Home News Nowe kanały w telewizji naziemnej. Możesz odbierać dwie darmowe stacje! Gdzie?
Nowe kanały w telewizji naziemnej. Możesz odbierać dwie darmowe stacje! Gdzie?

Nowe kanały w telewizji naziemnej. Możesz odbierać dwie darmowe stacje! Gdzie?

217
0

Odbiorcy telewizji będący w zasięgu sygnału naziemnego kilku lokalnych multipleksów mogą od niedawna odbierać za darmo dwa kolejne kanały! To TVC Super i Szlagier TV – co nadają te stacje? Można je oglądać bez opłat również z satelity.

Kanały TVC Super i Szlagier TV nadają w telewizji naziemnej. Można odbierać i oglądać także z satelity

Kilka tygodni temu TVC Super i Szlagier TV dostały zezwolenie na nadawanie od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Oba kanały są częścią oferty MWE Networks i są dostępne za darmo na dwa sposoby: za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej na lokalnych multipleksach MUX-L1 (w Jeleniej Górze), MUX-L3 (w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim) i MUX-L4 (we Wrocławiu i Świdnicy) oraz poprzez satelitę na popularnej platformie Hot Bird 13°E.

Początek nadawania TVC Super i Szlagier TV przypadł na poniedziałek 8 kwietnia o 6 rano. Pierwszy z kanałów ma charakter rozrywkowo-serialowo-filmowy, a w jego programie znajdują się między innymi specjalistyczne programy, kabarety, dokumenty i seriale. Hasło kanału to “Esencja Super Emocji”.

Szlagier TV to z kolei – jak wskazuje nazwa – pozycja nadająca teledyski muzyczne przez 24 godziny na dobę. Skupia się na muzyce tradycyjnej i biesiadnej, a konkretniej śląskiej, folkowej, romskiej i góralskiej. “Naszą ambicją jest umocnienie pozycji MWE Networks na rynku poprzez promowanie regionalnych tożsamości kulturowych. Szlagier TV jest skierowany do widzów powyżej 35 roku życia, preferujących darmowe źródła rozrywki, co stanowi świeże i innowacyjne uzupełnienie na polskim rynku telewizyjnym” – przekazał nadawca.

Oglądacie już te kanały?

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-ogladac-szlagier-tv-tvc-super-multipleks-lokalny


Przeczytaj więcej:

(217)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x