Home News Panasonic Polska prezentuje nowy poziom serwisowania
Panasonic Polska prezentuje nowy poziom serwisowania

Panasonic Polska prezentuje nowy poziom serwisowania

2.20K
0

Firma Panasonic wychodząc na przeciw wymaganiom klientów, rozszerzyła system serwisowania telewizorów o mobilna usługę ’Panasonic Home Service’.

Jak wiadomo już od dawna, firma Panasonic stawia przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych przez siebie artykułów, ale nie chodzi tu jedynie o jakość samego produktu ale jakość, którą firma zapewnia podczas całego okresu użytkowania sprzętu.

Panasonic i jego kontynuacja wizji jakości premium

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma rozszerzyła system serwisowania telewizorów, jakim jest mobilny serwis ’Panasonic Home Service’. Auta sygnowane logiem firmy właśnie ruszają w trasę na terenie czterech województw: mazowieckiego, łódzkiego, dolnośląskiego i podlaskiego, to właśnie tu serwisanci przyjadą we wskazane miejsce i naprawią uszkodzony telewizor. Wystarczy zgłosić uszkodzenie poprzez panel dostępny na stronie https://www.panasonic.com/pl/consumer/telewizory/telewizory-wiecej-informacji/telewizory/panasonic-tv-home-service.html i oczekiwać na przyjazd serwisanta. Wysoko postawiona poprzeczka jakości usług zakłada przyjazd dedykowanych osób w ciągu 48 godzin oraz rozwiązanie wszelkich problemów w ramach jednej wizyty na poziomie 80%.

To serwisowe all inclusive pozwoli klientowi zaoszczędzić czas i kłopoty związane z demontażem, pakowaniem i wysyłką odbiornika, co jak wiadomo w praktyce często wiąże się z niepotrzebnym stresem i uszkodzeniami. Opieką serwisową objęte są telewizory będące na gwarancji, ale również modele pogwarancyjne. Warto również zwrócić uwagę na to, że serwis jest bezpłatny, a użytkownik zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc specjalistów.

Panasonic stawia na modele OLED

Japońska marka naprawdę ma się czym pochwalić- oferta TV jest nad wyraz bogata, rynek telewizorów w 2018 roku należał do odbiorników OLED 4K, a wśród nich referencyjny model TX-FZ950. Jednak prawdziwy festiwal premier będzie miał miejsce w tym roku. Firma z Osaki wprowadzi m.in dwa nowe flagowe modele telewizorów OLED: TX-65GZ2000E oraz TX-65GZ1500E.

GZ2000 OLED to najpotężniejszy model w gamie firmy, który jest wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood. Oferuje zmodernizowany inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu wiernie odwzorowuje wizję filmowca, zapewniając oszałamiającą jakość odwzorowania kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości. Technology Dolby Vision i HDR 10+ gwarantują wyświetlenie realistycznego obrazu.

TX-65GZ2000_ces2019

Wniosek jest zatem prosty kupując produkty Panasonic otrzymujesz nie tylko sprzęt najwyższej, światowej jakości, ale także komfort użytkowania i gwarantowaną pomoc w przypadku problemów.

(2200)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

2
Zobacz więcej komentarzy na forum

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subskrybuj  
Powiadom o