Home News Pierwszy prywatny nadawca z premierowym ogólnopolskim kanałem w HD na MUX-1 już nadaje w telewizji naziemnej. Co tam zobaczymy?
Pierwszy prywatny nadawca z premierowym ogólnopolskim kanałem w HD na MUX-1 już nadaje w telewizji naziemnej. Co tam zobaczymy?

Pierwszy prywatny nadawca z premierowym ogólnopolskim kanałem w HD na MUX-1 już nadaje w telewizji naziemnej. Co tam zobaczymy?

60.69K
6

Kilka dni temu w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, który zakończył swoje nadawanie w naziemnej telewizji cyfrowej, pojawił się najnowszy kanał od prywatnego nadawcy MWE Networks. Obecnie jest to muzyczny Power TV HD. Docelowo jednak będzie to kanał o nazwie Antena TV z ofertą skierowaną do seniorów, którego oficjalnej premiery możemy spodziewać się już w najbliższy weekend, 1 maja 2021 roku.

Telewizja naziemna już latem z kanałem TVP 4K! Prezes Kurski pęka z dumy: "Teraz wchodzimy w erę 4K"

Power TV HD a potem Antena TV: pierwszy kanał naziemna telewizja cyfrowa w HD na MUX-1

W najbliższy weekend, 1 maja 2021 roku planowany jest start pierwszego kanału w wysokiej rozdzielczości HD – Antena TV na MUX-1. Kanał zastąpił inny popularny program ATM Rozrywka TV, którego nadawanie właśnie się zakończyło z powodu sporu jaki trwa między nadawcą a KRRiT. Chodzi o brak dostarczenia niezbędnej dokumentacji na czas chociaż sam nadawca utrzymuje, że wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką i będzie dalej dochodzić swoich praw.

Kanał Antena HD silver tv power tv hd

W portfolio spółki MWE Networks znajduje się kilka kanałów dlatego obecnie w ramach testów możemy oglądać w HD muzyczną odsłonę Power TV HD w wysokiej rozdzielczości. Obraz przekazywany jest w 1440 x 1080 pikseli.

Co będziemy mogli docelowo obejrzeć na nowym kanale Antena TV? Oferta skierowana będzie głównie dla starszej widowni. Według Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, takiej oferty brakowało dotąd w telewizji naziemnej stąd pozwolenie na nadawanie tego typu kanału w MUX-1. Kanał ma zapewnić informację, rozrywkę, edukację oraz promować zdrowy styl życia. W ramówce znajdziemy takie pozycje jak „Moda na sukces”, „Bonanza” i „Kabaretowy szał”. Wkrótce mamy dowiedzieć się więcej na temat pełnej ramówki Antena TV.

Kanał Antena HD silver tv power tv hd 2

Kabel HDMI MagicLink 2.0


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(60691)

1.4 11 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
Robert
20 dni temu

Kiedy w tv Netia antena TV za ATM rozrywka

Jerzy
Jerzy
17 godzin temu
Reply to  Robert

hugo wie jużpisałem do netii i odesłany z kwitkiem do nadawcy……….

Deptak
Deptak
20 dni temu

Badziewie dla starych beretow

Janusz
Janusz
19 dni temu
Reply to  Deptak

Liga emerytów walczy!

Ghost
Ghost
18 dni temu
Reply to  Deptak

I ty ku*** też kiedyś będziesz starym beretem … P**** macho

Romsn
Romsn
18 dni temu

Czyli kolejny, beznadziejny śmieć.

6
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x