD-OLED. Gdzie dokładnie kupić?

Czytelniku, jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów, za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

  • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211
  • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
  • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
  • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
  • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
  • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

W związku z powyższym, masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

Promocja na telewizor w Media Expert – super promocja na aktualny Samsung OLED S90C 65 cali! 30 rat 0% z odroczeniem

W sieci Media Expert czeka na wszystkich chętnych znakomita, rekordowa promocja na aktualny telewizor Samsung OLED S9oC! Model ten w wariancie 65 cali można tam kupić za 7 299 złotych, ale to jeszcze nie wszystko. Zakupu możemy bowiem dokonać na aż 30 rat 0% z opcją odroczenia ich spłaty nawet do czerwca 2024!

Model S90C to kolejny krok w rozwoju technologii QD-OLED przez południowokoreańskiego producenta. Poniżej prezentujemy rezultaty naszego pieczołowitego testu.

Dostępność modelu w promocji
Samsung OLED S90C 65″ (Nowość 2023) 7 299 zł 7 769 zł

Najnowszy telewizor Samsung OLED S90C z rocznika 2023 – wyniki redakcyjnego testu HDTVPolska

Nasz niedawny test kolejnego modelu marki Samsung z matrycą QD-OLED można przeczytać na portalu. Dokładne analizy podsumowaliśmy następująco:

“Samsung OLED S90C jest bez wątpienia kolejnym udanym modelem z matrycą QD-OLED koreańskiego producenta. Decyzja o połączeniu technologii OLED z kropką kwantową okazuje się być w dalszym ciągu bardzo dobrym kierunkiem rozwoju. Dzięki nowej technologii jesteśmy w stanie uzyskać lepsze wyniki na prawie każdej płaszczyźnie w stosunku do podstawowych paneli produkcji konkurencji. Mamy tu na myśli zdecydowanie wyższą jasność, lepsze kąty widzenia oraz pokrycie szerokiej palety barw. Skuteczna powłoka antyrefleksyjna oraz wysoka jasność w materiałach SDR (507 nitów) pozwala nam na bezproblemowe oglądanie telewizji w nasłonecznionym pomieszczeniu. Trzeba jedynie pamiętać, że przy seansie dziennym znacząco pogarsza się czerń, co nie ma miejsca w alternatywnych technologiach. Materiały HDR, dzięki wysokiej jasności i nieskończonemu kontrastowi, z pewnością nie raz wywołają efekt WOW! Dla siebie coś znajdą również fani sportu, gdyż matryca OLED o natychmiastowej reakcji z odświeżaniem 144Hz i z bardzo dobrym upłynniaczem z pewnością przypadnie im do gustu.”

test telewizor samsung oled s90c

Źródła: Media Expert, własne (wszystkie pomiary i testy w redakcji HDTVPolska)


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(1)

0 0 głos
Article Rating
Patryk Staszewski Pan od promocji. Z rynkiem RTV związany od 20 lat. Prywatnie wielki fan F1.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x