Home News Informacje prasowe Samsung: “Neo QLED to telewizor kompletny. Dowód na to, że ideały istnieją”. Czy technologia MiniLED rzeczywiście tyle zmienia?
Samsung: “Neo QLED to telewizor kompletny. Dowód na to, że ideały istnieją”. Czy technologia MiniLED rzeczywiście tyle zmienia?

Samsung: “Neo QLED to telewizor kompletny. Dowód na to, że ideały istnieją”. Czy technologia MiniLED rzeczywiście tyle zmienia?

7.26K
41

Firma Samsung zaprosiła nas dziś na wirtualną konferencję i szkolenie, podczas którego mieliśmy okazję jeszcze raz zapoznać się z tegorocznymi telewizorami. Funkcje modeli Neo QLED MiniLED poznaliśmy tym razem w praktyce. Producent po raz kolejny zapewnił, że dzięki implementacji nowego podświetlenia i szeregu funkcji odpowiadających potrzebom wszystkich użytkowników, stworzył telewizor bliski ideału. Czy rzeczywiście tak jest? Poznajmy nowe modele słowami producenta.

Samsung Neo QLED – wszystko, co powinniście wiedzieć o telewizorach z matrycą MiniLED

Samsung Neo QLED to telewizor kompletny, który zaprasza widzów do odkrywania nowych doświadczeń na różnych płaszczyznach – od filmów i rozrywki, przez gry aż po pracę w domu. Neo QLED to dowód na to, że ideały istnieją. Samsung połączył to co najlepsze, czyli technologie Quantum Dot i Quantum MiniLED, uzyskując tym samym nowy poziom jasności, odwzorowania kolorów i czerni.

  • Telewizory Neo QLED to skok w nową erę wrażeń wizualnych i dźwiękowych, którą napędzają technologie, takie jak Quantum MiniLED (nowy rodzaj podświetlenia) i niezwykle wydajny Procesor AI Neo Quantum;
  • Seria Neo QLED obejmuje dwa modele 8KQN900A i QN800A – oraz trzy telewizory 4KQN95A, QN91A, QN85A dostępne w różnych rozmiarach od 50” do 85” w zależności od produktu;
  • Dzięki funkcjom, takim jak PC na Ekranie TV, Multi View czy aplikacji Google Duo* (wideo rozmowy) praca oraz kontakty z bliskimi nabiorą nowego wymiaru;
  • Neo QLED spełnia także marzenia graczy: niski input lag, Ultra Szeroki Widok w Grach, Panel Gracza, obsługa AMD FreeSync™ Premium Pro czy Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ pozwolą wejść na wyższy poziom rozgrywki;
  • Design to kolejna mocna strona Neo QLED: nowy Moduł One Connect Pro** oraz minimalistyczna konstrukcja i Absolutnie Bezgraniczny Design lub Bezgraniczny Ekran to znaki rozpoznawcze tej linii.

Samsung Neo QLED to telewizor kompletny, który czerpie z najnowszych osiągnięć technologii i sztucznej inteligencji (AI), znosząc kolejne ograniczenia. Tym samym zaprasza widzów do odkrywania nieskończonej doskonałości obrazu i dźwięku. Neo QLED pozwala doświadczać rozrywki na nowo.

Dostępność modelu w przedsprzedaży logo rtv euro agd
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 55″   5 299 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 65″   7 299 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 75″   10 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 85″ 14 999 zł  14 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN90A 50″ 5 499 zł  
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN90A 55″ 6 299 zł  
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN90A 85″ 17 999 zł  
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN91A 50″   5 499 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN91A 55″   6 299 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN91A 65″   8 799 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN95A 65″ 10 999 zł 10 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN800A 65″   12 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN800A 75″   17 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN800A 85″ 23 999 zł 23 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN900A 65″   19 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN900A 75″ 29 999 zł 29 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN900A 85″ 39 999 zł 39 999 zł

Telewizory Neo QLED 8K

Niezwykła jakość obrazu i niesamowity design to tylko niektóre z wyróżników telewizorów Neo QLED 8K – QN900A i QN800A. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze otwarcie QN900A przez firmę Samsung:

Dzięki technologii kropek kwantowych widz rozpieszczany jest rzeczywistymi, soczystymi kolorami, a sztuczna inteligencja spowoduje, że nawet starsze materiały wideo zyskają nową jakość. Telewizory Samsung Neo QLED 8K to najwyższe modele w tegorocznej ofercie, które jak przystało na flagowce łączą wszystko co najlepsze. Prawdziwym przełomem jest zastosowane tu nowe źródło światła, czyli technologia Quantum MiniLED, która odpowiada za precyzyjną kontrolę podświetlenia. Dioda Quantum MiniLED ma zaledwie 1/40 wysokości konwencjonalnej diody LED, co daje lepszą kontrolę nad ilością światła w poszczególnych fragmentach i przekłada się na bardziej szczegółowy obraz.

