Home Testy Telewizory LCD LG Co nowego w WebOS w wersji 3.5 w telewizorach LG na 2017 rok?
Co nowego w WebOS w wersji 3.5 w telewizorach LG na 2017 rok?

Co nowego w WebOS w wersji 3.5 w telewizorach LG na 2017 rok?

33.16K
4

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery nowych telewizorów LCD Super UHD (Nano Cell IPS 4K) oraz OLED na 2017 rok. Po tym, co można było zobaczyć na targach CES 2017 oczekiwania są naprawdę duże. Już w połowie kwietnia do naszej redakcji zawitają pierwsze modele testowe. Wtedy wydamy werdykt na temat zmian i jakości najnowszych produktów. Jednak na ten moment mogę podzielić się z Wami wrażeniami z obcowania z najnowszą wersją systemu WebOS na 2017 rok. Szczególnie, że w nowych TV wzmocniony został hardware, dzięki czemu system ma działać nawet o 40% szybciej.

Co nowego w WebOS 3.5?

Najnowsza wersja platformy oznaczona została jako 3.5. W tym wydaniu system jest zdecydowanie bardziej dopracowany i zapewnia jeszcze lepsze użytkowanie. Również jak to zazwyczaj mam miejsce, najnowsze funkcje zarezerwowane są dla najnowszych urządzeń. Telewizory z lat 2014, 2015 oraz 2016 nie zostaną objęte aktualizacją. Jak sugeruje oznaczenie 3 i pół, nie mamy do czynienia z kolejną wersją systemu, lecz z aktualizacją wprowadzającą poprawki i nowe funkcje. Modele przygotowane na rok 2017 wyposażone będą w nowego pilota, na którym znajdziemy dedykowane przyciski do serwisów Netflix oraz Amazon.

WebOS 3.5

Pośród nowych funkcjonalności znajdziemy  między innymi:

(33164)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
1 Komentuj autorów
Marek Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Niezły system LG WEB OS jednak w mojej ocenie nie spełnia oczekiwań związanych z możliwością instalacji aplikacji znanych urządzeń takich jak np. serwery NAS Synology i ich DS Video czy DS Photo. Brak współpracy LG jest porażający co dyskwalifikuje produkty LG z miana najlepszych na rynku.