Home Tag "KD-43XE7005"
Sony XE70 TEST niedrogiego Ultra HD TV (KD-43XE7005)
Maciej Koper
0 / 13
-5
101.40K
Po przetestowaniu dwóch kluczowych modeli z segmentu premium (Sony XE90 i Sony XE93), przyszedł czas na wzięcie się za testy, bardziej przystępnych dla kieszeni, telewizorów. W dniu dzisiejszym na stół warsztatowy trafił w związku z tym model z linii XE70, konkretnie KD-43XE7005. Jest to niedrogi telewizor, pozbawiony systemu android. Mniemam iż będzie popularnym wyborem szczególnie wśród graczy. Linia XE70 liczy cztery modele: 43", 49", 55" i 65".