Za nami globalna premiera telewizorów Samsung! Czego nowego dowiedzieliśmy się o Neo QLED?
Samsung Neo QLED 8K QN900A; fot. Samsung

Aby w pełni wykorzystać możliwości Quantum MiniLED niezbędny jest mocny procesor, który zadba o zoptymalizowanie obrazu. Z tym wyzwaniem w czasie rzeczywistym mierzy się nowo zaprojektowany Procesor AI Neo Quantum 8K. Wykorzystuje on udoskonalony proces skalowania do jakości zbliżonej do 8K, który oparty jest na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane wizualne. Każda z takich sieci ma swój obszar specjalizacji, dzięki czemu widzowie mogą zobaczyć ulubione filmy w nowej odsłonie – więcej detali, poprawione tekstury czy krawędzie. To zupełnie tak, jakby 16 szefów kuchni serwowało nam swoje popisowe dania.

Samsung: zwiększono wymagania dotyczące telewizorów 8K. Czy modele Neo QLED im sprostają?
fot. informacje prasowe

Neo QLED 8K łączą innowacje technologiczne z nowościami w zakresie konstrukcji i designu, i wyróżniają się Absolutnie Bezgranicznym Designem. Poprzez zastosowanie smukłego profilu nic nie będzie odciągać uwagi od filmu, a wrażenia będą rzeczywiste. Dodatkowo w modelu QN900A Samsung zastosował Bezgraniczny Ekran, gdzie ramka została zminimalizowana do zaledwie 0,8 mm, a sam telewizor należy do najsmuklejszych w tegorocznym portofolio firmy Samsung.

Bezgraniczny ekran samsungNowością wprowadzoną wraz z modelami Neo QLED 8K jest także nowy Moduł One Connect Pro, który pozwala ukryć przewody i zapanować nad plątaniną kabli. Teraz można go umieścić nie tylko obok telewizora czy w szafce, ale także przymocować do stopy telewizora. Daje to jeszcze więcej swobody w aranżacji przestrzeni wokół największego domowego ekranu.

Modul one connect pro

Telewizory Neo QLED 4K

Linia Neo QLED obejmuje trzy modele 4K: QN95A, QN91A, QN85A. Podobnie jak w przypadku modeli 8K jednym z głównych wyróżników jest tu technologia Quantum MiniLED. Telewizory otrzymały także nowy Procesor AI Neo Quantum 4K, który wykorzystując sztuczną inteligencję podnosi jakość obrazu do rozdzielczości zbliżonej do 4K***. Widzowie mogą dodatkowo liczyć na miliard perfekcyjnych odcieni kolorów, który jest zasługą 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot).

Telewizory Neo QLED 4K wyróżniają się także smukłą i minimalistyczną konstrukcją Neo Slim Design, dzięki której świetnie będą prezentować się w każdym wnętrzu. Model QN95A oferuje dodatkowo Moduł One Connnect.

Samsung Neo QLED QN90A - jest pierwsza recenzja flagowego telewizora 4K na 2021 rok! Czy MiniLED to rewolucja?
fot. informacje prasowe

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Perfekcyjne brzmienie

W tym roku Samsung jeszcze wyżej postawił poprzeczkę nie tylko w odniesieniu do jakości obrazu, ale także w odniesieniu do dźwięku. W sam środek akcji przeniesie widzów Dźwięk Podążający za Obiektem+****, który sprawi, że dźwięk będzie bardziej przestrzenny. System odpowiednio rozmieszczonych głośników śledzi ruch obiektu na ekranie, podążając za nim. W najwyższym tegorocznym modelu Neo QLED 8K QN900A dostępna jest funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem Pro, która wykorzystuje wbudowany system głośników (6.2.2), aby dostarczyć jeszcze więcej realizmu z każdej sceny.

