Home Testy Odtwarzacze Blu-ray Przegląd odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray od Panasonic
Przegląd odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray od Panasonic

Przegląd odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray od Panasonic

11.63K
0

Panasonic to aktualny lider w promowaniu formatu Ultra HD Blu-ray. Na ten moment posiada (aż!) 5 odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray w swojej ofercie. To naprawdę dużo, zważywszy, że na rynku cały czas są producenci, którzy albo nie mają w ogóle takowego playera albo mają jeden. Dostajemy wiele pytań odnośnie różnic między modelami, które oferuje japońska firma. Czas zatem przyjrzeć się czym tak naprawdę różnicą się dostępne modele i dla kogo są przeznaczone.

Dostępne modele

Obecnie na rynku znajduje się 5 modeli Ultra HD Blu-ray: DMP-UB900DMP-UB700DMP-UB400DMP-UB310DMP-UB300. Wszystkie z nich znalazły się w naszej redakcji. Wbrew pozorom różnic między nimi nie ma aż tak wielkich jak mogłoby się wydawać. Wszystko zależy od tego jaki posiadamy amplituner kina domowego (czy obsługuje sygnał Ultra HD czy nie) oraz jakie mamy wymagania co do dodatkowego wyposażenia. W dalszej części przeglądu odpowiemy sobie także na pytanie dotyczące różnic w jakości obrazu pomiędzy wymienionymi modelami.

Od góry: DMP-UB700, DMP-UB400 i DMP-UB300
Od góry: DMP-UB700, DMP-UB900
Od góry: DMP-UB700, DMP-UB900
Od góry: DMP-UB300, DMP-UB400

(11625)

0 0 głos
Article Rating
Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

23
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x