Home News Nowy przezroczysty ekran OLED Panasonic w akcji
Nowy przezroczysty ekran OLED Panasonic w akcji

Nowy przezroczysty ekran OLED Panasonic w akcji

8.28K
0

Redakcja niemieckiego Computer Bild przyjrzała się ostatnio przezroczystemu ekranowi OLED, który wkomponowany jest w drewniany mebel. Sprzęt Panasonic możemy zobaczyć w nagraniu na Youtube.

Zobacz przezroczysty ekran-mebel OLED Panasonic

W kwietniu tego roku w trakcie mediolańskich targów Salon de Mobile, Panasonic zaprezentował mebel z przezroczystym ekranem OLED.

Materiały z tego wydarzenia jednak są bardzo ograniczone, a w sieci dostępne jest jedynie jeden zapis pokazujący produkt japońskiej firmy (na dodatek tylko w 360p).

Panasonic

Tym razem redakcja niemieckiego Computer Bild mogła lepiej przyjrzeć się temu lifestyle’owemu ekranowi OLED. Ten koncepcyjny mebel powstał we współpracy projektanta Daniela Rybakkena oraz Panasonic Design Kyoto.

Nie posiadamy informacji na temat dostawcy paneli OLED, lecz prawdopodobnie jest to LG Display, które niedawno wprowadziło do sprzedaży przezroczyste ekrany OLED do celów komercyjnych.


ZOBACZ TAKŻE: LG coraz bliższe wydania przezroczystego OLED TV?


Poprzednio japońska korporacja dwa lata temu na wydarzeniu we Frankfurcie zaprezentowała inny koncepcyjny model. Był to przezroczysty OLED TV o rozdzielczości Full HD.

Źródło: OLED-info

(8275)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o