Home News Informacje prasowe Player.pl liderem rynku legalnych serwisów OTT w Polsce
Player.pl liderem rynku legalnych serwisów OTT w Polsce

Player.pl liderem rynku legalnych serwisów OTT w Polsce

231
0

W marcu br. player.pl osiągnął rekordowe wyniki. W ostatnim miesiącu serwis odwiedziło 5,5 miliona realnych użytkowników. Tym samym platforma potwierdziła pozycję lidera rynku wśród legalnych serwisów oferujących dostęp w modelu bezpłatnym i płatnym.

Liczba realnych użytkowników legalnych serwisów OTT w Polsce (marzec 2019 r.)

Realni użytkownicy player.pl

Źródło: badanie Gemius/PBI, Marzec 2019, Liczba realnych użytkowników, dane zagregowana dla PC, stron www i aplikacji na urządzeniach mobilnych, liczba użytkowników player.pl uwzględnia ruch ze strony vod.pl/player.pl

Do całej sytuacji odnieśli się Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN i Discovery Polska odpowiedzialny za obszar digital oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

„Player.pl jest naszym flagowym produktem digital. Cieszę się, że nie jest już tylko serwisem oferującym catch-up telewizji, ale wyborem na prime time!” – mówi Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN i Discovery Polska odpowiedzialny za obszar digital.

„Jesteśmy niezwykle dumni z marcowych, rekordowych wyników serwisu – przekroczyliśmy próg 5 milionów realnych użytkowników. Player.pl oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, w tym hity prosto z kina oraz najpopularniejsze seriale i kanały live. Wiele tytułów pojawia się tu wcześniej niż w telewizji czy innych serwisach wideo na żądanie. Dzięki temu staliśmy się pierwszym wyborem wśród polskich użytkowników internetu” – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Do najpopularniejszych tytułów na player.pl w marcu należał program „Big Brother”, w tym kolekcja treści ekskluzywnych i transmisja na żywo z domu w Gołkowie. Od rozpoczęcia programu materiały wideo śledzi w serwisie ponad 0,5 mln unikalnych użytkowników. Łącznie wykonali oni 2,3 mln emisji odcinków programu, a duża grupa śledzi materiały live. Popularnością cieszą się także treści ekskluzywne – format „Big Brother 18+” śledziło aż ponad 60 tys. unikalnych użytkowników.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(231)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).