Home News Oto nowe hity na Netflix w Polsce! Ten film i serial podbiły właśnie serwis – musisz obejrzeć!
Oto nowe hity na Netflix w Polsce! Ten film i serial podbiły właśnie serwis – musisz obejrzeć!

Oto nowe hity na Netflix w Polsce! Ten film i serial podbiły właśnie serwis – musisz obejrzeć!

188
0

Najnowszy ranking TOP 10 serwisu Netflix ujawnił kolejne hity w Polsce! Nasz rodzimy film “Broad Peak” rządzi w kraju i świetnie radzi sobie na świecie, a serca polskich subskrybentów podbił też serial “Dziennik Żigolo”. O czym są te tytuły? Czy warto je obejrzeć?

TOP 10 na Netflix w Polsce – ten film i seriale teraz rządzą w kraju! Warto obejrzeć?

Jak co tydzień Netflix zaktualizował swoje globalne rankingi, dzięki czemu znów możemy podejrzeć, co cieszy się teraz największą popularnością w Polsce! W kategorii filmów bez niespodzianki – pierwsze miejsce zajmuje debiutujący obraz “Broad Peak” opowiadający poruszającą i szokującą historię himalaisty Macieja Berbeki. To produkcja, która zadebiutowała 13 września, a okres brany pod uwagę w rankingu to 12-18 września. Należy się spodziewać, że “Broad Peak” pozostanie na szczycie w Polsce jeszcze przynajmniej przez tydzień.

vod streaming netflix ranking top 10 filmy wrzesień 2022

Warto też nadmienić, że “Broad Peak” spodobało się także widzom w innych krajach! Wśród filmów nieanglojęzycznych obraz zajmuje szóstą pozycję.

Jaki serial jest teraz najpopularniejszy na Netflix w Polsce? Tu palmę pierwszeństwa w analizowanym okresie dzierżyła produkcja “Dziennik Żigolo”! To tytuł klimatem bardzo przypominający nasze “365 dni”. O czym opowiada? Opis fabuły prezentuje się następująco: “Życie mężczyzny do towarzystwa zaczyna chwiać się w posadach, gdy angażuje się on w sprawy rodzinne klientki i łamie podstawową w swojej pracy zasadę – nie zakochiwać się.”

vod streaming netflix ranking top 10 seriale wrzesień 2022

Na koniec warto zauważyć, że na Netflix ciepło został przyjęty serial anime “Cyberpunk: Edgerunners”. W zestawieniu nieanglojęzycznych seriali plasuje się na 8. pozycji, a miejsce niżej znajduje się w Polsce.

Aktualne rankingi Netliksa można sprawdzić tutaj.

Źródło: https://top10.netflix.com/poland/


VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(188)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x