Home News Samsung Q70R – soundbar dostępny teraz w atrakcyjnej cenie
Samsung Q70R – soundbar dostępny teraz w atrakcyjnej cenie

Samsung Q70R – soundbar dostępny teraz w atrakcyjnej cenie

1.22K
1

Soundbary Samsung Q70R weszły do sprzedaży pod koniec maja. Od tamtego czasu zdążyły już potanieć. Przyglądamy się możliwościom i obecnym cenom.

Samsung RU8000 / RU8002 | TEST | 120Hz do sportu i gier w dobrej cenie

Seria Q składa się z czterech soundbarów (Q90R, Q80R, Q70R i Q60R) i została zaprojektowana od strony wizualnej jako dopełnienie telewizorów QLED.

Model Q70R to produkt ze średniej półki z dźwiękiem w formacie 3.1.2, ale posiadający wiele funkcji zarezerwowanych wcześniej dla segmentu high-end. Są to między innymi obsługa formatów dźwięku 3D: Dolby Atmos i DTS:X. Sprzęt wyprodukowano we współpracy z Harman Kardon i zastosowano w nim technologię Acoustic Beam, która została wprowadzona w ubiegłym roku. Dzięki umieszczonym w górnej części konstrukcji specjalnym otworom, wydobywany jest bardziej szczegółowy dźwięk, potęgujący immersję.

Samsung Q70R

W Q70R zastosowano również technologię Adaptive Sound, czyli inteligentnego equalizera, dopasowującego brzmienie pod typ aktualnie odtwarzanej zawartości. Soundbar obsługuje łączność przez Bluetooth i Wi-Fi. Dodatkowo przy podłączeniu go kablem HDMI do telewizora, obsługuje on także Tryb Gry Pro. Ustawienie to odpowiada za optymalizację dźwięku w każdej scenie uruchomionej gry.


ZOBACZ TAKŻE: JBL wydaje soundbar ze zintegrowanym Android TV


Obudowa sprzętu mierzy 5,9 cm wysokości, a w zestawie znajdziemy także bezprzewodowy głośnik niskotonowy. Samsung Q70R zadebiutował w sugerowanej cenie detalicznej 2699 złotych, ale teraz można go nabyć nawet za 2299 zł.

Źródło: opracowanie własne

(1216)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(1)

  1. Z tego co wiem jest jeszcze Q90R,nastepca hw n950,moze jest szansa abyscie zrecenzjowali 1 z nich?

     

REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »