Home News Player.pl – więcej obsługiwanych krajów oraz seriale w TVN International
Player.pl – więcej obsługiwanych krajów oraz seriale w TVN International

Player.pl – więcej obsługiwanych krajów oraz seriale w TVN International

296
3

TVN International od teraz dostępny jest w sześciu dodatkowych krajach. Usługa poszerzona jest również o filmy, seriale i programy TVN dostępne przez VOD na player.pl.

TVN International to usługa na player.pl skierowana do Polaków mieszkających na obczyźnie, z której można było do tej pory oglądać kanały na żywo: ITVN, ITVN Extra oraz TVN24. Od teraz dochodzą do tego również filmy, seriale i programy z TVN oraz iTVN Extra w opcji VOD.

TVN

Dostęp do pakietu International poszerzono teraz o sześć krajów: Holandię, Danię, Szwecję, Finlandię, Irlandię i Hiszpanię. Tym samym można go obecnie oglądać łącznie na terenie 18 europejskich państw. Poprzednio z pakietu mogli skorzystać mieszkańcy takich krajów / regionów, jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Austria, Belgia, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Portugalia i Włochy.


ZOBACZ TAKŻE: Kanały TVN i TVN7 dostępne online w player. Jakie filmy w sierpniu?


Poprzednia cena pakietu International wynosiła 65 złotych. Teraz usługę można wypróbować za darmo przez pierwszych 15 dni, a następnie opłacać abonament w wysokości 50 zł. Z promocji można skorzystać tutaj.

Źródło: TVN

(296)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

3
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o