Home News Pierwsze ceny nowych telewizorów LCD Panasonic 2019
Pierwsze ceny nowych telewizorów LCD Panasonic 2019

Pierwsze ceny nowych telewizorów LCD Panasonic 2019

3.67K
3

W sieci pojawiły się pierwsze ceny nowych telewizorów LCD Panasonic na ten rok. Kilka dni temu pisaliśmy o spodziewanej cenie flagowego modelu LCD Panasonic GX942. Teraz wiemy już więcej odnośnie niższych modeli.

Linia telewizorów Panasonic na 2019 składa się z kilku serii. Flagowa to 75 calowy model GX942, który będzie dostępny tylko w tak dużym rozmiarze. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, zważywszy, że telewizory Panasonic najlepiej czują się w otoczeniu kina domowego i filmów wspierając jednocześnie Dolby Vision oraz HDR10+. Oglądanie filmów na wielkim ekranie to naturalne środowisko każdego kinomaniaka. Jego cena startowa zgodnie z przewidywaniami będzie wynosić 12 999 zł.

Panasonic tx-75gx942

Jak wyglądają ceny kolejnych modeli? Telewizor GX830 czyli nieco niższy model został wyceniony na 6299 zł w 65″ natomiast wersja 58″ na 4199 zł. Telewizor GX820 (różnice względem GX830 jeszcze do ustalenia) został wyceniony tak samo. Wygląda na to, że różnice będą dotyczyć jedynie wyglądu. Model 65 calowy GX700 wystawiony został w cenie 5499 zł.

Ogólnie ceny wydają bardzo przystępne w porównaniu do tego co widzieliśmy w ubiegłych latach na start. Nie jest też tajemnicą, że w przypadku najwyższej jakości modeli, firma stawia na technologię OLED. Telewizorów z tej linii będzie aż kilka na 2019 rok. Nie ma co się dziwić. Firma przoduje w przypadku jakości obrazu (i to już na fabrycznych ustawieniach) więc OLED wydaje się tutaj naturalnym wyborem do filmów i seriali.

My już mamy w redakcji model GX820 a testów możecie spodziewać się jeszcze w tym miesiącu na HDTVPolska.

(3665)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

3
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o