Home News Informacje prasowe Telewizory coraz bardziej ekologiczne. Tylko zobaczcie jakie rozwiązania chce wdrożyć Samsung
Telewizory coraz bardziej ekologiczne. Tylko zobaczcie jakie rozwiązania chce wdrożyć Samsung

Telewizory coraz bardziej ekologiczne. Tylko zobaczcie jakie rozwiązania chce wdrożyć Samsung

181
3

Samsung opublikował ciekawą infografikę przedstawiającą wizję firmy na kolejne lata. Jakie rozwiązania planuje wprowadzić firma? Na pierwszym miejscu ekologia! Telewizory mają być produkowane z myślą o środowisku naturalnym.

Samsung stawia na ekologię – telewizory produkowane z mniejszą szkodą dla środowiska

Podczas styczniowej konferencji Samsung First Look poznaliśmy wizję firmy, nie tylko na najbliższy rok, ale także na kolejne lata. Samsung wyruszył w podróż w kierunku zrównoważonego rozwoju i szerokiego uwzględniania proekologicznych technologii i rozwiązań. Wśród podjętych już działań wymienić można wdrożenie długoterminowych programów, które obejmują m.in. ekologiczne opakowania, piloty zdalnego sterowania zasilane ogniwami słonecznymi i zmniejszenie śladu węglowego poprzez wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu.

Poniższa infografika opowiada więcej o zaangażowaniu firmy Samsung w zrównoważoną przyszłość:

Telewizory coraz bardziej ekologiczne. Tylko zobaczcie jakie rozwiązania chce wdrożyć Samsung

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat produktów firmy Samsung:

(181)

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
Marcin
1 dzień temu

Mam nadzieję, że skoro produkcja tv ma się odbywać z materiałów z recyklingu czyli z odpadów to telewizory będą tańsze a nie coraz droższe.

Krzysztof
Krzysztof
1 dzień temu
Reply to  Marcin

Właśnie dlatego, że będą ekologiczne, będą jeszcze droższe. Wszystko co ma przypiętą metkę ekologiczne jest zawsze droższe. Producenci szukają coraz to nowych sposobów, żeby obniżyć koszty produkcji i zwiększyć zyski. To nie ma nic wspólnego z ekologią, tylko z ekonomią. Wystarczy spojrzeć na Apple które że względów na “ekologię” nie dodaje ładowarki.

Last edited 1 dzień temu by Krzysztof
Przemek
Przemek
1 dzień temu
Reply to  Krzysztof

i kupujesz do tego ladowarke bo musisz kupic i co wtedy? ide koszty materialowe/surowcowe, energetyczne i ekonomiczne jakie musisz poniesc na kupno i wysylke ladowarki 😛 kolejne opakowanie, kolejny koszt transportu itd.

i to jest cala korporacyjna ekologia 😛

3
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x