Dźwięk Pro Samsung

Wszystkie modele Neo QLED zapewniają także harmonie dźwięku w połączeniu z kompatybilnymi soundbarami z Q-Serii. Mowa oczywiście o funkcji Q-Symphony, która synchronizuje ze sobą oba urządzenia, zapewniając doskonale współgrający dźwięk przestrzenny. Nie zabrakło tu także Aktywnego Wzmacniacza Głosu czy Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni, dzięki którym dźwięk będzie optymalnie dopasowany do warunków i pomieszczenia.

Object tracking sound plus samsung
fot. Samsung

Neo QLED stawia na doświadczenia

Telewizory Neo QLED łączą świetną jakość obrazu i dźwięku z łatwą, intuicyjną obsługą, jednocześnie odpowiadając na wyzwania współczesnego świata.

Telewizory Samsung Neo QLED skazane na sukces rynkowy? Recenzenci wskazują, dlaczego powinniśmy kupować MiniLEDy
fot. informacje prasowe

W 2021 telewizor będzie bardziej interaktywny niż kiedykolwiek. Tym samym ułatwi kontakt ze współpracownikami i bliskimi. Tu z pomocą przyjdzie m.in. aplikacja Google Duo do wideo rozmów. Wystarczy podłączyć (via USB) do telewizora kamerę, uruchomić aplikację i już można zobaczyć swoich przyjaciół w niemal rzeczywistych wymiarach. Z kolei dzięki funkcji Multi View, można podzielić ekran telewizora na dwie lub nawet cztery części (modele Neo QLED 8K) i podczas oglądania filmu czy meczu jednocześnie korzystać ze smartfona np. komentując na czacie kolejny odcinek ulubionego serialu. Wszystko to sprawia, że w tej wirtualnej rzeczywistości można być bliżej.

Samsung: AMD FreeSync Premium Pro w nowych telewizorach Neo QLED! Jakie jeszcze funkcje znajdą w nich gracze?
fot. informacje prasowe

Ostatni rok przyniósł prawdziwą rewolucję w podejściu do pracy. A jeśli praca w domu to dlaczego nie na dużym ekranie telewizora? Teraz to możliwe dzięki funkcji PC na Ekranie TV. Korzystając z bezprzewodowego połączenia z laptopem, komputerem czy smartfonem pojęcie domowego biura nabierze nowego znaczenia. Jeśli dodamy do tego możliwość podłączenia myszy i klawiatury czy bezpośredni dostęp do MS Office 365 w przeglądarce internetowej telewizora, praca i nauka wejdą na nowy poziom.

fot. informacje prasowe

Mówiąc o doświadczeniach, nie sposób nie wspomnieć o całym ekosystemie Smart TV, który od wielu lat jest mocną stroną telewizorów Samsung. W Neo QLED widzowie znajdą bogatą ofertę aplikacji filmowych, takich jak Netflix, HBO GO, Player.pl czy Cineman oraz popularne platformy muzyczne – Spotify, Apple Music*****.

Pozytywnych doświadczeń dostarczy także nowy wykonany z materiałów z recyklingu Pilot SolarCell, który zasilany jest energią świetlną: słoneczną oraz pochodzącą ze sztucznego oświetlenia. Tym samym on pomaga ograniczyć zużycie baterii.

fot. informacje prasowe

Nowości dla graczy

W Neo QLED Samsung zaproponował szereg rozwiązań stworzonych specjalnie dla fanów gier. Wśród nowości m.in. Ultra Szeroki Widok w Grach dostępny obecnie tylko we współpracy z komputerem, który przenosi na duży ekran wrażenia zarezerwowane dotychczas dla monitorów gamingowych. Dzięki proporcjom obrazu 21:9 i 32:9 można będzie zobaczyć jeszcze więcej. Zmianę ustawień ułatwi podręczny Panel Gracza, który pozwoli sprawdzić między innymi liczbę klatek wyświetlanych na sekundę (FPS). Ponadto rozdzielczość 8K i częstotliwość odświeżania 120 Hz sprawiają, że telewizory Neo QLED idealnie współpracują z konsolami nowej generacji.

