Home News Player.pl – więcej obsługiwanych krajów oraz seriale w TVN International
Player.pl – więcej obsługiwanych krajów oraz seriale w TVN International

Player.pl – więcej obsługiwanych krajów oraz seriale w TVN International

218
3

TVN International od teraz dostępny jest w sześciu dodatkowych krajach. Usługa poszerzona jest również o filmy, seriale i programy TVN dostępne przez VOD na player.pl.

TVN International to usługa na player.pl skierowana do Polaków mieszkających na obczyźnie, z której można było do tej pory oglądać kanały na żywo: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24. Od teraz dochodzą do tego również filmy, seriale i programy z TVN oraz iTVN Extra w opcji VOD.

TVN

Dostęp do pakietu International poszerzono teraz o sześć krajów: Holandię, Danię, Szwecję, Finlandię, Irlandię i Hiszpanię. Tym samym można go obecnie oglądać łącznie na terenie 18 europejskich państw. Poprzednio z pakietu mogli skorzystać mieszkańcy takich krajów / regionów, jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia i Włochy.


ZOBACZ TAKŻE: Kanały TVN i TVN7 dostępne online w player. Jakie filmy w sierpniu?


Poprzednia cena pakietu International wynosiła 65 złotych. Teraz usługę można wypróbować za darmo przez pierwszych 15 dni, a następnie opłacać abonament w wysokości 50 zł. Z promocji można skorzystać tutaj.

Źródło: TVN

(218)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(3)

  1. ale po co placic za international jak mozna odpalic playera przez hola vpn na tv

     

  2. Faktycznie na telefonie działa ale na TV, to chyba trzeba mieć TV z androidem, żeby to odpalić.

  3. Nawet mi się spodobał ten player.
    To i wziąłem wersję płatną, teraz mi działa bez VPN i telewizor LG przełączyłem na Polskę, to sobie i na telewizorze player zainstalowałem.
    Na razie działa, ciekawe jak będzie po brexicie...