Home News Telewizja Vectra – jest nowy kanał w jakości HD! Działa od najniższego pakietu, a ponadto jest kilka stacji w 4K – jakie?
Telewizja Vectra – jest nowy kanał w jakości HD! Działa od najniższego pakietu, a ponadto jest kilka stacji w 4K – jakie?

Telewizja Vectra – jest nowy kanał w jakości HD! Działa od najniższego pakietu, a ponadto jest kilka stacji w 4K – jakie?

53
0

Do oferty sieci kablowej Vectra dołączył kolejny kanał w jakości HD. Chodzi o TVP Polonia HD, który już wcześniej można było oglądać w niższej rozdzielczości. Tym samym wzrosła liczba dostępnych abonentom tego operatora kanałów HD. Są też pozycje 4K!

Telewizja kablowa Vectra: odbiorcy dostali kanał TVP Polonia HD. Co w 4K?

Publiczny nadawca uruchomił TVP Polonia już niemal 30 lat temu. Od 1 września 2020 roku dostępna jest opcja oglądania tego kanału w jakości HD. Teraz taką możliwość otrzymali abonenci telewizji kablowej Vectra – ta pozycja została włączona od pakietu Srebrnego i jest dostępna na pozycji 133. Ramówka wersji w wyższej rozdzielczości nie różni się od tej w SD.

Wedle opisu pochodzącego od nadawcy, TVP Polonia to kanał adresowany głównie do Polaków za granicą oraz do obcokrajowców interesujących się Polską. Misją kanału jest tworzenie pozytywnego wizerunku Polski i Polaków, podtrzymywanie tożsamości, języka ojczystego i kultury. TVP Polonia to produkcje własne, filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe oraz programy informacyjne.

W sieci Vectra nie brakuje kanałów HD. Niedawno abonenci zyskali dostęp do dwóch innych pozycji Telewizji Polskiej w wyższej rozdzielczości: TVP Kobieta HD i TVP Dokument HD. Włączono też kilka innych w takiej jakości, a do oferty dołączył ponadto kolejny kanał w 4K: Filmax. W Vectra można już oglądać inne programy w najwyższej rozdzielczości, dostępne na kanałach Eleven Sports 1 4KUltra TV 4K, FunBox UHD czy Insight TV.

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Źródło: https://satkurier.pl/news/202971/kanal-tvp-polonia-hd-w-ofercie-sieci-vectra.html


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(53)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x