Samsung: AMD FreeSync Premium Pro w nowych telewizorach Neo QLED! Jakie jeszcze funkcje znajdą w nich gracze?
Panel Gracza w telewizorze Samsung Neo QLED; fot. Samsung

Dodatkowo wszystkie modele wspierają technologię AMD FreeSync™ Premium Pro. Dzięki niej, grając zarówno na PC, jak i na konsoli, użytkownik może cieszyć się prawdziwą jakością HDR, płynną, pozbawioną rwania i przeskakiwania akcją przy maksimum wydajności i oszałamiającą wiernością obrazu.

Warto także dodać, że modele QN900, QN800, QN85, jako pierwsze w branży, otrzymały certyfikat VDE „Gaming TV Performance”. To wyróżnienie zostało przyznane za prawdziwie przełomową wydajność w grach, która obejmuje input lag na poziomie 10 ms lub niższym oraz HDR o jasności przekraczającej 1000 nitów.

Samsung: AMD FreeSync Premium Pro w nowych telewizorach Neo QLED! Jakie jeszcze funkcje znajdą w nich gracze?
Proporcje obrazu 21:9 0 32:9; fot. Samsung
Dostępność modelu w przedsprzedaży logo rtv euro agd
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 55″ 5 299 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 65″ 7 299 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 75″ 10 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN85A 85″ 14 999 zł 14 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN90A 50″ 5 499 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN90A 55″ 6 299 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN90A 85″ 17 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN91A 50″ 5 499 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN91A 55″ 6 299 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN91A 65″ 8 799 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN95A 65″ 10 999 zł 10 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN800A 65″ 12 999 zł
Telewizor 4K SAMSUNG NEO QLED QN800A 75″ 17 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN800A 85″ 23 999 zł 23 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN900A 65″ 19 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN900A 75″ 29 999 zł 29 999 zł
Telewizor 8K SAMSUNG NEO QLED QN900A 85″ 39 999 zł 39 999 zł

Kabel HDMI MagicLink 2.0

*Dodatkowa kamera zewnętrzna jest wymagana.

**Dostępny w modelach Neo QLED 8K: QN900A i QN800A.

***Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

****Nie dotyczy modelu QN900A oraz QN85A.

*****Wymagana dodatkowa subskrypcja.

Źródło: informacje prasowe


Więcej na temat produktów firmy Samsung:

(7261)

1.5 19 głosy
Article Rating

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

41 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ataman
Ataman
1 miesiąc temu

Bez dolby vision i dts to dno

Last edited 1 miesiąc temu by Ataman
Slawek
Slawek
1 miesiąc temu
Reply to  Ataman

Czyli suma sumarum potwierdzasz, że dno to cię zrobiło.
Kolejny raz.

Ataman
Ataman
1 miesiąc temu
Reply to  Slawek

Ty debilu

Slawek
Slawek
1 miesiąc temu
Reply to  Ataman

Czyli ponownie potwierdzasz, że dno to cię zrobiło.
Again.

Ataman
Ataman
21 dni temu
Reply to  Slawek

Wal sie cwelu

Marcin
Marcin
1 miesiąc temu
Reply to  Ataman

Samsung został sam wśród producentów tv ze swoim HDR10+. Ten standard przegrał z DolbyVision i powinni się z tym pogodzić. Brak DolbyVision w telewizorach za pieniądze, jakie sobie krzyczą za swoje telewizory to jakiś ponury żart.

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu

Pytanie do redakcji. Czy Samsung określił jakiego typu matrycę stosuje w tych tv? I czy taki sam typ matrycy będzie w danej linii niezależnie od wielkości? Wg informacji z Rtings tak nie jest. I okazuje się że część modeli i rozmiarów ma matrycę ips, ads a część va. Dlaczego producenci tak sobie pogrywają? I dlaczego Wy im na to pozwalacie? Przecież inne matrycęle w jednej linii to zupełnie różna jakość obrazu!
Pozdrawiam serdecznie Mariusz

Grigor
Grigor
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

“I dlaczego Wy im na to pozwalacie?”

A co oni mogą? Proste, nic.

