Home News Serwis VoD z jakością jak płyty 4K UHD Blu-ray wreszcie na nowych urządzeniach! Masz je? Część oferty za darmo!
Serwis VoD z jakością jak płyty 4K UHD Blu-ray wreszcie na nowych urządzeniach! Masz je? Część oferty za darmo!

Serwis VoD z jakością jak płyty 4K UHD Blu-ray wreszcie na nowych urządzeniach! Masz je? Część oferty za darmo!

7.63K
0

To świetna wiadomość dla użytkowników konsol PS4 i PS5! Na bazie serwisu VoD BRAVIA CORE Sony uruchomiło nową usługę, w której znajdziemy do 2000 filmów, w tym 100 za darmo! Jak skorzystać z oferty tej platformy?

Sony zamieni serwis VoD BRAVIA CORE w SONY PICTURES CORE! Prawie 100 tytułów za darmo, teraz na PS4 i PS5

Serwis BRAVIA CORE zmieni nazwę! Sony zdecydowało o rebrandingu tej platformy i – już teraz – wprowadzeniu jej na konsole PlayStation 4 i 5! Nazwa zostanie zmieniona na SONY PICTURES CORE. W zależności od kraju, w którym utworzono konto, można wybrać nawet do 2000 filmów od Sony do kupienia lub wypożyczenia, w tym aż 100 filmów dostępnych bez dodatkowych opłat (takich jak “Looper”, “Final Fantasy XV: Gwardia Królewska”, “Elizjum” czy “Resident Evil: Potępienie”)! Jak skorzystać z serwisu?

Jak oglądać filmy w SONY PICTURES CORE na PS4 i PS5?

Po zalogowaniu się na swoje konto można wybrać film, program telewizyjny lub inną zawartość, klikając grafikę, a stamtąd będzie możliwość wypożyczenia, zakupu lub (w niektórych przypadkach) natychmiastowego przesyłania strumieniowego treści:

  • W przypadku wypożyczenia filmu użytkownik ma 30 dni na rozpoczęcie odtwarzania i 48 godzin na ukończenie filmu po naciśnięciu przycisku odtwarzania;
  • W przypadku zakupu filmu zostanie on dodany do biblioteki i będzie można uzyskać do niego dostęp dowolną liczbę razy po zalogowaniu się na konto SONY PICTURES CORE;
  • Jeśli film jest częścią pakietu strumieniowego w ramach subskrypcji PlayStation Plus Premium/Deluxe lub innej oferty przesyłania strumieniowego, będzie można go obejrzeć (strumieniować) bez dodatkowych kosztów.

Przyszła pora sprawdzić serwis na nowych urządzeniach. Czy zaoferuje tak znakomitą jakość jak BRAVIA CORE na telewizorach Sony BRAVIA? Przypomnijmy, że do tej pory platforma umożliwiała oglądanie filmów z przepustowością do aż 80 Mb/s, czyli w jakości znanej z płyt 4K UHD Blu-ray!

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/sony-pictures-core/


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(7628)

2 2 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x