Mariusz
Mariusz
1 miesiąc temu
Reply to  Grigor

Niezależne portale mogą o tym pisać. Konkretnie i rzetelnie. Moim zdaniem dwie różne matryce oznaczają dwa różne tv a Samsung mami nas że to to samo

Grigor
Grigor
1 miesiąc temu
Reply to  Mariusz

Jak ty myślisz że Samsung będzie się przejmował tym że ktoś coś napisze o tym to zapomnij.

Krystian
Krystian
1 miesiąc temu

To jest Wasz artykuł czy tekst skopiowany z materiału reklamowego Samsunga?

Marek
Marek
1 miesiąc temu
Reply to  Krystian

Samsung jest mistrzem marketingu dobrze płaci to zamieszczają reklamy.

Boger
Boger
1 miesiąc temu
Reply to  Krystian

Przecież jest napisane “Informacje prasowe | News” więc wiadomo, że to przeklejka z marketingu Samsunga.

Z niecierpliwością czekam na testy tegorocznych MiniLed. Jestem ciekaw jak pod względem czerni wypadną w porównaniu z oled.

Tomek
Tomek
1 miesiąc temu

Kiedy testy?

Ataman
Ataman
1 miesiąc temu

Bełkot marketingowy, taki tytuł artykułu to mozna dać po tescie

Paweł
Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  Ataman

Niby dlaczego? Przecież tytuł jest ze znakiem zapytania.

Piotr
Piotr
1 miesiąc temu

Jakby nie było to będą to jedyne dostępne na rynku telewizory które najbardziej mogą zbliżyć się do czerni oleda, na takie czekam.

robert
robert
1 miesiąc temu

Ktoś inny się odważył, nawet im się udało to przyszedł Samszuj, dowalił cenę z sufitu i podwędził Neo z Matrixa i już jest kolejny pSZełom,

Jacek
Jacek
1 miesiąc temu

Ja niestety dostałem jakiegoś bubla marketingowego. Zamówiony w przedsprzedaży QN800A dostałem po terminie obiecanym. Następnego dnia zgłosiłem wymianę na nowy z tytułu rękojmi. Konsola PS5 nie wyświetla obrazu na ekranie dopiero przy wsparciu infolinii Sony w rozdzielczości 1800p lub mniejszej obraz był. To samo z odtwarzaczem Sony 4k 800m2 brak obrazu na tv. Konsola PS4 działa i komp też więc dziwne to trochę. Nie udało mi się otworzyć żadnego pliku avi z dysku twardego, a mam tam swoje ulubione seriale 🙁 inne formaty działały. Uporczywy badziew związany z tym że dla każdego kanału tv trzeba ręcznie wyłączyć napisy jakby nie… Czytaj więcej »

Mati
Mati
1 miesiąc temu

Właśnie rozglądam się za nowym tv, ale brak Dolby Vision z mety dyskwalifikuje Samsunga. Nie dostaną moich pieniędzy.

Janusz
Janusz
1 miesiąc temu

Na razie nie rozumiem dlaczego to telewizor idealny. Gdzie pomiary? Na rtings oceniono go gorzej niż OLED.

Paweł
Paweł
29 dni temu
Reply to  Janusz

Oledy od 8.7 do 8.8 punktów z wypaleniem prędzej czy później, QN90A 8.6 punktów i bez wypaleń…

Piotr
Piotr
1 miesiąc temu

Matryca w 55QN85 jest typu IPS, ponoć w q90 też ma być IPS. Pozdrawiam

Paweł
Paweł
29 dni temu
Reply to  Piotr

W QN90 jak i dostępnym w Polsce QN91 są VA.

Jarosław
Jarosław
29 dni temu

Blooming większy od tego w q90t.Gdzie ta rewolucja i czerń porównywalna z oledami?Brak DV to śmiech na sali za te pieniądze.

Krysgian
Krysgian
28 dni temu
Reply to  Jarosław

A ile filmów obejrzysz w DV?
Pytam z ciekawości. Sam szukam tv i zastanawiam się nad mini quled i nowym LG, jednak nie OLED a Nano cell. Oglądam dużo sportu i mam pewne obawy, że LG nie pozwoli mi na płynne oglądanie sportu.

Kuba
Kuba
20 dni temu
Reply to  Krysgian

Netflix ma mnóstwo filmów w Dolby Vision, jak masz Samsungi to zwykły sdr tam leci.

Paweł
Paweł
20 dni temu
Reply to  Kuba

Netflix wspiera HDR10 dostępny na Samsungach.

Aga
Aga
28 dni temu

Witam kupilam telewizor neo quled 55 cali 91a i jestem bardzo zadowolona , cena do jakosci rewelacyjna , tv nadaje sie do slonecznego pokoju , nie jestem graczem ale do zwyklych tresci informacyjnych, hgtv polecam . Oledy tylko do ciemnych pomieszcz mam porownanie gdyz mam rowniez panasonica hz200 .neo quled jest telewizorem rodzinnym ze wspanialym kontrastem i hdr a najwazniejsze nie wypala znaczkow , A roznice w cenie odczujesz w kieszeni. Zatem wybor nalezy do Ciebie.

Gregor
Gregor
27 dni temu
Reply to  Aga

niebawem sam zamierzam kupić ten model i mówisz że jesteś bardzo zadowolona z tego TV super wiadomość

aga
aga
27 dni temu
Reply to  Gregor

bardzo cena adekwatna do jakosci ,maz oglada sport i filmy z canale+ mamy dekoder z upc zadnych problemow to najlepszy moj telewizor jaki do tej pory mialam ,cena do jakosci adekwatna.Nawet jestem zdziwiona ze za taka cene mozna kupic tak doskonaly odbiornik. , Graczem nie jestem i tu ci nie pomoge ale polecam strone rtings.com tam dokladnie opisuja telewizory.To najlepszy LCD na rynku a i jeszcze RTVAGD jak sie do nich zalogowalam ( zapisalam )dali mi kupon promocyjny 5 % rabatu na zakup nowych rzeczy takze za odbiornik zaplacilam ok 5.990zł .

Jacek
Jacek
27 dni temu

QE65QN800attxt. Szczegóły wyżej.;Serwis w sprawie tv przyszedł z jakimś kabelkiem i myślał że to rozwiąże sprawę ,porażka która ośmiesza tą firmę. Nic to nie zmieniło. Nie powiem że wszystko jest źle. Oglądałem na tym TV w 4k dwa filmy Avengers najnowsze, kopara opada takiej jakości nie widziałem. Oglądam Hobbita w 1080p to żal mi się robi tego tv bo naprawdę nie porównywalna jakość obrazu i dźwięku. Ale rękojmi mi zostało tydzień jeśli ps5 i inny odtwarzacz 4k od sony nie wyświetli obrazu to będzie mi go szkoda oddawać, nie mogę czekać 2 tygodnie, miesiąc rok może coś się zmieni a… Czytaj więcej »

Jacek
Jacek
27 dni temu
Reply to  Jacek

przepraszam Qe65QN800atxxt literówka

Sławek
Sławek
20 dni temu

2 tyg minęły, czas zdjąć ten artykuł wprowadzający w błąd z głównej strony.
Ja rozumiem, że samsung sypnął groszem, ale bez przesady.

Piotr
Admin
20 dni temu
Reply to  Sławek

Jak przeczytasz już niedługo test i wyniki pomiarów modelu MiniLED QN95A to się grubo zdziwisz jak wiele zmieniło się względem 2020 roku 😉 MiniLED zmienił naprawdę wiele w obrazie. Jest sztos totalny. Ogromny HDR i czerń trudna do odróżnienia od OLED ;-). Samsung wykonał gigantyczny postęp. No ale poczekajmy do testu gdzie będzie wszystko spisane czarno na białym.

Paweł
Paweł
20 dni temu

Super, że niedługo będzie test. Jeszcze bym prosił o test bardziej przystępnego QN91A.

Piotr
Admin
20 dni temu
Reply to  Paweł

QN91A będzie kolejny ale dopiero w czerwcu. Są ogromne opóźnienia w dostarczaniu telewizorów na testy. Mamy bardzo mały wpływ na te sprawy.

Paweł
Paweł
20 dni temu

Dziękuję za informację.

Sławek
Sławek
20 dni temu

Gmeru ja to rozumiem, tylko po kiego grzyba to wisi od 2 tyg na wierzchu? Do ideału tym tv trochę brakuje.
Sam HDR i czerń nie czyni z QN95A czegoś idealnego. Choć przyznam, że rozważam jego zakup kosztem JZ1500.
Ale czekam na przede wszystkim opinie uzytkowników, a testy w drugiej kolejności.

41
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x